logo
WIADOMOŚCI

Drukowanie on-line jak e-zakupy

  PR 27.11.2017, przeczytano 362 razy

W Polsce jest ponad 20 milionów internautów, którzy korzystają z urządzeń mobilnych, a połowa Polaków robiących zakupy w sieci dokonała ich przez smartfon. Rosnący trend obserwuje się również wśród klientów drukarni online, a kluczem do dalszego rozwoju jest rozszerzenie funkcjonalności internetowej o urządzenia mobilne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukowanie-on-line-jak-e-zakupy,34623,artykul.html

Według danych firmy Gemius/PBI liczba internautów korzystających z urządzeń przenośnych wzrosła od zeszłego roku o niemal 3 miliony. Z raportu „E-commerce w Polsce 2017” wynika, że w 2017 roku na zakupy w sieci zdecydowało się ponad 54% polskich internautów. Twórcy portalu przewidują, że docelowo nawet 70% klientów będzie korzystać z usług drukarni za pomocą smartfona.

- Drukarniafortuny.pl to odpowiedź na rosnący udział użytkowników urządzeń mobilnych w branży e-commerce. Wszelkie dane wskazują, że w najbliższych latach ten trend będzie się utrzymywał, co stanowi dobrą prognozę dla dalszego rozwoju mobilnych usług poligraficznych. Dotychczasowe rozwiązania mobilne oferowane przez drukarnie internetowe były dostępne w bardzo ograniczonym zakresie. DrukarniaFortuny.pl jest w pełni funkcjonalna w wersji mobilnej dzięki czemu cały proces – od zamówienia, przez wgrywanie plików czy płatności – można zrealizować przez smartfona – mówi Marek Zwoliński, prezes Drukarni Fortuny.

Drukarniafortuny.pl należy do grupy Marpress, która działa na rynku poligraficznym od 10 lat. Portal posiada autorskie oprogramowanie oferujące funkcjonalności, które dotychczas nie były dostępne w ofercie drukarni online - opcję przesłania plików z dropbox i googledysk, 3 etapy weryfikacji plików preflight oraz system kalkulacji, który umożliwia generowanie wycen z własnym logo i marżą oraz zapisywanie ich w popularnym formacie PDF.

Obecnie w Drukarnifortuny.pl można wycenić i zamówić ponad 60 różnych produktów poligraficznych. Firma zapowiada rozszerzenie oferty jeszcze w pierwszej połowie 2018 roku.

Źródło: Marpress

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Innowacyjne rozwiązania Stora Enso, bazujące na surowcach odnawialnych
W ostatnim czasie oferta firmy Stora Enso została rozszerzona m.in. o biokompozyty DuraSense, ligninę Lineo oraz e-TALES – rozwiązania dedykowane sprzedaży detalicznej przez Internet. Jak podaje firma, to kolejne innowacyjne, a zarazem konkurencyjne cenowo rozwiązania bazujące na surowcach odnawialnych w jej portfolio.
Zakłady Artystyczne ART z partnerami na targach 4 Print Week
Zakłady Artystyczne ART wraz ze swoimi partnerami - GL Optic i firmą OKI - zaprezentowały swoją ofertę podczas niedawno zakończonych w Poznaniu targów 4 Print Week. Wystawa dla firmy zakończyła się sukcesem, a najnowsze prezentowane tam rozwiązanie GL Optic - GL Spectrolux (precyzyjny i szybki – jak podkreśla jego producent - miernik światła) został nagrodzony podczas tego...
BCS na targach Taropak 2018
Wśród wystawców targów Taropak 2018, jakie odbywały się w Poznaniu w dniach 1-4 października br., znalazła się firma BCS (British Converting Solutions). Na jej stoisku była prezentowana maszyna do produkcji opakowań z tektury falistej – Boxer. W związku z ogłoszonym kilka dni wcześniej przejęciem Autobox Machinery (do której BCS należy) przez...
Agfa po raz szósty: Ploter Jeti Tauro 2500 LED w Kseroplast-Plus
W firmie Kseroplast-Plus z podpoznańskiego Zakrzewa rozpoczął niedawno pracę jeden z pierwszych w naszym kraju ploterów hybrydowych Agfa Jeti Tauro 2500 LED. To szóste już rozwiązanie drukujące marki Agfa, dostarczone do tego dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa na przestrzeni ostatnich ośmiu lat. Obecnie park sprzętowy firmy Kseroplast-Plus w zakresie druku inkjetowego...
Kolejna arkuszowa maszyna offsetowa Koenig & Bauer w drukarni Jas-Pol
W ostatnim czasie w drukarni Jas-Pol z Tylicza rozpoczęła pracę nowa, sześciokolorowa maszyna półformatowa z wieżą lakierującą Rapida 75 PRO-6+L ALV2. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten zakład poligraficzny. Inwestycja ponad dwukrotnie zwiększyła jego moce produkcyjne, przyczyniając się do sprawniejszej obsługi obecnych i pozyskania...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone