logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukomat.pl - nowa drukarnia internetowa

  PR 21.02.2012, przeczytano 3814 razy

Najwyższa jakość druku, ekstremalnie krótkie terminy realizacji oraz ponad 250 tysięcy produktów w cenach niższych nawet o 70%. To propozycja nowej drukarni internetowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukomat.pl---nowa-drukarnia-internetowa,14702,artykul.html

Drukomat.pl to odpowiedź na oczekiwania rynku, zwłaszcza potrzeby małych i średnich agencji reklamowych. Dotychczas przy realizacji materiałów reklamowych musiały one korzystać z kilku kategorii drukarń, od dużych nastawionych na druki wysokobudżetowe, po te niewielkie, drukujące niskie nakłady, czasami w nie najlepszej jakości. Drukomat jest rozwiązaniem, które umożliwia realizację każdego zlecenia, bez względu na jego wielkość, na najwyższym poziomie i w szybkim terminie - zapewnia Kamil Nagórka członek zarządu.

Projekt jest owocem wieloletniego doświadczenia w obsłudze wymagających klientów korporacyjnych, połączonego z potencjałem technologicznym, jednej z najdynamiczniej rozwijających się polskich drukarń. To kompletny model biznesowy firmy Colours Factory Sp. z o.o. gwarantujący optymalne rozwiązania produkcyjne i logistyczne. Za jakość produktów odpowiada innowacyjna technologia druku firmy Heildelberg.

Zaletą drukomatu jest intuicyjny, maksymalnie uproszczony proces zakupu, który umożliwia szybkie i łatwe złożenie zamówienia. Portal wyposażony jest w automatyczny system Preflight, który sprawdza poprawność techniczną plików nadesłanych przez klienta, a w odpowiedzi wysyła raport zawierający podgląd wydruku i wskazuje ewentualne błędy. W każdej chwili klient może zajrzeć do centrum pomocy lub uzyskać informacje dzwoniąc na infolinię. Agencje reklamowe znajdą na stronie przygotowany z myślą o nich program partnerski, uprawniający nawet do kilkunastoprocentowych rabatów.
Na początku lutego twórcy zaprezentowali swój projekt podczas międzynarodowych targów reklamy i poligrafii RemaDays 2012 w Warszawie. Sądząc po zainteresowaniu klientów, okazał się on strzałem w dziesiątkę. Równolegle z targami wystartowała strona internetowa www.drukomat.pl, której popularność w ostatnich dniach przerosła najśmielsze oczekiwania.

Na sukces drukomatu pracuje dwustuosobowy zespół specjalistów z zakresu produkcji, sprzedaży, logistyki. To nie mogło się nie udać!

Źródło: Drukomat.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grafmasz produkuje maszyny do kaszerowania i okładek twardych
Polski producent i importer maszyn introligatorskich rozpoczął produkcję urządzeń do oprawy twardej. Maszyny zostały opracowane na bazie wieloletniego doświadczenia we wdrażaniu w polskich drukarniach i introligatorniach podobnych rozwiązań od zagranicznych dostawców. Posiadane doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie szeregu usprawnień do oferowanych maszyn, które...
ROQ&PRINT sitodruk w najlepszym rytmie – debiut marki ROQ na polskim rynku
ROQ to globalna marka i światowy lider w produkcji urządzeń do druku na tekstyliach. Od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania do produkcji sitodrukowej oraz druku cyfrowego. W roku 1984 r. firma stworzyła pierwszą automatyczną obrotową maszynę do sitodruku. Od początku istnienia kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, prymatu jakości,...
Łączona instalacja HP Indigo 30000 i Scodix Ultra 202
Taka konfiguracja to pionierskie rozwiązanie, na które nie zdecydował się jeszcze nikt w Polsce, a nawet w tej części Europy. Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie, które wybrały do swojego parku maszynowego maszyny cyfrowe HP Indigo 30000 oraz Scodix Ultra 202, są pierwszą firmą opakowaniową w regionie, która zaimplementowała taką cyfrową linię produkcyjną.
(R)ewolucja z Mark Andy – etykiety wielokolorowe w firmie Fleksograf
Zainstalowana w drukarni FleksoGraf w Tomaszowie Mazowieckim maszyna Evolution Series Mark Andy to trzecie urządzenie z tej serii w naszym kraju. Jak zapewnia Marcin Jakóbczyk - właściciel przedsiębiorstwa, firma Mark Andy okazała się nie tylko profesjonalnym sprzedawcą w tej transakcji, ale stała się dla drukarni partnerem. Poza tym wdrożenie, mimo ogólnoświatowej...
Antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 z certyfikatem Qualitylabs
Jak informuje firma Printline – polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, oferowany przez nią antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 uzyskał certyfikat wydany przez niezależne niemieckie laboratorium QualityLabs z Norymbergi, stwierdzający jego 99,99% skuteczność w zwalczaniu bakterii gronkowca złocistego. Laboratorium w swoich...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764