logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DSC-F88: kolejny cyfrak Sony

   21.05.2004, przeczytano 581 razy

Firma Sony wprowadziła do swojej oferty kolejny model aparatu cyfrowego z 5-megapikselową matrycą i 3-krotnym zoomem optycznym. Aparat DSC-F88 od innych “cyfr” na rynku odróżnia się jednak niestanadardową obudową z obrotowym obiektywem.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dsc-f88%3A-kolejny-cyfrak-sony,2218,artykul.html

Oczywiście takie rozwiązanie nie jest niczym nowym – w ofercie Sony były już dwa modele z tak skonstruowanym modułem obiektywu (DSC-F77 czy DSC-F55). W DSC-F88 zakres obrotu obiektywu wynosi 300 stopni, co ma być podobno dużym ułatwieniem przy wykonywaniu zdjęć. Aparat posiada 1,8-calowy wyświetlacz i oprócz zdjęć może rejestrować udźwiękowione klipy wideo w rozdzielczości 640x480 pikseli z szybkością 16 klatek na sekundę. Dane zapisywane są na kartach MemoryStick lub MemoryStick PRO

Gabaryty urządzenia to 98 x 75 x 26 mm, aparat z bateriami waży 200 g. Do sklepów Sony DSC-F88 trafi w lipcu. Cena w Stanach Zjednoczonych wyniesie 450 USD.

Źródło informacji: Digital Photography Review

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Digital signage, technologia która zmienia definicję reklamy
Plakat w witrynie sklepu czy ulotki rozrzucone po ulicach to już przeszłość. Sklepy coraz częściej stawiają na zdigitalizowane formy przekazu do klienta. Jak wskazują badania, trend ten stale się rozwija, a Polacy są otwarci na jego wykorzystywanie.
Umacnianie relacji w rodzinie celem kampanii Nierozerwalni
Więzi rodzinne są przez większość badaczy wskazywane jako jeden z najważniejszych czynników chroniących przed podejmowaniem przez młodych ludzi zachowań ryzykownych – podkreśla Robert Frączek z Państwowej Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie na ich istotę zwraca uwagę kampania Nierozerwalni.
Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę
Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea...
Pracuj.pl wchodzi w świat e-sportu z T-mobile Ligą Akademicką
Pracuj.pl został oficjalnym partnerem T-Mobile Ligi Akademickiej - największych rozgrywek e-sportowych w Polsce skierowanych do społeczności studenckiej. Serwis jest pomysłodawcą i patronem nowej kategorii zawodów – mistrzostw w programowaniu „Coding Masters”. Zapisy do eliminacji trwają do 6 grudnia, a na zwycięzców rywalizacji czeka wysokiej klasy...
W Żywcu ruszyła Świąteczna Zwrotka Ż
Marka Żywiec zachęca mieszkańców Żywca do oddawania butelek zwrotnych bez paragonu w świątecznej akcji na rzecz środowiska. Oddając butelki w specjalnej strefie, która stanęła na żywieckim Rynku, mieszkańcy wesprą posadzenie drzew tlenowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764