logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DTF.PL MAX 60 – nowość w druku na tekstyliach

  S 24.08.2021, przeczytano 1006 razy
ilustracja

DTF.PL MAX 60 to kompletny, zautomatyzowany zestaw do produkcji transferów DTF. Przeznaczony jest do transferów na różne rodzaje tekstyliów. Idealny do zamówień w ilościach przemysłowych i przy niskich nakładach. Gwarantuje wysoką wydajność – do 15 mb/godz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dtf.pl-max-60-%E2%80%93-nowosc-w-druku-na-tekstyliach,392734,artykul.html

DTF.PL MAX 60 to autorskie rozwiązanie od API.PL, przeznaczone jest dla firm szukających zwiększenia wydajności w druku na tekstyliach. Zestaw składa się z drukarki oraz proszkarko-suszarki, co zapewnia wysoką jakość i produkcyjną prędkość druku.

Druk na folii zarządzany jest przez dedykowany RIP – CADlink Digital Factory DTF Edition. Proszkarka służy do automatycznego naniesienia kleju w proszku. Maszyny są tak skonfigurowane, aby zadrukowana folia dostała się do proszkarki. Następnie obraz z klejem jest żelowany, a na końcu gotowe transfery są zwijane na nawijarce.

ilustracjastrzałka

Drukarka DTF.PL MAX60

Urządzenie zapewnia wysoką jakość i produkcyjną prędkość druku. Maszyna wyposażona jest w systemy zapewniające bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

Cechy główne:

 • 2 głowice drukujące i3200 marki EPSON
 • CMYK i biały drukowane w jednym przebiegu
 • maksymalna szerokość zadruku – 58 cm
 • szybkość wydruku do 15mb/godz.
 • system cyrkulacji i mieszania białego tuszu
 • alarm niskiego poziomu tuszu w zbiorniku
 • łatwy dostęp do miejsc wymagających konserwacji

ilustracjastrzałka

Proszkarko-suszarka DTF.PL MAX60

Automatycznie aplikuje sypki klej oraz żeluje go w tunelu suszącym. W ten sposób powstaje gotowy transfer DTF.

Cechy główne:

 • wstępne suszenie wydruku przed aplikacją kleju
 • automatyczna aplikacja kleju
 • automatyczne usuwanie nadmiaru kleju
 • żelowanie kleju w tunelu suszącym
 • nawinięcie gotowych transferów na nawijarce

Poliuretanowy klej URET 8020

Kleje transferowe to element niezbędny i niezwykle ważny w produkcji transferów aplikowanych na tekstylia. Występują w różnych wersjach i rozmiarach ziaren. Do transferów DTF rekomendujemy poliuretanowy klej o średnim rozmiarze granulek URET 8020. Zastosowanie tego właśnie kleju pozwala na aplikowanie transferów na różnych rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze oraz ich mieszankach. Klej sprawia, że transfery są bardzo elastyczne i mają ponadprzeciętną odporność na pranie.

Źródło: API.PL

www.api.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Ancymony z nową kampanią dla Rossmanna
Wystartowała kampania „Taki skład to rozumiem” marki enerBIO. Za realizację odpowiada Agencja Ancymony.
Twórca internetowy Andrzej Tucholski ambasadorem Gizmi.io
Psycholog biznesu i twórca internetowy Andrzej Tucholski, który spędził dekadę w Top30 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce, został ambasadorem Gizmi.io - pierwszej w Polsce platformy chat-commerce, która zmienia komunikatory internetowe w sklepy. Zapowiada też start pierwszego wspólnego projektu Gizmi Influencer Boot Camp.
Kool Things, zintegrowana agencja marketingowa specjalizująca się w grach wideo, przedłużyła i rozszerzyła umowy z kluczowymi klientami. Wśród nich są Bilibili, Jagex i Private Division. Nowe kontrakty obowiązują od października.
Czy polski e-commerce potknie się tuż przed żniwami?
Na październikowym posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej nieoczekiwanie podwyższyła referencyjną stopę procentową o 40 punktów bazowych – z 0,1 procent do 0,5 procent. Zła wiadomość dla e-handlu nadeszła na samym progu sezonu świątecznego. Firmy, które już zaciągnęły kredyty – czy to bankowe, czy pozabankowe – mogą spodziewać się stopniowego...
Brother rozbudowuje ofertę profesjonalnego druku etykiet dzięki współpracy z Teklynx
Brother rozpoczyna nowe partnerstwo z TEKLYNX, producentem oprogramowania do tworzenia kodów kreskowych. Współpraca obu firm sprawi, że zarówno produkcja, jak i druk etykiet będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu partnerstwu Brother wzmocni portfolio oznaczeń do druku i pomoże przedsiębiorstwom w efektywnym tworzeniu etykiet zgodnych ze...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764