logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarnia Graphic House i stół montażu okładek Grafmasz GC480 PRO

  PR 23.11.2021, przeczytano 535 razy
ilustracjastrzałka

Drukarnia Graphic House to firma mieszcząca się w woj. zachodniopomorskim z wieloletnią tradycją, która powstała w roku 1990. Wówczas jedyny pracownikiem a zarazem właścicielem firmy był Pan Krzysztof Rykała, który do dziś, obecnie wspólnie z Panem Dominikiem Rykałą, nadzoruje swoją firmę. Obecnie załoga firmy jest znacznie bardziej rozbudowana, co pozwala na wykonywanie zleceń w zdecydowanie krótszym czasie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-graphic-house-i-stol-montazu-okladek-grafmasz-gc480-pro,393868,artykul.html

- Takim wąskim gardłem w naszej firmie już od jakiegoś czasu była oprawa twarda, a głównie sam proces przygotowania okładki – mówi Pan Dominik Rykała. - Przeglądając rozwiązania dostępne na rynku, zdecydowaliśmy się na zakup stołu do montażu okładki twardej GC480 PRO którego producentem jest firma GRAFMASZ. Urządzenie to ma u nas szerokie zastosowanie, zarówno w zakresie przygotowania okładki pod oprawę twardą, różnego rodzaju katalogi, jak również montaż główki pod kalendarze trójdzielne, okładek do „menu” i wiele innych produktów, które ewoluują na przestrzeni czasu. Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu, jak również wysokiej jakości wykonania samego stołu, produkt końcowy jest najwyższej jakości – dodaje.

Stół do montażu okładek twardych GC480 PRO – to urządzenie stworzone głównie pod montaż oładki twardej, lecz dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie urządzeń poligraficznych, którym może poszczycić polski producent, firma GRAFMASZ, rozwiązania zastosowane w tej maszynie pozwalają na wykorzystanie jej pod szereg różnych innych prac, które zdecydowania ułatwiają i przyspieszają proces technologiczny wykonania produktu. Podświetlany stół, automatycznie załączający się podsys z regulacją siły utrzymujący okleinę w jednej pozycji czy automatyczny proces zawijania, możliwość klejeni klejem na zimno i na gorąco, czy podgrzewanie wstępne przed wałkiem kaszerującym, to tylko niektóre punkty tego urządzenia, które wpływają na tempo i łatwość pracy. Dokładając do tego maks. format 500x800 mm otwiera to szeroki wachlarz zastosowań urządzenia.

- To już kolejna maszyna zakupiona w firmie GRAFMASZ w ciągu ostatnich lat i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to firma godna polecenia. Począwszy od momentu rozmów handlowych, poprzez prezentację i testy maszyny, a kończąc na samej instalacji, firma ta profesjonalnie podchodzi do powierzonych im zadań i każdy z tych etapów był prowadzony na najwyższym poziomie. Chcemy w dalszym ciągu się rozwijać i mamy już plany na kolejne zakupy, więc z pewnością nasza współpraca będzie dalej kontynuowana – mówi Pan Dominik Rykała.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agfa na targach Fespa 2022
Już za kilka dni w Berlinie rozpoczną się targi Fespa 2022, podczas których Agfa zaprezentuje szereg nowych opcji i udoskonaleń w swoich rozwiązaniach do druku inkjetowego. Światową premierę będzie tu miał m.in. ploter Jeti Tauro H3300 LED, wyposażony w opcję lakierowania. Firma zaprezentuje też liczne rozwiązania do zastosowań przemysłowych. Z jej ofertą będzie można...
Branża opakowań pod presją rosnących cen surowców
Polski sektor produkcji opakowań, w najbliższym czasie będzie musiał się zmierzyć z kilkoma wyzwaniami. Rosnące ceny energii i surowców oraz ich mniejsza dostępność spowodowana wojną na Ukrainie przekładają się na jeszcze wyższe koszty i dużą presję cenową. Według prognoz analityków Santander Bank Polska, przedstawionych w raporcie „Branża opakowań w...
Premiera nowej lakierówki wybiórczej w formacie B2 Duplo Dusense DDC-8000
Firma Duplo, podczas wydarzenia „Celebration of Print”, jakie odbywało się niedawno w Wielkiej Brytanii i dedykowane było dystrybutorom i klientom, zaprezentowała nowe urządzenie do lakierowania w formacie B2 - DuSense DDC-8000. Ta – jak podaje producent - prosta w obsłudze, w pełni zautomatyzowana i kompaktowa maszyna, daje możliwość lakierowania wybiórczego...
Sun Chemical poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty SunConnect – kolejnego modułu wzbogacającego pakiet SunColorBox. Nowe rozwiązanie jest skierowane do firm specjalizujących się w produkcji bazującej na tekturze falistej.
Przemysłowe DTG z Akonda Tex na Targach FESPA
Targi FESPA Global Print Expo od lat przyciągają zainteresowanych najnowszymi technikami i trendami w inkjetowym druku cyfrowym, ze szczególnym uwzględnieniem formatów reklamowych, gwarantując dostęp do wystawców z całego świata. Właśnie tam, w dniach 31.05-03.06 na stoiskach firm partnerskich, będą do Państwa dyspozycji przedstawiciele Akonda Tex.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764