logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo 646iPro w firmie Happenings.pl

  PR 12.04.2019, przeczytano 410 razy
ilustracjastrzałka

Działająca z sukcesami od kilku lat firma Happenings.pl - hurtownia dekoracji, zajmującą się zaopatrzeniem klientów indywidualnych i hurtowych w artykuły ślubne, florystyczne, urodzinowe, do domu i ogrodu, jak również dekoracje bożonarodzeniowe i wielkanocne – zainwestowała w ostatnim czasie w maszyny poligraficzne, aby móc we własnym zakresie realizować tego typu produkcję. Spośród innych oferentów wybrała firmę Amagraf, oceniając ją w kategoriach nie tylko właściwego sprzedawcy sprzętu, ale przede wszystkim doradcy na etapie wyboru pierwszych w swojej historii produkcyjnych maszyn poligraficznych. Kierownictwo Happenings.pl zdecydowało się na wybór cyfrowej maszyny drukującej Konica Minolta oraz systemu Duplo Doccucuter 646iPro.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-646ipro-w-firmie-happenings.pl,382057,artykul.html

- Nasza firma – mówi Marcin Duszczyk, współwłaściciel Happenings.pl - od wielu lat z sukcesami zajmuje się obsługą klientów indywidualnych w zakresie wydarzeń, jakie są przez nich organizowane. Dostarczamy im kompleksową ofertę dotyczącą różnych produktów – od zaproszeń poprzez gadżety im towarzyszące na dekoracjach skończywszy. Od wielu lat rynek ten w naszym kraju mocno ewoluuje, co zwiększa stale jego potencjał, ale także konkurencyjność. Powstaje szereg małych, jednoosobowych firm, które często działają na granicy opłacalności, a tym samym psują rynek w zakresie cen. Coraz większą trudność stanowi też sprzedaż naszej oferty za pośrednictwem portalu Allegro, gdzie często jest to zwyczajnie nieopłacalne. Od jakiegoś już więc czasu myśleliśmy o zmianie sposobu działania, stąd nasze inwestycje w strony internetowe, ich pozycjonowanie itd. Jednak ostatnio najważniejszym kierunkiem stało się dla nas uniezależnienie się w coraz większym stopniu od poddostawców. Było to w dużo większym stopniu możliwe dzięki inwestycjom w urządzenia poligraficzne – pierwsze profesjonalne maszyny, które znalazły się w naszym parku sprzętowym. Kilka miesięcy po ich zakupie dostrzegamy zalety tej decyzji – nasze produkty są jeszcze wyższej jakości. Dodatkowo wykonujemy je w bardzo krótkim czasie – w ciągu 24 godzin, a w przypadku skomplikowanych personalizacji – do 3 dni roboczych. Zapewniamy też naszym klientom niezawodność – zamawiając u nas otrzymają produkt wysokiej jakości, w dobrej cenie i na czas.

Happenings.pl to firma rodzinna. Założył ją najmłodszy z rodziny - Damian Duszczyk, do którego dołączyła mama, potem ojciec, a na koniec również starszy z synów – Marcin. Oferta tego prężnie działającego przedsiębiorstwa jest bardzo szeroka, a znaczący jej procent to różnego rodzaju produkty poligraficzne. Firma już w lutym ubiegłego roku podjęła decyzję o zakupie własnych urządzeń, które umożliwiłyby jej produkcję we własnym zakresie.

- Zapytania dotyczące maszyn wysłaliśmy do wielu dostawców. Jedną z odpowiedzi, zresztą niemal natychmiast, otrzymaliśmy z firmy Amagraf. To co nas urzekło w jej obsłudze to fakt, że niemal od początku stała się dla nas doradcą, a nie tylko sprzedawcą sprzętu, który oferuje. Jej przedstawiciele wsłuchiwali się nasze potrzeby i odpowiadali na nie konkretnymi propozycjami. Poza tym stwarzali taką atmosferę, że nawiązaliśmy z nimi przyjacielskie relacje.

Happpenings.pl została więc zaproszona do centrum pokazowego firmy Duplo w Warszawie.

- Tam po raz pierwszy – mówi Marcin Duszczyk - zobaczyłem możliwości maszyny Doccucuter 646iPro. W zasadzie – choć do każdej inwestycji podchodzimy bardzo analitycznie i wyliczamy jej opłacalność -  niemal od razu wiedziałem, że musimy ją mieć. Funkcje tego urządzenia nie tylko gwarantowały nam wysoką jakość końcowego produktu, ale także oszczędności. Małe gabaryty – bo to również ważna dla nas kwestia - to kolejna zaleta tego urządzenia. Wszystko to sprawiło, że bardzo szybko podjęliśmy decyzję dotyczącą tego zakupu. Następnie – po wyborze maszyny drukującej, którą również zaproponował nam Amagraf i na którą ostatecznie się zdecydowaliśmy – zapadły decyzje dotyczące obu inwestycji oraz plotera laserowego do produkcji rożnego rodzaju wycinanych ozdób. Staliśmy się dzięki temu konkurencyjni, zapewniając naszym klientom produkty ciekawe, stworzone przez nas, o wysokiej jakości.

Oferta Happenigs.pl stale rośnie – do końca kwietnia br. firma oferować będzie ponad 100 różnych wzorów zaproszeń wykonanych według własnych pomysłów. Ich cena – jak zapewnia Marcin Duszczyk – pozostaje bardzo atrakcyjna.

- Nie jesteśmy może  najtańsi – mówi - ale to, co oferujemy z pewnością jest produktem wysokiej jakości, ciekawym, wykonanym profesjonalnie, co doceniają nasi klienci, których stale przybywa.

Do tego, jak podkreśla współwłaściciel Happenigs.pl, potrzebny był odpowiedni sprzęt.

- Ponieważ nasze produkty wykonujemy na papierach, które nie należą do najtańszych, niezawodność urządzeń do wykańczania była dla nas szczególnie ważna. Poza tym nie musimy do obsługi zakupionego przez nas Doccucutera 646iPro kierować specjalnej osoby – jest ona na tyle prosta i intuicyjna, że w zasadzie każdy z naszego zespołu, a firma liczy 10 osób, sobie z tym poradzi. Fakt, że wykonuje ona tyle czynności, ma również znaczenie dla rozwoju naszej firmy. Mimo, że nabiera on tempa w ostatnim czasie, na ten moment nie musimy zatrudniać kolejnych osób. 500 zaproszeń możemy wykonać w ciągu godziny, w ciągu miesiąca - około 80 tysięcy. To otworzyło przed nami ogromne możliwości i sprawiło, że też odważniej patrzymy nie tylko na zdobywanie rynku w Polsce, ale też w stronę klientów zagranicznych. Wszystko to razem powoduje, że możemy jeszcze intensywniej się rozwijać.

- Cieszy nas współpraca z firmą Happenings.pl – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf. – To klienci, którzy profesjonalnie podchodzą do naszych argumentów, obdarzają nas zaufaniem, traktują jako doradcę, a nie sprzedawcę. Wiedzą bowiem, że ich dobry biznes to również nasz dobry biznes.

Źródło: Amagraf

www.amagraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma LogoScript zaprasza na konferencję poświęconą zastosowaniu nowoczesnych technologii informatycznych w procesie wydawniczym, którą organizujemy wspólnie z Zakładem Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej. Konferencja odbędzie się w salach budynku ZTP przy ulicy Konwiktorskiej 2 w Warszawie w dniu 9 maja 2019 r. (czwartek) w godzinach 10:00 –...
Agfa Jeti Tauro H2500 LED w drukarni Walstead Central Europe
W ostatnim czasie w jednej z krakowskich drukarń grupy Walstead (dawniej LSC Communications) rozpoczął pracę wszechstronny ploter hybrydowy Jeti Tauro H2500 LED. To drugie już rozwiązanie marki Agfa, pracujące w tym zakładzie, który systematycznie rozbudowuje swoje możliwości w zakresie realizacji szerokiego spektrum materiałów Point-of-Sale (POS) dla klientów z rynku handlu...
Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
Océ Prostream 1000 przyspieszy produkcję wysokiej jakości książek
Canon prezentuje udoskonaloną drukarkę atramentową na papier ciągły Océ ProStream 1000 oraz informuje o dwóch instalacjach tego modelu u klientów z regionu EMEA, zajmujących się drukiem wydawniczym i promocyjnym.
Label Center wybiera system Durst Tau 330E
Inwestycja w jednoprzebiegową, cyfrową maszynę do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E okazała się być najlepszą decyzją podjętą przez start-up Label Center, znajdującego się na krzywej zrównoważonego wzrostu i który szacuje, że jego liczba pracowników potroi się w przeciągu pięciu lat.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764