logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarnia Akapit z maszyną do montażu okładek – Samed Darix Evo Light

  PR 07.07.2021, przeczytano 392 razy
ilustracjastrzałka

Drukarnia Akapit mająca swoja siedzibę w Lublinie to prężnie rozwijająca się firma z ugruntowaną pozycją na rynku poligraficznym. Stawiając na jakość, kładzie duży nacisk na dobór odpowiednich urządzeń, które będą w stanie sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom. Drukarnia Akapit świadczy usługi poligraficzne dla wydawnictw, firm poligraficznych, firm produkcyjnych, agencji reklamowych i banków stale inwestując w nowe urządzenia a co za tym idzie powiększając nieustannie zakres oferowanych usług.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-akapit-z-maszyna-do-montazu-okladek-%E2%80%93--samed-darix-evo-light,392189,artykul.html

- Zwiększające się w ostatnim czasie ilości zamówień w zakresie oprawy twardej skłoniły nas do podjęcia decyzji o zakupie maszyny do montażu okładki twardej, która pozwoliłaby na usamodzielnienie się i kompleksowe wykonanie oprawy twardej. Przeglądając rynek maszyn kierowaliśmy się możliwościami urządzenia, aby wachlarz prac jakie można na niej wykonać był jak najszerszy, jej niezawodnością oraz jej kompaktową budową – mówi właściciel drukarni Pan Grzegorz Kieloch. - Bardzo ważną kwestią było dla nas również zaplecze serwisowe. Ponieważ od kilku lat korzystamy z maszyn firmy SAMED (KOSTANZA- do wstawiania bloku i BORDINO- prasa z wypalaniem rowka), które sprawdzają się świetnie, coraz mocniej zaczęliśmy zastanawiać się nad ponownym wyborem właśnie tej marki. Prezentacja, którą zorganizowała dla nas firma GRAFMASZ utwierdziła nas w przekonaniu, że to idealne rozwiązanie które sprosta naszym potrzebom w 100% – dodaje.

Darix Evo Light – półautomatyczny stół do montażu okładki twardej o wydajności do 4 okładek/min., który cechuje solidna budowa przy zachowaniu niewielkiej powierzchni wymaganej do instalacji. Dzięki opatentowanemu systemowi wałków i szczotek możliwe jest wykonanie okładki z okienkiem oraz okładki o nieregularnym kształcie. Regulowana prędkość obrotu wałków zespołu kaszerującego jak również szczotek zawijających pozwala na dobór odpowiednich ustawień pod każdy rodzaj pracy. Możliwość wyłączenia zespołu zawijającego i pozostawienie jednocześnie samego prasowania pozwala na wklejanie „luster”. Darix Evo Light to stół który sprawdzi się zarówno podczas produkcji okładek jak również innych prac tj. główki do kalendarzy, wzorniki, segregatory i wiele innych. Dzięki szybkim ustawieniom oraz prostej obsłudze personalizacja nie stanowi żadnego problemu.

- Po wykonaniu pierwszych kilku prac na tym urządzeniu, wiemy że wybór tej właśnie maszyny był dobrą decyzją. Chciałbym powiedzieć również kilka słów na temat firmy GRAFMASZ, która jest dystrybutorem urządzeń firmy Samed Innovazioni na rynek polski. Firma wykazała się kreatywnym podejściem do naszych potrzeb. Cenimy również profesjonalizm ludzi tam pracujących, co da się zauważyć począwszy od etapu rozmów handlowych, a kończąc na instalacji.  Jest to dostawca maszyn, którego ofertę w pierwszej kolejności rozważymy przy naszych kolejnych inwestycjach i będziemy polecać - podsumowuje Pan Grzegorz Kieloch - właściciel Drukarni Akapit.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Branża opakowań rośnie w rekordowym tempie dzięki e-commerce, pomimo wzrostu cen surowców
Produkcja sprzedana krajowego przemysłu opakowań wzrosła w ub. r. o ok. 1,3%, przebijając poziom 45,5 mld PLN, co było dobrym wynikiem na tle całego przetwórstwa przemysłowego, gdzie spadek produkcji sprzedanej wyniósł 5,2%. Pozwoliło to producentom opakowań utrzymać status branży odpornej na kryzysy. Jest to już skala porównywalna z branżą meblarską – znaną jako polska...
Stora Enso w 2. kwartale 2021: kontynuacja trendu wzrostowego, solidny wynik finansowy
Wzrost przychodów ze sprzedaży o 22,6%, zysk operacyjny EBIT do poziomu  364 mln euro i marży zysku EBIT do 14% - to kluczowe informacje finansowe przekazane przez Stora Enso w kontekście wyników koncernu za 2. kwartał 2021 r. Jak podkreśla kierownictwo firmy, jest to efekt właściwej polityki cenowej i zwiększonych dostaw, zrealizowanych przede wszystkim przez...
Accuriopress C7100: jeszcze wyższy poziom druku produkcyjnego
Pracuj mądrzej, niekoniecznie ciężej – to filozofia, która najprościej opisuje zalety AccurioPress C7100. Nowe cyfrowe urządzenie do druku produkcyjnego od Konica Minolta zostało wyposażone w innowacyjne technologie, które gwarantują lepsze możliwości wykończenia, wyjątkową trwałość i jakość.
Drukarnia Totem z maszynami Durst od LFP Industrial Solutions
TOTEM to dynamicznie rozwijająca się drukarnia, która od dawna jest widoczna na polskim rynku poligraficzno-reklamowym. O tym, jak sobie radzi świadczą zarówno wyniki, jak i uznanie oraz zadowolenie wielu klientów. W parku maszynowym drukarni pracują dwie maszyny dostarczone przez LFP Industrial Solutions: Durst Rhotex 325 oraz Durst RHO P10 200 HS. Przyszedł czas na...
Ploter tnący Sinajet 1513 DG w Studio DTP z Grodziska
STUDIO DTP z Grodziska w woj. łódzkim , to firma  która od 20 lat produkuje od A do Z księgi i karty kolorów tkanin oraz krótkie serie ekskluzywnych segregatorów i pudełek.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764