logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DTG/DTF: webinar wakacyjny Polyprint

  PR 08.08.2022, przeczytano 1177 razy
ilustracja

Akonda Tex po raz kolejny zaprasza na webinar, dotyczący rozwinięcia biznesu o zadruk odzieży DTG/DTF z Polyprint. W najbliższy czwartek 11.08 o godzinie 12.00, tym razem w wakacyjnej atmosferze i wakacyjnym anturażu będzie można dowiedzieć się wszystkiego o druku DTG i DTF, co można produkować przy wykorzystaniu tych rozwiązań oraz czego potrzeba, żeby rozpocząć produkcję.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dtg-dtf%3A-webinar-wakacyjny-polyprint,396830,artykul.html

Na żywo zostanie zaprezentowana drukarka Polyprint TexJet echo², Polyprint PreTreater Pro, a także atramenty i materiały eksploatacyjne POWER INKS. „Chcemy pokazać jak produkować unikalne wzory, stworzyć własne linie produktów lub drukować usługowo w oparciu o technologię DTG i DTF z Polyprint i że jest to proste! Nadruk na tekstyliach to nie tylko koszulki, dlatego jest to bardzo ciekawa inwestycja!” – zaprasza Dominik Szulim, współwłaściciel Akonda Tex.

Wszystkich zainteresowanych tym, jak przygotować projekt i odzież do nadruku oraz jak nadrukować i utrwalić wydruk, aby był odporny na dziesiątki prań - Akonda Tex zaprasza do wypełnienia formularza, po wypełnieniu którego w wiadomości email wysłany zostanie link do webinaru.

Drukarka TexJet echo² jest bardzo prosta w obsłudze, zapewnia doskonałe wyniki i szybki zwrot z inwestycji. Chcemy zainspirować naszych Klientów i pokazać im, że warto rozszerzyć swoją działalność o druk na tekstyliach. Zaakcentujemy motyw wakacyjny, choć okoliczności tego rodzaju produkcji to praktycznie nieskończone możliwości.” – podsumowuje Dominik Szulim.

Źródło: Akonda Tex

akonda.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso: proekologiczne opakowania jednostkowe z tektury litej
Stora Enso opublikowała kolejny z serii artykułów, związanych z budowaną przez nią w zakładach w Oulu (Finlandia) nową linią do produkcji tektury litej do opakowań jednostkowych. Tym razem koncentruje się on na jakości włókien drzewnych, jakie znajdą tu zastosowanie, pochodzących z należących do koncernu upraw leśnych na obszarze Skandynawii.
Sungraf nowym Członkiem PSSiDC
W lutym br. grono Członków Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego powiększyło się o nowego gracza z branży. Nowym Członkiem PSSiDC została firma SUNGRAF.
CCL otwiera centrum zrównoważonych etykiet shrink sleeve
CCL Industries, specjalizujący się w produkcji etykiet, zabezpieczeń i opakowań, otworzył nowe centrum rozwoju zrównoważonych etykiet termokurczliwych w austriackim Dornbirn. Dostarcza ono etykiety shrink sleeve do firm w całej Europie, także w Polsce.
Koenig & Bauer’s Digital & Webfed Technology Days: druk cyfrowy i CI Flexo
Podczas eventu Koenig & Bauer’s Digital & Webfed Technology Days możliwe było zapoznanie się z nową generacją technologii druku dekoracyjnego opakowań oraz technologią fleksograficzną CI. Zaprezentowano w pracy najnowszą i najmłodszą maszynę CI flekso, której produkcja odbywa się w Wuerzburgu. Ponad 150 gości wzięło udział w wydarzeniu w Customer...
N Smith & Co użytkownikiem maszyny Agfa Onset X3 HS
Agfa poinformowała o zainstalowaniu w firmie N Smith & Co, specjalizującej się w produkcji z zastosowaniem podłoży kartonowych, pierwszej na rynku brytyjskim, w pełni zautomatyzowanej wersji maszyny drukującej Onset H3 HS.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764