logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarnia Werner Kenkel z nową maszyną Bickers Glujet

  PR 02.07.2019, przeczytano 353 razy
ilustracja

W maju br. firma Werner Kenkel Sp. z o.o. zainstalowała w swoim zakładzie w Krzycku Wielkim, ploter klejowy Bickers Glue-Jet 20.30 PAi2. Jest to już druga instalacja urządzeń niemieckiej firmy wspierana przez Digiprint PL - agenta firmy Bickers na polskim rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-werner-kenkel-z-nowa-maszyna-bickers-glujet,383088,artykul.html

Grupa Werner Kenkel jest producentem tektury falistej, a także opakowań z nadrukiem fleksograficznym, offsetowym i cyfrowym. W tym roku obchodzi 40-lecie swojej działalności na polskim rynku. Jedną z kluczowych misji firmy jest prowadzenie działalności w odpowiedzialny i zrównoważony sposób - poprzez uwzględnianie aspektów społecznych w swojej działalności oraz wdrażanie i stosowanie nowoczesnych technologii produkcji charakteryzujących się pozytywnym wpływem na środowisko naturalne. W celu jak największej ochrony środowiska naturalnego Werner Kenkel wytwarza tekturę i opakowania w oparciu o surowce podlegające procesowi recyclingu.

- Ploter klejący pozwolił nam na zwiększenie mocy produkcyjnych i elastyczne podejście do realizowanych zamówień. Rynek produktów POS-owych wymaga od nas wysokiej jakości, a dzięki ploterowi klejącemu Bickers Glue-Jet możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Warto podkreślić, że dużym atutem jaki zadecydował o kolejnej instalacji było zaplecze serwisowe oferowane przez firmę Bickers, które bardzo sprawie reaguje na nasze potrzeby. – mówi Tomasz Janicki, Z-ca Dyrektora ds. Produkcji.

Ploter klejowy firmy Bickers w znacznym stopniu przyspiesza i optymalizuje produkcję - umożliwia on aplikację klejem na zimno oraz na gorąco niemalże każdego kształtu geometrycznego w osi XY. Dzięki ergonomicznej budowie, maszyna gwarantuje użytkownikom swobodny dostęp do materiału i adaptuje się do toku pracy produkcyjnej.

ilustracjastrzałka

Źródło: Digiprint

www.digiprint.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
Drukarnia Printma z nową foliarką Matrix
Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski...
Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl
Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764