logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

DTG/DTF: webinar wakacyjny Polyprint

  PR 08.08.2022, przeczytano 384 razy
ilustracja

Akonda Tex po raz kolejny zaprasza na webinar, dotyczący rozwinięcia biznesu o zadruk odzieży DTG/DTF z Polyprint. W najbliższy czwartek 11.08 o godzinie 12.00, tym razem w wakacyjnej atmosferze i wakacyjnym anturażu będzie można dowiedzieć się wszystkiego o druku DTG i DTF, co można produkować przy wykorzystaniu tych rozwiązań oraz czego potrzeba, żeby rozpocząć produkcję.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dtg-dtf%3A-webinar-wakacyjny-polyprint,396830,artykul.html

Na żywo zostanie zaprezentowana drukarka Polyprint TexJet echo², Polyprint PreTreater Pro, a także atramenty i materiały eksploatacyjne POWER INKS. „Chcemy pokazać jak produkować unikalne wzory, stworzyć własne linie produktów lub drukować usługowo w oparciu o technologię DTG i DTF z Polyprint i że jest to proste! Nadruk na tekstyliach to nie tylko koszulki, dlatego jest to bardzo ciekawa inwestycja!” – zaprasza Dominik Szulim, współwłaściciel Akonda Tex.

Wszystkich zainteresowanych tym, jak przygotować projekt i odzież do nadruku oraz jak nadrukować i utrwalić wydruk, aby był odporny na dziesiątki prań - Akonda Tex zaprasza do wypełnienia formularza, po wypełnieniu którego w wiadomości email wysłany zostanie link do webinaru.

Drukarka TexJet echo² jest bardzo prosta w obsłudze, zapewnia doskonałe wyniki i szybki zwrot z inwestycji. Chcemy zainspirować naszych Klientów i pokazać im, że warto rozszerzyć swoją działalność o druk na tekstyliach. Zaakcentujemy motyw wakacyjny, choć okoliczności tego rodzaju produkcji to praktycznie nieskończone możliwości.” – podsumowuje Dominik Szulim.

Źródło: Akonda Tex

akonda.pl


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Koenig & Bauer Celmacch: Zbliżenie zakończone sukcesem
Dzięki oficjalnej urzędowej zgodzie na bezpośrednie inwestycje zagraniczne (FDI) we Włoszech, ogłoszone 22 lipca 2022 r. partnerstwo i nabycie przez niemiecką firmę Koenig & Bauer AG 49 procent udziałów we włoskiej Celmacch Group S.r.l. zostało właśnie oficjalnie zakończone.
O rozwiązaniach Koenig & Bauer dedykowanych produkcji opakowań tekturowych podczas konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”
Oferta firmy Koenig & Bauer jest sukcesywnie rozbudowywana o kolejne rozwiązania dedykowane branży opakowań tekturowych. Są wśród nich zarówno maszyny drukujące w technikach offsetowej, fleksograficznej i cyfrowej, jak też maszyny introligatorskie: składarko-sklejarki oraz sztance. Im właśnie była poświęcona prezentacja Pawła Krasowskiego – Product &...
Więcej niż opakowanie: Choppy Bike na bazie rozwiązania Stora Enso
Jak pokazuje przykład Choppy Bike, rozwiązania stworzonego przez łotewską firmę STUM, funkcjonalność opakowania wykracza czasami poza jego standardowe ramy i staje się ono produktem użytkowym. Opracowany przez tę firmę projekt opakowania na rower dziecięcy, uwzględnia znajdującą się w środku grę, co ma zwiększyć interakcję z użytkownikiem, w tym przypadku – z...
Wyjątkowe spotkanie w LFP Industrial Solutions
Między 13, a 15 września w Centrum Demonstracyjnym firmy LFP Industrial Solutions we Wrocławiu odbył się pierwszy Open House. Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z technologicznymi „must have” nowoczesnych drukarń.
Introzap na konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”
Introzap Sp. z o.o. – wyłączny przedstawiciel firmy Kolbus GmbH & Co. KG w Polsce – po debiucie w roli partnera poprzedniej edycji konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie” dołączyła w tym roku do grona jej współorganizatorów. Spotkanie zostało zorganizowane przez wydawnictwo Polski Drukarz w dniach 8-9 września br. w hotelu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764