logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukexpress.pl wycina na ploterze Sinajet

  PR 08.08.2022, przeczytano 359 razy
ilustracja

Grafmasz zainstalował kolejny ploter Sinajet, tym razem w formacie arkusza 720x500 mm. Wdrożenie nastąpiło w Drukexpress.pl - wrocławskiej drukarni internetowej, która specjalizuje się w druku cyfrowym. Firma obecna jest na rynku poligraficznym od maja 2004.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukexpress.pl-wycina-na-ploterze-sinajet,396832,artykul.html

Wyposażenie Drukexpress.pl obejmuje szereg maszyn do druku cyfrowego, wśród których prym wiedzie HP Indigo 5600, zapewniająca druk w jakości porównywalnej do druku offsetowego. Firma posiada też bogato wyposażoną introligatornię i realizuje zlecenia dla klientów indywidualny , a przede wszystkim agencji reklamowych. Wśród oferowanych produktów są m.in. ulotki, wizytówki w tym multiloft, naklejki i etykiety samoprzylepne i inne.

Ploter 0604 MT to zautomatyzowane urządzenie wyposażone w głowicę bigującą z serwomechanizmemnóż aktywny służący do wycinania materiałów o grubości do 6 mm, nóż wleczony sprawdzający się idealnie przy nacinaniu papieru/folii samoprzylepnej oraz cięciu materiału do grubości 2 mm jak równieżpisak. Opcjonalnie ploter może być wyposażony w głowicę z nożem oscylacyjnym pozwalając na cięcie materiału o grubości do 10 mm jak również nóż V-cut służący do wycinania w tekturze litej rowka w kształcie litery „V” np. pod prototypowanie pudełek. Możliwe jest również zastosowanie noża rotacyjnego do cięcia tekstyliów. W wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się również odwijacz, który umożliwia cięcie materiału z roli. Prędkość przejazdu głowicy wynosi do 1500 mm/s, dokładność do 0,01 mm, a solidna metalowa konstrukcja sprawia, że stabilność i dokładność pracy plotera Sinajet nie ustępuje ploterom renomowanych światowych firm. Materiał w arkuszach podawany jest za pomocą ssawek, a sam stół roboczy również wyposażony jest w podsys materiału.

Z firmą GRAFMASZ współpracujemy już od jakiegoś czasu i uważamy za profesjonalnego dostawcę, na którego wsparcie można zawsze liczyć. Posiadamy automatyczną foliarkę Neptune dostarczoną przez Grafmasz , a wcześniej przez lata użytkowaliśmy laminator Matrix od tego dostawcy. Z uwagi na zaufanie dostawcy cała transkacja przebiegła w zasadzie zdalnie bez konieczności testów maszyny. Porównalismy ofertę oraz paramterty oferowanego plotera z podobnymi dostępnymi na rynku i Sinajet okazał się być optymalnym wyborem. Urządzenie zostało sprawnie wdrożone w naszej firmie i od razu przystąpiliśmy do pracy” – mówi Pan Paweł Perdek , właściciel Drukrespress.pl

Plotery Sinajet dostępne są w 4 rozmiarach podawanych arkuszy 720x500 mm, 1000x707 mm, 1060x760 mm oraz 1200x 900 mm. Grafmasz oferuje również większe plotery serii DG w formatach zaczynających się od 1500x1300 mm wzwyż, które oprócz standardowych narzędzi mogą być wyposażone m.in. we wrzeciono CNC z chłodzeniem.

Źródło: Grafmasz

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Koenig & Bauer Celmacch: Zbliżenie zakończone sukcesem
Dzięki oficjalnej urzędowej zgodzie na bezpośrednie inwestycje zagraniczne (FDI) we Włoszech, ogłoszone 22 lipca 2022 r. partnerstwo i nabycie przez niemiecką firmę Koenig & Bauer AG 49 procent udziałów we włoskiej Celmacch Group S.r.l. zostało właśnie oficjalnie zakończone.
O rozwiązaniach Koenig & Bauer dedykowanych produkcji opakowań tekturowych podczas konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”
Oferta firmy Koenig & Bauer jest sukcesywnie rozbudowywana o kolejne rozwiązania dedykowane branży opakowań tekturowych. Są wśród nich zarówno maszyny drukujące w technikach offsetowej, fleksograficznej i cyfrowej, jak też maszyny introligatorskie: składarko-sklejarki oraz sztance. Im właśnie była poświęcona prezentacja Pawła Krasowskiego – Product &...
Więcej niż opakowanie: Choppy Bike na bazie rozwiązania Stora Enso
Jak pokazuje przykład Choppy Bike, rozwiązania stworzonego przez łotewską firmę STUM, funkcjonalność opakowania wykracza czasami poza jego standardowe ramy i staje się ono produktem użytkowym. Opracowany przez tę firmę projekt opakowania na rower dziecięcy, uwzględnia znajdującą się w środku grę, co ma zwiększyć interakcję z użytkownikiem, w tym przypadku – z...
Wyjątkowe spotkanie w LFP Industrial Solutions
Między 13, a 15 września w Centrum Demonstracyjnym firmy LFP Industrial Solutions we Wrocławiu odbył się pierwszy Open House. Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z technologicznymi „must have” nowoczesnych drukarń.
Introzap na konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”
Introzap Sp. z o.o. – wyłączny przedstawiciel firmy Kolbus GmbH & Co. KG w Polsce – po debiucie w roli partnera poprzedniej edycji konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie” dołączyła w tym roku do grona jej współorganizatorów. Spotkanie zostało zorganizowane przez wydawnictwo Polski Drukarz w dniach 8-9 września br. w hotelu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764