logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarki HP Smart Tank - wydajny druk w domu

  PR 19.10.2023, przeczytano 446 razy
ilustracja

Podczas wydarzenia “ART by SMART” w warszawskim Centrum Nauki Kopernik firma HP Inc. zaprezentowała nowoczesną serię drukarek HP Smart Tank.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarki-hp-smart-tank---wydajny-druk-w-domu,401783,artykul.html

  • Wydajność i efektywność to wyróżnik urządzeń, drukarki linii HP Smart Tank potrafią wydrukować do 18 000 stron w czerni oraz do 8000 stron w kolorze z zestawu startowego.
  • Urządzenia z intuicyjnym panelem dotykowym są wygodne i proste w obsłudze.
  • Drukarki tej serii charakteryzują się systemem stałego zasilania tuszem oraz wysoką jakością druku.
  • Najwyższe modele posiadają funkcję automatycznego druku dwustronnego (Duplex) oraz automatyczny podajnik dokumentów (ADF).

Drukarki Smart Tank charakteryzuje duża wydajność. Tusz dostępny w zestawie startowym wystarczy na wydrukowanie nawet do 18 000 stron w czerni lub 8 000 stron w kolorze. Modele drukarek 670 i 750 posiadają funkcję automatycznego dwustronnego wydruku (tzw. Duplex), dzięki czemu są w stanie drukować nawet do 15 stron w czerni na minutę, a 670 posiada w dodatku automatyczny podajnik dokumentów (ADF). Wyposażone w wygodne zarządzanie atramentem, drukarki Smart Tank z łatwością monitorują i utrzymują poziomy atramentu za pomocą specjalnych czujników.

"Dzięki wydajnej serii urządzeń HP Smart Tank osoby, które dużo drukują w domu, mają dostęp do pełnej gamy wysokiej jakości, niezawodnych i zrównoważonych rozwiązań. Bez względu na to, czy urządzenia wykorzystywane są na potrzeby domowe, do projektów szkolnych, dokumentów służbowych czy twórczych prezentacji, spełniają potrzeby nawet tych najbardziej wymagających użytkowników" – komentuje Katarzyna Romaniuk, Print Marketing Market Leader.

Ponadto, urządzenia są łatwe w obsłudze. Linia HP Smart Tank posiada intuicyjny panel dotykowy, ułatwiający konfigurację i obsługę urządzenia. Drukarki oferują szereg opcji łączności, w tym Wi-Fi z funkcją samonaprawy, USB oraz Bluetooth, które umożliwiają drukowanie z różnych urządzeń, takich jak komputery, smartfony czy tablety. Z kolei, dzięki funkcji Print Anywhere w aplikacji HP Smart, drukowanie możliwe jest z dowolnego miejsca, nawet, gdy urządzenie znajduje się daleko..

Urządzenia są wyposażone w zaawansowaną technologię HP Thermal Inkjet, która gwarantuje precyzyjność druku. Dzięki niej kolory są żywe, a detale i drobny tekst pozostają wyraźne. Parametry kolorowych wydruków mogą osiągnąć rozdzielczość 4800 × 1200 dpi. Wysoka jakość w połączeniu z szybkością drukowania nawet 9 stron w kolorze na minutę sprawiają, że urządzenia znajdą zastosowanie nie tylko do użytku domowego, ale sprawdzą się podczas wykonywania pracy zdalnej czy twórczej. Przekonać mogli się o tym uczestnicy wydarzenia “ART by SMART”, którzy w trakcie specjalnych warsztatów z plakacistą projektowali plakaty i na żywo testowali możliwości sprzętów

Drukarki HP Smart Tank pozwalają użytkownikom drukować w mądry i przyjazny dla środowiska sposób. Dzięki energooszczędnym rozwiązaniom, jak Bluetooth Low Energy, wszystkie drukarki tej linii uzyskały certyfikat EPEAT Silver. Urządzenia zostały zaprojektowane z minimalnym zużyciem surowców i energii. HP Smart Tank 580 w 45% składa się z materiałów uzyskanych z recyklingu - drukarek i innych urządzeń elektronicznych, a opakowanie wykonano z wtórnie przetworzonego papieru i tworzyw sztucznych.

Dostępność urządzeń:

  • HP Smart Tank 580 – na rynku polskim dostępne w cenie 899 złotych.
  • HP Smart Tank 670 – dostępne Polsce w cenie 1149 złotych.
  • HP Smart Tank 750 – model najwyższy, dla domu i małego biura, w cenie 1499 złotych.

Źródło: HP

hp.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na stadionach jest miejsce dla reprezentacji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764