logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukexpress.pl z cyfrowym systemem broszurującym Duplo

  PR 08.04.2021, przeczytano 464 razy
ilustracjastrzałka

Chcąc przyspieszyć terminy realizacji zleceń i w jeszcze większym stopniu wykorzystać potencjał tkwiący w technologii cyfrowej, firma Drukexpress.pl zdecydowała się na inwestycję w system broszurujący Duplo150. Obecnie ta drukarnia cyfrowa odnotowuje systematyczne wzrosty zleceń, w których wykorzystuje nowo zakupioną linię broszurującą.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukexpress.pl-z-cyfrowym-systemem-broszurujacym-duplo,390954,artykul.html

Drukexpress.pl to drukarnia cyfrowa, obsługująca klientów nie tylko z Polski, ale też z ponad 20 krajów z całego świata. Specjalizuje się w naklejkach i drukach premium z uszlachetnieniami i na nietypowych nośnikach, choć wykonuje się tu dla klientów pełną gamę produktów poligraficznych. Jakiś czas temu rozpoczęła poszukiwania systemu do broszurowania.

- Po seriach testów różnych urządzeń, zdecydowaliśmy się na maszynę Duplo. Precyzja, jakość szycia, łatwość obsługi, szybkość w zmianie pracy (co w druku cyfrowym jest ważne) - to czynniki jakie zdecydowały o naszym wyborze – mówi Paweł Perdek, właściciel drukarni.

Cyfrowy system broszurujący Duplo 150 oferuje szycie grzbietowe, narożne i boczne. Jak podkreśla producent, jedną z głównych zalet urządzenia jest wysoka elastyczność, pozwalająca na broszurowanie prac pochodzących z kilku różnych źródeł. Możliwe jest tu łączenie wydruków offsetowych i cyfrowych, prostych broszur, a także złożonej dokumentacji bez  ustępstw w zakresie jakości.

- Optyczne rozpoznawanie znaku końca broszury i opcjonalny czytnik kodów kreskowych umożliwiają produkcję personalizowanych broszur drukowanych cyfrowo, czym się m.in. zajmujemy. Urządzenie pozwala nam w szybki sposób oprawić małe nakłady, jakie głównie obsługujemy – mówi Paweł Perdek.

W Drukexpress.pl – jak podkreśla – stawia się przede wszystkim na terminowość i jakość realizacji zleceń. Ta inwestycja zwiększyła nie tylko potencjał produkcyjny drukarni, ale umożliwiła jej jeszcze większą kontrolę na procesami produkcji.

- To gwarantuje nam utrzymanie jakości na najwyższym poziomie, a taki właśnie cel nam przyświeca każdego dnia naszej pracy – dodaje właściciel firmy.

Inwestycja w rozwiązanie Duplo była uzupełnieniem parku introligatorskiego drukarni i umożliwiła uniezależnienie się jej w tym zakresie od podwykonawców.

- Dla nas – mówi Paweł Perdek - droga do perfekcji nigdy się nie kończy. Zawsze szukamy sposobów na usprawnienia w naszym zakładzie. Przykładem niech tu będzie choćby produkcja personalizowanej broszury – ważnym jest tu skrupulatne kompletowanie pracy. Nie ma miejsca na pomyłkę. Dzięki precyzji gwarantowanej przez urządzenie Duplo, które usprawniło pracę, oraz naszym autorskim procesom kontrolnym, jesteśmy obecnie w stanie zagwarantować bezbłędną realizację nawet bardzo dużych personalizowanych produktów. Co więcej – możemy zagwarantować klientom jeszcze krótsze terminy realizacji. W najbliższej przyszłości wprowadzimy też jeszcze więcej formatów standardowych broszur oraz możliwość zamawiania własnego rozmiaru.

System Duplo 150 to pierwszy zakup urządzenia tego producenta zrealizowany przez Drukexpress.pl.

- Sama maszyna, jej wdrożenie, serwis Duplo – potwierdzają tylko nasze wcześniejsze opinie o tej firmie, jako solidnym i profesjonalnym dostawcy maszyn introligatorskich. Instalacja i szkolenie przebiegło u nas sprawnie, a na wiedzę i wsparcie ze strony tego dostawcy zawsze możemy liczyć – podsumowuje właściciel drukarni.

Źródło: Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k.

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zaproszenie na Durst Wallpaper VIP Event
LFP Industrial Solutions zaprasza na wydarzenie poświęcone drukowi tapet, które odbędzie w Brixen, siedzibie producenta Durst w dniach 8-9.03.2023. Event, który potrwa dwa dni jest idealną sposobnością dla przedstawicieli drukarń poszukujących innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań w zakresie druku i konfekcjonowania tapet.
Esto. Tektura w cyfrowym wymiarze
W niełatwych dla całej branży poligraficznej czasach, niezwykle ważne dla każdej drukarni jest nie tylko zachowanie czy też zwiększenie produktywności, lecz także ciągły rozwój, chociażby poprzez rozbudowę swojego parku maszynowego. Niestety obecnie inwestycje w nowe rozwiązania technologiczne mogą okazać się pod względem finansowym prawdziwym wyzwaniem. W tej sytuacji...
Colordynamics inwestuje w dwa hybrydowe plotery drukujące Agfa Jeti H3300 UHS LED z myślą o bardziej wydajnej produkcji materiałów POP/POS
Północnoamerykańska drukarnia wielkoformatowa zwiększyła prędkość realizowanej produkcji o 250% dzięki niedawnej inwestycji w dwa wysokowydajne, hybrydowe plotery inkjetowe firmy Agfa – Jeti Tauro H3300 UHS LED. Jak zapewnia jej kierownictwo, za sprawą tej inwestycji firma chce pozyskać kolejne zlecenia z rynku POP/POS, oferując swoim obecnym i potencjalnym klientom z...
Stora Enso podpisuje umowę dotyczącą sprzedaży papierni Hylte i rezygnuje ze zbycia zakładów Anjala
Stora Enso poinformowała o podpisaniu umowy sprzedaży papierni Hylte (Szwecja) i wszystkich wchodzących w jej skład zasobów firmie Sweden Timber, działającej w branży drzewnej. Wartość transakcji opiewa na ok. 18 mln euro, a jej sfinalizowanie ma nastąpić w 1. półroczu br. Jeżeli chodzi o papiernię Anjala (Finlandia), kierownictwo koncernu podjęło decyzję o...
Studenci Politechniki Warszawskiej zgłębiają tajniki druku cyfrowego
Konica Minolta drugi rok z rzędu zaprosiła studentów Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Warszawskiej do swojego showroomu na praktyczne zajęcia w ramach przedmiotu „Cyfrowe techniki drukowania”. Studenci pod kierunkiem dr inż. Katarzyny Piłczyńskiej zobaczyli najnowocześniejsze techniki druku cyfrowego, poznali środowisko biznesowe od strony producenta maszyn...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764