logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duka Polska nowym klientem Circlewise

  PR 17.12.2020, przeczytano 187 razy

DUKA została nowym klientem Circlewise na rynku polskim, współpraca ma potrwać przez cały rok 2021. Obejmuje całościową obsługę komunikacji digital marki DUKA w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem działań zasięgowych oraz afiliacyjnych z wykorzystaniem platformy Circlewise.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duka-polska-nowym-klientem-circlewise,389599,artykul.html

Współpraca jest planowana na cały rok 2021, pierwsze działania ruszyły już w okresie przedświątecznym.

–  Celem obecnych działań jest przede wszystkim wsparcie sprzedaży online produktów marki DUKA w obliczu nietypowego sezonu świątecznego, mam tu na myśli oczywiście sytuację związaną z pandemią. Zaplanowaliśmy i prowadzimy wielokanałową kampanię digital, przy czym jej trzonem są działania zasięgowe i afiliacyjne prowadzone za pośrednictwem naszej „autorskiej” platformy Circlewise i we współpracy z wydawcami z Marketplace Circlewise – mówi Paweł Lebiedziski, COO Circlewise – Jeśli chodzi o cele sprzedażowe, a były one ambitne, to w połowie grudnia mamy je już zrealizowane niemal w 100 procentach, a równocześnie o 50 proc. wzrosło w ogóle zainteresowanie marką DUKA w internecie, mierzone liczbą zapytań w wyszukiwarce Google.

Źródło: Circlewise AS

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mimaki prezentuje nowe innowacje i możliwości zastosowań na targach FESPA 2021
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, zaprezentuje swoją szeroką ofertę wiodących na rynku, dochodowych technologii druku cyfrowego na targach FESPA Global Print Expo 2021 (12-15 października 2021 roku, RAI Amsterdam, Holandia, Stoisko: 1-F45). Chcąc w pełni wykorzystać zalety pierwszych organizowanych na żywo targów FESPA...
Hebe i agencja V&P ruszają z kolejną odsłoną kampanii reklamowej „Jestem w Hebe”
Sieć Hebe oraz agencja reklamowa V&P kontynuują współpracę i prezentują najnowszą serię spotów reklamowych pod tytułem „Jestem w Hebe“. Znany już widzom żartobliwy format rozmów matki i córki powróci na ekrany 16 września.  
Awanse i zmiany kadrowe w Gameset
Cezary Sokół i Michał Kisiel, dotychczas Junior Talent Managerowie, awansowali na stanowiska Talent Managerów w agencji gaming marketingu Gameset (grupa LTTM). Ponadto do zespołu Sales&Strategy dołączył Paweł Sakowicz, który objął funkcję Sales Managera.
Zygmunt Chajzer nowym ambasadorem Neonet
Gwiazdą kolejnej odsłony kampanii telewizyjno-radiowej marki NEONET został słynny dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny, Zygmunt Chajzer. Nowy spot reklamowy skupia się na znalezieniu sprawdzonych rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień. Wpisuje się on w komunikację NEONET prowadzoną pod hasłem „Mówisz-masz”, która ma na celu pokazanie...
Salony Agata z nową agencją PR – Big Picture zajmie się kompleksową obsługą brandu
Od września br. obsługę działań komunikacyjnych marki Agata – polskiej sieci salonów mebli i akcesoriów do wyposażenia wnętrz, prowadzi Big Picture. W ramach współpracy agencja odpowiada za stworzenie oraz realizację kompleksowej strategii w obszarze PR produktowego i korporacyjnego. Do zadań agencji należy między innymi prowadzenie biura...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764