logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duane Pekar obejmuje stanowisko CEO w Mark Andy

  PR 04.12.2023, przeczytano 392 razy
ilustracja

Mark Andy, jeden z największych i najdłużej działający na świecie producent maszyn wąskowstęgowych do drukowania etykiet i opakowań, poinformował o zmianie na stanowisku CEO. Z dniem 28 listopada br. funkcję tę objął Duane Pekar.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duane-pekar-obejmuje-stanowisko-ceo-w-mark-andy,402330,artykul.html

Jak podkreśla firma w specjalnym komunikacie prasowym, jej nowy CEO posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych. Piastował je w przedsiębiorstwach reprezentujących różne branże, tworząc strategiczne plany rozwojowe i podejmując wiele inicjatyw biznesowych, stymulujących ich rozwój i realizację oczekiwanych wyników finansowych.

W ostatnim czasie Duane Pekar pełnił funkcję prezesa i CEO w Trajus Building Products, gdzie zarządzał firmą-matką oraz jej trzema filiami, w tym czołową marką działającą na rynku wyposażenia – Republic Elite. W roli tej doprowadził grupę Trahus do podwojenia jej przychodów ze sprzedaży. Pełnił też różne stanowiska kierownicze w firmach Midstate Berkshire, FRAM Group, Honeywell, Carrier i General Motors.

Jason Desai, który zwolnił tym samym fotel CEO w Mark Andy, podziękował za wieloletnią współpracę jej klientom i pracownikom: „Rada Nadzorcza przedłożyła plan sukcesji kierowania firmą, który ma w jak największym stopniu służyć Mark Andy i interesom naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że Duane wnosi wizję i wieloletnie doświadczenia, niezbędne w prowadzeniu z sukcesami naszej firmy”. Jason Desai pozostaje w strukturach Mark Andy jako członek Rady Nadzorczej.

Mark Andy to jeden z rzeczywistych pionierów branży poligraficznej i niezmiernie cieszę się, że będę mógł wesprzeć jego działania kierownicze. Ze swoim dziedzictwem w druku fleksograficznym i cyfrowym oraz reputacją wynikającą z bogatej wiedzy technicznej, a także podejścia biznesowego zorientowanego na klienta, Mark Andy odgrywa czołową rolę w całej branży poligraficznej i przetwórczej. Z dużą chęcią będę bazował na tym dziedzictwie, dbając o wprowadzanie dalszych innowacji, będących katalizatorem wzrostu dla naszych klientów i partnerów biznesowych” – powiedział Duane Pekar.

Jason Desai dodał, że pojawienie się Duane Pekara w strukturach Mark Andy oznacza zobowiązanie firmy do dalszego realizowania pionierskich, innowacyjnych przedsięwzięć i wspierania jej klientów w odnoszeniu sukcesów rynkowych: „Dzięki eksperckiej wiedzy i walorom przywódczym, jakie posiada Duane, jesteśmy gotowi by wkroczyć w nowy etap rozwoju”.

Źródło: Mark Andy Poland

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Stora Enso: proekologiczne opakowania jednostkowe z tektury litej
Stora Enso opublikowała kolejny z serii artykułów, związanych z budowaną przez nią w zakładach w Oulu (Finlandia) nową linią do produkcji tektury litej do opakowań jednostkowych. Tym razem koncentruje się on na jakości włókien drzewnych, jakie znajdą tu zastosowanie, pochodzących z należących do koncernu upraw leśnych na obszarze Skandynawii.
Sungraf nowym Członkiem PSSiDC
W lutym br. grono Członków Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego powiększyło się o nowego gracza z branży. Nowym Członkiem PSSiDC została firma SUNGRAF.
CCL otwiera centrum zrównoważonych etykiet shrink sleeve
CCL Industries, specjalizujący się w produkcji etykiet, zabezpieczeń i opakowań, otworzył nowe centrum rozwoju zrównoważonych etykiet termokurczliwych w austriackim Dornbirn. Dostarcza ono etykiety shrink sleeve do firm w całej Europie, także w Polsce.
Koenig & Bauer’s Digital & Webfed Technology Days: druk cyfrowy i CI Flexo
Podczas eventu Koenig & Bauer’s Digital & Webfed Technology Days możliwe było zapoznanie się z nową generacją technologii druku dekoracyjnego opakowań oraz technologią fleksograficzną CI. Zaprezentowano w pracy najnowszą i najmłodszą maszynę CI flekso, której produkcja odbywa się w Wuerzburgu. Ponad 150 gości wzięło udział w wydarzeniu w Customer...
N Smith & Co użytkownikiem maszyny Agfa Onset X3 HS
Agfa poinformowała o zainstalowaniu w firmie N Smith & Co, specjalizującej się w produkcji z zastosowaniem podłoży kartonowych, pierwszej na rynku brytyjskim, w pełni zautomatyzowanej wersji maszyny drukującej Onset H3 HS.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764