logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DTF.PL MAX 60 – nowość w druku na tekstyliach

  S 24.08.2021, przeczytano 1995 razy
ilustracja

DTF.PL MAX 60 to kompletny, zautomatyzowany zestaw do produkcji transferów DTF. Przeznaczony jest do transferów na różne rodzaje tekstyliów. Idealny do zamówień w ilościach przemysłowych i przy niskich nakładach. Gwarantuje wysoką wydajność – do 15 mb/godz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dtf.pl-max-60-%E2%80%93-nowosc-w-druku-na-tekstyliach,392734,artykul.html

DTF.PL MAX 60 to autorskie rozwiązanie od API.PL, przeznaczone jest dla firm szukających zwiększenia wydajności w druku na tekstyliach. Zestaw składa się z drukarki oraz proszkarko-suszarki, co zapewnia wysoką jakość i produkcyjną prędkość druku.

Druk na folii zarządzany jest przez dedykowany RIP – CADlink Digital Factory DTF Edition. Proszkarka służy do automatycznego naniesienia kleju w proszku. Maszyny są tak skonfigurowane, aby zadrukowana folia dostała się do proszkarki. Następnie obraz z klejem jest żelowany, a na końcu gotowe transfery są zwijane na nawijarce.

ilustracjastrzałka

Drukarka DTF.PL MAX60

Urządzenie zapewnia wysoką jakość i produkcyjną prędkość druku. Maszyna wyposażona jest w systemy zapewniające bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

Cechy główne:

 • 2 głowice drukujące i3200 marki EPSON
 • CMYK i biały drukowane w jednym przebiegu
 • maksymalna szerokość zadruku – 58 cm
 • szybkość wydruku do 15mb/godz.
 • system cyrkulacji i mieszania białego tuszu
 • alarm niskiego poziomu tuszu w zbiorniku
 • łatwy dostęp do miejsc wymagających konserwacji

ilustracjastrzałka

Proszkarko-suszarka DTF.PL MAX60

Automatycznie aplikuje sypki klej oraz żeluje go w tunelu suszącym. W ten sposób powstaje gotowy transfer DTF.

Cechy główne:

 • wstępne suszenie wydruku przed aplikacją kleju
 • automatyczna aplikacja kleju
 • automatyczne usuwanie nadmiaru kleju
 • żelowanie kleju w tunelu suszącym
 • nawinięcie gotowych transferów na nawijarce

Poliuretanowy klej URET 8020

Kleje transferowe to element niezbędny i niezwykle ważny w produkcji transferów aplikowanych na tekstylia. Występują w różnych wersjach i rozmiarach ziaren. Do transferów DTF rekomendujemy poliuretanowy klej o średnim rozmiarze granulek URET 8020. Zastosowanie tego właśnie kleju pozwala na aplikowanie transferów na różnych rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze oraz ich mieszankach. Klej sprawia, że transfery są bardzo elastyczne i mają ponadprzeciętną odporność na pranie.

Źródło: API.PL

www.api.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764