logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarnia Rotgryf z ploterem Sinajet

  PR 09.11.2021, przeczytano 409 razy
ilustracjastrzałka

Drukarnia Rotgryf to firma z wieloletnim doświadczeniem, która mieści się w Świdnicy w województwie dolnośląskim. Specjalizuje się w druku offsetowym,  jak również cyfrowym – zarówno na papierze jak i na folii; firma posiada również dział druku wielkoformatowego produkujący banery, tablice, szyldy. Drukarnia wykonuje również u siebie usługi introligatorskie na własnym parku maszynowym,  zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych – oprawa twarda, miękka, bindowanie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-rotgryf-z-ploterem-sinajet,393715,artykul.html

- Po ukazaniu się jednego z artykułów w branżowych mediach odnośnie instalacji plotera SINAJET u jednego z klientów firmy Grafmasz, pomyślałam że taki ploter może być również dobrym pomysłem w naszej drukarni. Po prezentacji urządzenia i dokładnym przetestowaniu u  polskiego dystrybutora Grafmasz podjęliśmy decyzję o zakupie plotera w rozmiarze roboczym 600 x 400 mm- DF0604MT – powiedziała Pani Agnieszka Cichowicz- właścicielka drukarni. - Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanych prac dla naszych klientów, którzy z roku na rok wymagają coraz więcej od naszych produktów. Ploter SINAJET to rozwiązanie dające nam wiele możliwości, przy czym jest w stanie zastąpić kilka urządzeń i powoduje  spore oszczędności czasu pracy.

Ploter 0604 MT to zautomatyzowany ploter wyposażony w głowicę bigującą z serwomechanizmem, nóż aktywny służący do wycinania materiałów o grubości do 6 mm, nóż wleczony sprawdzający się idealnie przy nacinaniu papieru/folii samoprzylepnej oraz cięciu materiału do grubości 2 mm jak również pisak. Opcjonalnie ploter może być wyposażony w głowicę z nożem oscylacyjnym pozwalając na cięcie materiału o grubości do 10 mm jak również nóż V-cut służący do wycinania w tekturze litej rowka w kształcie litery „V” np. pod prototypowanie pudełek. Możliwe jest również zastosowanie noża rotacyjnego do cięcia tekstyliów. W wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się również odwijacz, który umożliwia cięcie materiału z roli. Prędkość przejazdu głowicy wynosi do 1000 mm/s i dokładność do 0,01 mm, a solidna metalowa konstrukcja sprawia, że stabilność i dokładność pracy plotera Sinajet nie ustępuje ploterom renomowanych światowych firm. Materiał w arkuszach podawany jest za pomocą ssawek, a sam stół roboczy również wyposażony jest w podsys materiału.

- Z racji szerokiego zakresu usług jaki oferujemy Naszym klientom ploter sprawdza się bardzo dobrze. Daje nam wiele możliwości oraz otwiera nowe kierunki, które w przyszłości postaramy się wykorzystać– mówi Pani Agnieszka. - Współpraca z firmą Grafmasz to sama przyjemność - od momentu pierwszego kontaktu z  przedstawicielem firmy po końcowy proces instalacji plotera w siedzibie drukarni. Ploter został dostarczony w umówionym terminie, technik który instalował ploter zakończył instalację szkoleniem, po czym natychmiast zabraliśmy się do pracy.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„W grupie siła” – API Folie Polska podsumowuje rok 2021
Nowi klienci, nowe rynki, zwiększona sprzedaż, kolejne inwestycje sprzętowe, aktywny udział w wydarzeniach branżowych – to najkrótsze podsumowanie minionego roku w firmie API Folie Polska. Przyniósł on szereg zmian także w grupie Aldus, będącej właścicielem API Foilmakers od marca 2020 roku. Jej portfolio zostało rozszerzone o Paragon Inks – szkockiego...
Z-Milosci.pl – rozwój i nowe rynki z maszynami Duplo
Firma B2Wed, właściciel sklepu internetowego z-Milosci.pl, po raz czwarty już zdecydowała się na zakup maszyny z oferty Duplo. Tym razem był to Docucutter DC-646iPro z modułami opcjonalnymi do perforacji całościowej wzdłużnej i poprzecznej oraz dodatkowym modułem noży krążkowych wzdłużnych. To kolejne urządzenie, dzięki któremu firma nie tylko w znacznym stopniu...
Canon Polska: 2021 rok w poligrafii pod znakiem cyfryzacji
Pandemia, zmiana realiów pracy, a także nagłe problemy z łańcuchami dostaw – to część problemów, z którymi musieli się zmierzyć przedsiębiorcy w 2021 roku. Jak z wyzwaniami poradził sobie Canon? Naszym najważniejszym zadaniem pozostaje odpowiadanie na wyzwania i potrzeby klientów, niezależnie od zewnętrznych trudności – komentują...
Craig & Parsons inwestuje w cyfrową maszynę etykietową Digital Pro 3
Drukarnia etykietowa Craig & Parsons z Folkestown (Wielka Brytania) podjęła niedawno decyzję o zakupie drugiej cyfrowej maszyny drukującej z oferty Mark Andy – Digital Pro 3. To m.in. efekt dynamicznego wzrostu i rekordowych wyników, jakie firma odnotowała w ubiegłym roku.
Ricoh Pro VC20000 i Pro V20000 w rosyjskiej drukarni T 8
T 8, największa rosyjska drukarnia cyfrowa oferująca druk książek na życzenie, zainwestowała w atramentowe systemy produkcyjne na papier ciągły Ricoh. Firma zmodernizowała swój park maszynowy i wzbogaciła go o Ricoh Pro VC20000 oraz ProV20000.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764