logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarnia ABC – inwestycje i serwis od lat w firmie Amagraf

  PR 11.04.2022, przeczytano 505 razy
ilustracjastrzałka

ABC to kolejna drukarnia, która od wielu lat współpracuje z firmą Amagraf, dostarczającą jej sprzęt i materiały eksploatacyjne, a także serwisującą urządzenia, znajdujące się w jej parku maszynowym. Niedawno ponownie zdecydowała się na inwestycję w maszynę z oferty tego dostawcy – tym razem był nią kolejny ploter wielkoformatowy - Mutoh ValueJet 1324X.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-abc-%E2%80%93-inwestycje-i-serwis-od-lat-w-firmie-amagraf,395465,artykul.html

- Nasze wybory dotyczące urządzeń z oferty Amagraf – podkreśla Ewa Florczyk z Drukarni ABC – wynikają z niemal 25-letniej znajomości, a także z zaufania, jakim darzymy tego dostawcę. Bardzo cenimy sobie pracowników tej firmy – ich wiedzę i doświadczenie. Wcześniej za jej pośrednictwem kupiliśmy m.in. wieżę Duplo, układarkę i falcerkę, a także powielacze cyfrowe. Od lat Amagraf serwisuje również naszą maszynę do druku cyfrowego oraz wcześniej zakupiony ploter firmy Mutoh. Zadowolenie z tej współpracy w każdym jej wymiarze sprawiło, że planując inwestycję w kolejne urządzenie wielkoformatowe po raz kolejny sięgnęliśmy z jednej strony - po znanego sobie producenta, z drugiej - po dostawcę, z którym mamy przyjacielskie relacje. Duże znaczenie miał dla nas również fakt, że jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Amagraf w zakresie serwisu. Wszystkie te czynniki wpłynęły na nasz finalny wybór.

Drukarnia ABC to rodzinna firma oferująca szeroki wachlarz usług związanych z poligrafią i reklamą. Zajmuje się produkcją bannerów, tablic, ulotek, wizytówek, recept i innych druków akcydensowych wykorzystując do tego technologię offsetową i cyfrową.

- Elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych klientów – mówi Wojciech Florczyk z Drukarni ABC.- Jakość i terminowość są dla nas priorytetowe, dlatego z jednej strony musimy dbać o maszyny w naszym parku sprzętowym – w tym zakresie nieoceniony jest dla nas serwis Amagrafu, ale również nieustannie musimy się rozwijać – tu liczy się doradztwo tego dostawcy i jego elastyczne podejście do naszych potrzeb. Kolejna maszyna Mutoh była jednym z elementów tego rozwoju. Ponieważ postanowiliśmy zmodernizować nasz park maszynowy, zdecydowaliśmy się na ploter od tego samego producenta. Cenimy sobie bowiem jakość, jaką oferują te urządzenia. Ważnym argumentem przemawiającym za tym zakupem była również możliwość korzystania z tych samych materiałów eksploatacyjnych, których już używamy w naszej firmie i które również dostarcza Amagraf.

- Najnowszy ploter, podobnie jak inne urządzenia, jakie zakupiliśmy w tej firmie  - dodaje Ewa Florczyk - spełnił nasze oczekiwania. Przyspieszył naszą pracę, ponieważ możemy teraz drukować na różnych podłożach w tym samym czasie, a w efekcie – szybciej obsługiwać klientów. Co więcej posiadanie nowej, wysokiej klasy maszyny wyróżnia nas na tle innych tego typu firm działających w naszym regionie.

- Jednym z priorytetów naszej firmy – mówi Adam Kulesza z firmy Amagraf - jest budowanie trwałych relacji z klientami. Drukarnia ABC to doskonały przykład tego rodzaju współpracy. Miło nam było po raz kolejny dostarczyć tu sprzęt, będący odpowiedzią na jej aktualne potrzeby. Jesteśmy przekonani, że to nie ostatnie słowo w zakresie inwestycji tej prężnie rozwijającej się drukarni.

Źródło: Amagraf

www.amagraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sinajet 0604MT w Poligrafii Małopolskiej
Ploter tnący to kolejna inwestycja nowosądeckiej drukarni Poligrafia Małopolska w rozbudowę własnego parku maszynowego. Grafmasz tym samym wdrożył kolejny ploter tnąco-bigujący 0604 MT. Instalacja miała miejsce w drugim kwartale 2022 roku.
Mimo niespokojnej sytuacji gospodarczej koncern Koenig & Bauer dzięki dobremu udanemu kwartałowi znajduje się na ścieżce wzrostu. Podobnie jak wiele przedsiębiorstw produkcyjnych, Koenig & Bauer wciąż znajduje się w sytuacji, w której z jednej strony ma do czynienia z wysokim portfelem zamówień, a z drugiej z wpływem wielu negatywnych czynników zewnętrznych, głównie po stronie...
Wytrzymałe etykiety z technologią Mark Andy – w odpowiedzi na zmiany klimatyczne
Podstawowe funkcje etykiet to dekorowanie produktu i dostarczanie konsumentom informacji na jego temat: od półek supermarketu, poprzez apteki czy systemy logistyczne, po różne sektory transportu. Dlatego tak ważna jest możliwość wykorzystania ich w różnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Zdaniem firmy Mark Andy, rosnące oczekiwania, a...
Kompletne rozwiązania do automatycznej produkcji kalendarzy Head-one i Cal-one
Tegoroczna premiera HEAD-one, automatu do produkcji wypukłych główek do kalendarzy sprawiła, że w firmie Akonda portfolio urządzeń do produkcji kalendarzy jest już kompletne! Drukarnie oferujące kalendarze trójdzielne otrzymują rozwiązania do automatyzacji, co przekłada się na zwiększenie ilości i jakości produkcji. - Z kalendarzy ściennych będziemy...
HP Jet Fusion 5400 i Metal Jet S100: nowości dla branży produkcyjnej
Na targach Formnext firma HP zaprezentowała nowe części produkcyjne Metal Jet od firmy John Deere, nowe funkcjonalności technologii Multi Jet Fusion takie jak wydruk białych części, współpraca w zakresie rozwoju materiałów i post processingu oraz nowy program recyklingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764