logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

drupa 2024: prezes Yasanori Ogawa na stoisku Epson

  PR 28.05.2024, przeczytano 301 razy
ilustracja

Epson demonstruje na targach Drupa w Düsseldorfie pełne możliwości swoich komercyjnych i przemysłowych cyfrowych drukarek atramentowych. Od dużych maszyn do druku etykiet, przez wielkoformatowe urządzenia do drukowania oznakowań, druku sublimacyjnego i bezpośrednio na tkaninach, po wielokrotnie nagradzane kompaktowe urządzenia do kolorowych wydruków wysokiej jakości na różnych materiałach i podłożach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drupa-2024%3A-prezes-yasanori-ogawa-na-stoisku-epson,404406,artykul.html

Prezes Epson, Yasanori Ogawa, osobiście zjawia się na targach Drupa, aby pierwszego dnia wygłosić wykład pod tytułem „Up Close and Personal – Innovation in Digital Printing” (Personalizacja i innowacje w druku cyfrowym). Ogawa opowiada o tym, jak Epson „wymyślił się na nowo”, odchodząc od starych urządzeń analogowych na rzecz bardziej zrównoważonej cyfrowej technologii druku atramentowego: "Omówię potencjał technologii cyfrowej w druku komercyjnym i przemysłowym, a także jej zalety, takie jak zrównoważona produkcja, zmniejszenie generowania odpadów i zaspokajanie rosnącego zapotrzebowania na wartościowe, spersonalizowane produkty.

ilustracjastrzałka

Dążenie do jeszcze większej wydajności, kompaktowości i precyzji, które Epson stosuje od wielu lat, wykracza daleko poza obszar samej technologii. Oparte na tych cechach hasło „sho sho sei” oznacza filozofię opartą na eliminacji odpadów, zmniejszeniu wymiarów urządzeń i zwiększaniu dokładności. Wierzę, że takie podejście pozwala nam tworzyć jeszcze większą wartość społeczną".

Podczas tegorocznych targów Drupa Epson skupia się przede wszystkim na spełnianiu oczekiwań rosnącego zapotrzebowania na lokalną produkcję na żądanie. W miarę odchodzenia od rozwiązań druku analogowego na rzecz wysokiej jakości produktów dostosowanych do konkretnych potrzeb — kompaktowe i elastyczne drukarki do mikroprodukcji mają swój złoty czas.

Klienci poszukują pięknie zaprojektowanych, niepowtarzalnych przedmiotów, które będą upiększać przestrzeń, w której żyją, a Epson chce pokazać ofertę rozwiązań, które im to umożliwią. Na naszym stoisku pokazujemy, jak nasze najnowsze technologie druku cyfrowego pomagają firmom w wytwarzaniu kolorowych i niepowtarzalnych produktów drukowanych o wysokiej jakości bezpośrednio w miejscu docelowym.

Na targach Drupa prezentujemy witrynę sklepową z przedmiotami pokazującymi potencjał naszej technologii druku w pobudzaniu kreatywności i przenoszeniu kolorowych marzeń na zróżnicowane podłoża i powierzchnie — od barwnych koszulek na zamówienie, przez zdjęcia, etui na telefony i podstawki, po piłki golfowe, deski surfingowe, leżaki, ręczniki, okleiny samochodowe oraz tapety i elementy wyposażenia domu” - mówi Tomasz Kuciński z Epson Polska.

ilustracjastrzałka

Oto niektóre z nowych produktów Epson pokazywanych w tym roku na targach Drupa:

  • Premierowy 64-calowy model SureColor SC-P20500 przeznaczony dla twórców wysokiej jakości fotografii artystycznej, plakatów i oznakowań do wnętrz.
  • Nowa kolorowa drukarka etykiet na żądanie ColorWorks C8000 do komercyjnego drukowania etykiet wysokiej jakości.
  • Jednoprzebiegowa drukarka cyfrowa Monna Lisa 13000 do bezpośredniego drukowania na tekstyliach, pozwalająca firmom samodzielnie drukować za pomocą ekologicznych atramentów pigmentowych. Oferuje w jednym przebiegu przygotowanie, druk i uszlachetnienie tkaniny.
  • SureColor F10000 z opcjonalnym podajnikiem jumbo roll — najwydajniejsza jak dotąd drukarka sublimacyjna Epson. Pokazujemy również nową drukarkę SC-F11000H z dodatkowymi atramentami pomarańczowym i fioletowym oraz opcjonalna obsługa jumbo roll.
  • Nowości w ofercie drukarek Epson do personalizacji i mikroprodukcji, w tym nowy model hybrydowy DTG/DTFilm SureColor F1000, płaska drukarka UV A4 SureColor V1000, płaska drukarka UV A3 SureColor V2000 oraz drukarka DTG/DTFilm SureColor F2200.
  • Suche mini laby (D1000, D500) i mniejsze drukarki sublimacyjne (SureColor F500 i F100) przeznaczone do mikroprodukcji i dla twórców pracujących z różnymi rodzajami materiałów i podłoży.
  • Najnowsza, wytrzymała zintegrowana z drukarką głowica przemysłowa Epson (D3000) przeznaczona do pracy z atramentami wodnymi i UV, pokazując elastyczność technologii głowicy drukującej Epson.

Źródło: Epson Europe B.V.

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso i Altris planują „najbardziej proekologiczną baterię na świecie”
Stora Enso poinformowała o nawiązaniu współpracy ze szwedzką firmą Altris, specjalizującą się w produkcji baterii sodowo-jonowych. Celem, jak podają partnerzy przedsięwzięcia, jest rozwijanie i komercjalizacja łańcucha dostaw dedykowanego proekologicznym bateriom, obejmującego cały kontynent europejski. W ramach wspólnego projektu stworzony przez Stora Enso...
drupa 2024: Sun Chemical proekologicznie dla branży opakowań
Firma Sun Chemical, pomimo braku własnego stoiska, aktywnie włączyła się w różne inicjatywy podczas zakończonych niedawno targów drupa 2024. Większość z nich realizowała z kluczowymi partnerami biznesowymi, koncentrując się na rynku opakowań. Sun Chemical skupił się na aspektach proekologicznych, bazując i czerpiąc ze swoich wieloletnich doświadczeń...
drupa 2024: Konica Minolta świętuje ponad 200 sprzedanych maszyn
Olbrzymie zainteresowanie branży, silne partnerstwa biznesowe z klientami oraz prestiżowa nagroda – to wszystko przyczyniło się do sukcesu lidera transformacji cyfrowej Konica Minolta na targach drupa 2024.
Koenig & Bauer/Royalpack - wywiad
Drukarnia Royalpack ze Słonego k. Zielonej Góry od wielu lat specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury falistej, wytwarza też sam surowiec. W ubiegłym roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe i liczne zapytania – także ze strony obecnych klientów – zainicjowała nowy, strategiczny ruch w swojej działalności: uruchomienie produkcji opakowań jednostkowych z tektury...
Prima Tapes & Labels z maszyną fleksograficzną Mark Andy Evolution
Brytyjska drukarnia Prima, zainstalowała niedawno nową maszynę fleksograficzną Mark Andy Evolution Series E5 o szerokości wstęgi 340 mm. Firma specjalizuje się w drukowaniu i przetwarzaniu etykiet, a ww. maszyna została zainstalowana w jej zakładzie w Oprington k. Londynu. Wyposażona w sześć zespołów drukujących w technice flekso UV, zwiększyła znacząco jej potencjał...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764