Kraków: Drukarnia wielkoformatowa poszukuje handlowca

22.09.2016
Oferta ważna do:01.10.2016 godz. 16:00
Odsłon: 620

Opis stanowiska pracy

Praca na samodzielnym stanowisku handlowca w branży druku wielkoformatowego
i reklamy zewnętrznej.

Zadania:
• Aktywne budowanie portfela klientów.
• Przygotowywanie kalkulacji i ofert.
• Bieżąca obsługa zleceń i zapytań ofertowych.
• Podtrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
• System bezpłatnych szkoleń sprzedażowych i motywacyjnych.
• Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód).
• Stabilne zatrudnienie w firmie z 15 letnim stażem.
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych plus stały dodatek niezależny od wyników sprzedażowych.
• Szkolenie branżowe przygotowujące do pracy

Wymagania

• Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze B2B popartego wynikami sprzedażowymi.
• Samodzielności i konsekwencji w działaniach oraz samoorganizacji.
• Nastawienia na sukces.
• Umiejętności pracy zespołowej.
• Zaangażowania.
• Dyspozycyjności.

Prezentacja firmy

Firma CopyMAX SYSTEM powstała w 2001 r.

Jesteśmy drukarnią wyspecjalizowaną w druku wielkoformatowym, który znajduje zastosowanie głównie w reklamie wewnętrznej
i zewnętrznej.
Posiadamy nowoczesny, uniwersalny park maszynowy umożliwiający dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb oraz realizację zleceń w krótkich terminach. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na oferowanie produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

handlowy@copymax.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-wielkoformatowa-poszukuje-handlowca%2C-krakow,65224,ogloszenie.html

Ofertę złożył: Copymax2016
Kontakt: Weronika

Konto Copymax2016 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.