GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Michałowice: Drukarz

27.06.2022
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 794

. W związku z rozwojem naszej firmy o profilu produkcyjno-reklamowym poszukujemy osób na stanowisko:
Drukarz

Opis stanowiska:
1. obsługa maszyn wielkoformatowych UV, Latex, plotera tnącego, oraz prace na post produkcji,
Wymagania:
1. obsługa maszyny UV, druk wielkoformatowy –produkcja,
2. znajomość oprogramowania: Pakiet Office, Corel Draw, pakiet Adobe programy ripujące.
3. wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną,
4. nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami,
5. przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
6. utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o powierzone narzędzia i maszyny,
7. wykształcenia średniego technicznego,
8. umiejętności czytania rysunku technicznego.
Oferujemy:
1. umowę o pracę,
2. atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od poziomu doświadczenia( 3300- 4500zł netto )
3. szkolenia uzupełniające w zakresie obsługi urządzeń,
4. zapewniamy wstępne szkolenie dla nowych kandydatów.
Praca od poniedziałku do piątku na godz. 8-16 lub zmianowo
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV mailowo na adres kontakt@signsystem.pl
Zapraszamy do kontaktu:
tel. 663 488 001

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarz%2C-michalowice,86814,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
brak ikonki
Ofertę złożył: 12345678910AR
Telefon: 663488001
Kontakt: Agnieszka Jadłowska
Al. Jerozolimskie 275 05-816 Michałowice
e-mail: kontakt@signsystem.pl

Konto 12345678910AR nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Michałowice - więcej ofert

  • Michałowice: Dam pracę (3)

  • Michałowice: Szukam pracy (0)

  • Michałowice: Sprzedam (0)

  • Michałowice: Kupię (1)

  • Michałowice: Dam zlecenie (0)

  • Michałowice: Przyjmę zlecenie (0)

  • Michałowice: Różności (0)

  • Michałowice: Oferty Last minute (0)

  • Michałowice: Zamówienia publiczne (0)

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764