logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DTF.PL MAX 60 – nowość w druku na tekstyliach

  S 24.08.2021, przeczytano 1684 razy
ilustracja

DTF.PL MAX 60 to kompletny, zautomatyzowany zestaw do produkcji transferów DTF. Przeznaczony jest do transferów na różne rodzaje tekstyliów. Idealny do zamówień w ilościach przemysłowych i przy niskich nakładach. Gwarantuje wysoką wydajność – do 15 mb/godz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dtf.pl-max-60-%E2%80%93-nowosc-w-druku-na-tekstyliach,392734,artykul.html

DTF.PL MAX 60 to autorskie rozwiązanie od API.PL, przeznaczone jest dla firm szukających zwiększenia wydajności w druku na tekstyliach. Zestaw składa się z drukarki oraz proszkarko-suszarki, co zapewnia wysoką jakość i produkcyjną prędkość druku.

Druk na folii zarządzany jest przez dedykowany RIP – CADlink Digital Factory DTF Edition. Proszkarka służy do automatycznego naniesienia kleju w proszku. Maszyny są tak skonfigurowane, aby zadrukowana folia dostała się do proszkarki. Następnie obraz z klejem jest żelowany, a na końcu gotowe transfery są zwijane na nawijarce.

ilustracjastrzałka

Drukarka DTF.PL MAX60

Urządzenie zapewnia wysoką jakość i produkcyjną prędkość druku. Maszyna wyposażona jest w systemy zapewniające bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

Cechy główne:

 • 2 głowice drukujące i3200 marki EPSON
 • CMYK i biały drukowane w jednym przebiegu
 • maksymalna szerokość zadruku – 58 cm
 • szybkość wydruku do 15mb/godz.
 • system cyrkulacji i mieszania białego tuszu
 • alarm niskiego poziomu tuszu w zbiorniku
 • łatwy dostęp do miejsc wymagających konserwacji

ilustracjastrzałka

Proszkarko-suszarka DTF.PL MAX60

Automatycznie aplikuje sypki klej oraz żeluje go w tunelu suszącym. W ten sposób powstaje gotowy transfer DTF.

Cechy główne:

 • wstępne suszenie wydruku przed aplikacją kleju
 • automatyczna aplikacja kleju
 • automatyczne usuwanie nadmiaru kleju
 • żelowanie kleju w tunelu suszącym
 • nawinięcie gotowych transferów na nawijarce

Poliuretanowy klej URET 8020

Kleje transferowe to element niezbędny i niezwykle ważny w produkcji transferów aplikowanych na tekstylia. Występują w różnych wersjach i rozmiarach ziaren. Do transferów DTF rekomendujemy poliuretanowy klej o średnim rozmiarze granulek URET 8020. Zastosowanie tego właśnie kleju pozwala na aplikowanie transferów na różnych rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze oraz ich mieszankach. Klej sprawia, że transfery są bardzo elastyczne i mają ponadprzeciętną odporność na pranie.

Źródło: API.PL

www.api.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Value Media i Getlouder! wspólnie z Dobrą Kalorią obecne na największych festiwalach muzycznych w Polsce
Food truck marki Dobra Kaloria pojawił się na Open’er Festival oraz stacjonuje na koncertach Męskiego Grania. Klienci mogą spróbować roślinnych burgerów i hot dogów oraz odpocząć w specjalnej strefie chillout. Projekt został zrealizowany wspólnie z zespołem Dobrej Kalorii przez agencje Value Media (Group One) i GetLouder! (Group One).
Oto Manuba kolekcja GDD 2022
Już od 2 lipca dostępna będzie w sprzedaży MANUBA kolekcja GDD. Można ją zakupić stacjonarnie oraz online: dniach 2 – 10 lipca w foyer Muzeum Miasta Gdynia (w godzinach otwarcia placówki)  oraz w dniach 2 – 31 lipca w sklepie internetowym. Jaka jest idea tegorocznej kolekcji? Jakie produkty się w niej znalazły?
W maju br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się – nowym Członkiem Izby została firma Decard Sp.z o.o..
Najważniejszą informacją po spotkaniu Executive Committee IAA, które odbyło się podczas Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions , jest decyzja o utworzeniu oddziału IAA w Ukrainie. Odbędzie się to przy wsparciu IAA Polska, innych europejskich oddziałów IAA oraz IAA Global. ExCo podjęło również decyzję o zawieszeniu działalności...
Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764