logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarnia internetowa Chroma.pl z wakacyjną promocją

  PR 21.08.2019, przeczytano 237 razy

Z myślą o swoich klientach drukarnia internetowa Chroma.pl rozpoczęła wakacyjną promocję w  programie rabatowym. Wszyscy nowi i obecni uczestnicy programu uzyskają zwrot części wydatków za transakcje, bez względu na wysokość zamówienia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-internetowa-chroma.pl-z-wakacyjna-promocja,383658,artykul.html

Cechą branży poligraficznej jest sezonowość. Zwykle w drugiej połowie roku zamówień w firmach jest więcej, czasem następuje wręcz ich kumulacja. Drukarnia Chroma chce więc zachęcić klientów do większej aktywności już teraz.

– Wakacje to specyficzny okres w wielu branżach. Jedni planują nowe projekty na drugie półrocze, inne szukają nowych możliwości biznesowych. Wszystkich chcemy zachęcić do składania zamówień już w wakacje, a w zamian oferujemy wymierną korzyść biznesową – mówi Andrzej Nowak, dyrektor zarządzający Chroma.pl.

Wakacyjna promocja dotyczy wszystkich klientów. Mogą z niej skorzystać zarówno dotychczasowi uczestnicy programu rabatowego, którzy realizują dużo transakcji pod względem liczby lub wartości, jak i nowi klienci, którzy dopiero rozważają dołączenie do programu. Ci przekonają się, że uczestnictwo w nim szybko przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Program rabatowy Stać Cię na Więcej działa od kilku miesięcy. Jest to innowacyjny program rabatowy przynoszący klientom sumę korzyści. Klienci otrzymują rabat zależny od obrotu, plus stały dodatkowy bonus, czyli środki w wysokości 10% zamówienia po osiągnięciu wyznaczonego w programie progu.  

Promocja polega na tym, że na czas wakacji usunięty został próg CashBacku, czyli bez względu na wysokość obrotów, 10% wartości każdej transakcji zwracane jest klientowi na poczet kolejnego zamówienia.

Promocja dla uczestników zautomatyzowanego systemu to kolejny przykład inwestowania przez drukarnię Chroma.pl w technologie informacyjne (IT). Według raportu „Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce”, przygotowanego w 2018 r. przez KPMG, Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga i Uniwersytet Warszawski, aż 63% badanych firm z branży poligraficznej przyznało, że nie planuje inwestycji w IT. Tymczasem to właśnie takie technologie są obecnie głównym źródłem budowy przewagi konkurencyjnej.   

Wakacyjna promocja w drukarni internetowej Chroma.pl trwa od 18 lipca do 31 sierpnia 2019 r.

Źródło: Chroma.pl

www.chroma.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kompleksowe wdrożenie bezalkoholowej chemii ABC/Allied Pressroom Products Europe w drukarni Colonel z Krakowa
Drukarnia Colonel z Krakowa, specjalizująca się w produkcji dziełowej, dołączyła do grona polskich zakładów poligraficznych, kompleksowo stosujących w druku offsetowym bezalkoholową chemię ABC/Allied Pressroom Products Europe. Bufor All Star Fount z jej oferty umożliwił znaczącą – jak zapewnia Marcin Ciałowicz, prezes drukarni – redukcję zużycia alkoholu we...
Drukarnia Comex i Nilpeter
Firma PPU Comex sp. z o.o. działa na rynku od 1987 roku i od początku jest innowacyjną firmą nastawioną na produkcję najwyższej jakości produktów poligraficznych. O historii firmy, obecnych możliwościach rozmawiamy z Prezesem Zarządu PPU Comex sp. z o.o. – Panem Pawłem Korczakiem.
Maszyny fleksograficzne Evolution w ofercie Mark Andy
Firma Mark Andy poinformowała o wprowadzeniu do swojego portfolio maszyn fleksograficznych nowej rodziny urządzeń – Evolution Series. Bazują one na sprawdzonej platformie technologiczno-inżynieryjnej amerykańskiego producenta, oferując skalowalność umożliwiającą z jednej strony korzystanie w pełni z obecnego potencjału maszyn, z drugiej zaś – ich rozbudowę w przyszłości...
Sun Chemical poinformował o podpisaniu umowy na zasadach wyłączności z niemieckim producentem farb graficznych – Epple Druckfarben. Porozumienie zakłada, że obie firmy podejmą wspólne działania w celu zapewnienia globalnej dostępności wytwarzanych przez Epple offsetowych farb z serii BoFood Organic, przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością.  ...
Ploter Anapurna H1650i LED w firmie Kandela Lighting
Od kilku miesięcy w firmie Kandela Lighting ze Szczecina, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz instalowaniu różnego rodzaju rozwiązań oświetleniowych, pracuje wielkoformatowy ploter inkjetowy Agfa Anapurna H1650i LED. Jest wykorzystywany do bezpośredniego zadrukowywania elementów lamp, przede wszystkim abażurów, jak również nowych produktów w ofercie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764