logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo 646iPro w firmie Happenings.pl

  PR 12.04.2019, przeczytano 461 razy
ilustracjastrzałka

Działająca z sukcesami od kilku lat firma Happenings.pl - hurtownia dekoracji, zajmującą się zaopatrzeniem klientów indywidualnych i hurtowych w artykuły ślubne, florystyczne, urodzinowe, do domu i ogrodu, jak również dekoracje bożonarodzeniowe i wielkanocne – zainwestowała w ostatnim czasie w maszyny poligraficzne, aby móc we własnym zakresie realizować tego typu produkcję. Spośród innych oferentów wybrała firmę Amagraf, oceniając ją w kategoriach nie tylko właściwego sprzedawcy sprzętu, ale przede wszystkim doradcy na etapie wyboru pierwszych w swojej historii produkcyjnych maszyn poligraficznych. Kierownictwo Happenings.pl zdecydowało się na wybór cyfrowej maszyny drukującej Konica Minolta oraz systemu Duplo Doccucuter 646iPro.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-646ipro-w-firmie-happenings.pl,382057,artykul.html

- Nasza firma – mówi Marcin Duszczyk, współwłaściciel Happenings.pl - od wielu lat z sukcesami zajmuje się obsługą klientów indywidualnych w zakresie wydarzeń, jakie są przez nich organizowane. Dostarczamy im kompleksową ofertę dotyczącą różnych produktów – od zaproszeń poprzez gadżety im towarzyszące na dekoracjach skończywszy. Od wielu lat rynek ten w naszym kraju mocno ewoluuje, co zwiększa stale jego potencjał, ale także konkurencyjność. Powstaje szereg małych, jednoosobowych firm, które często działają na granicy opłacalności, a tym samym psują rynek w zakresie cen. Coraz większą trudność stanowi też sprzedaż naszej oferty za pośrednictwem portalu Allegro, gdzie często jest to zwyczajnie nieopłacalne. Od jakiegoś już więc czasu myśleliśmy o zmianie sposobu działania, stąd nasze inwestycje w strony internetowe, ich pozycjonowanie itd. Jednak ostatnio najważniejszym kierunkiem stało się dla nas uniezależnienie się w coraz większym stopniu od poddostawców. Było to w dużo większym stopniu możliwe dzięki inwestycjom w urządzenia poligraficzne – pierwsze profesjonalne maszyny, które znalazły się w naszym parku sprzętowym. Kilka miesięcy po ich zakupie dostrzegamy zalety tej decyzji – nasze produkty są jeszcze wyższej jakości. Dodatkowo wykonujemy je w bardzo krótkim czasie – w ciągu 24 godzin, a w przypadku skomplikowanych personalizacji – do 3 dni roboczych. Zapewniamy też naszym klientom niezawodność – zamawiając u nas otrzymają produkt wysokiej jakości, w dobrej cenie i na czas.

Happenings.pl to firma rodzinna. Założył ją najmłodszy z rodziny - Damian Duszczyk, do którego dołączyła mama, potem ojciec, a na koniec również starszy z synów – Marcin. Oferta tego prężnie działającego przedsiębiorstwa jest bardzo szeroka, a znaczący jej procent to różnego rodzaju produkty poligraficzne. Firma już w lutym ubiegłego roku podjęła decyzję o zakupie własnych urządzeń, które umożliwiłyby jej produkcję we własnym zakresie.

- Zapytania dotyczące maszyn wysłaliśmy do wielu dostawców. Jedną z odpowiedzi, zresztą niemal natychmiast, otrzymaliśmy z firmy Amagraf. To co nas urzekło w jej obsłudze to fakt, że niemal od początku stała się dla nas doradcą, a nie tylko sprzedawcą sprzętu, który oferuje. Jej przedstawiciele wsłuchiwali się nasze potrzeby i odpowiadali na nie konkretnymi propozycjami. Poza tym stwarzali taką atmosferę, że nawiązaliśmy z nimi przyjacielskie relacje.

Happpenings.pl została więc zaproszona do centrum pokazowego firmy Duplo w Warszawie.

- Tam po raz pierwszy – mówi Marcin Duszczyk - zobaczyłem możliwości maszyny Doccucuter 646iPro. W zasadzie – choć do każdej inwestycji podchodzimy bardzo analitycznie i wyliczamy jej opłacalność -  niemal od razu wiedziałem, że musimy ją mieć. Funkcje tego urządzenia nie tylko gwarantowały nam wysoką jakość końcowego produktu, ale także oszczędności. Małe gabaryty – bo to również ważna dla nas kwestia - to kolejna zaleta tego urządzenia. Wszystko to sprawiło, że bardzo szybko podjęliśmy decyzję dotyczącą tego zakupu. Następnie – po wyborze maszyny drukującej, którą również zaproponował nam Amagraf i na którą ostatecznie się zdecydowaliśmy – zapadły decyzje dotyczące obu inwestycji oraz plotera laserowego do produkcji rożnego rodzaju wycinanych ozdób. Staliśmy się dzięki temu konkurencyjni, zapewniając naszym klientom produkty ciekawe, stworzone przez nas, o wysokiej jakości.

Oferta Happenigs.pl stale rośnie – do końca kwietnia br. firma oferować będzie ponad 100 różnych wzorów zaproszeń wykonanych według własnych pomysłów. Ich cena – jak zapewnia Marcin Duszczyk – pozostaje bardzo atrakcyjna.

- Nie jesteśmy może  najtańsi – mówi - ale to, co oferujemy z pewnością jest produktem wysokiej jakości, ciekawym, wykonanym profesjonalnie, co doceniają nasi klienci, których stale przybywa.

Do tego, jak podkreśla współwłaściciel Happenigs.pl, potrzebny był odpowiedni sprzęt.

- Ponieważ nasze produkty wykonujemy na papierach, które nie należą do najtańszych, niezawodność urządzeń do wykańczania była dla nas szczególnie ważna. Poza tym nie musimy do obsługi zakupionego przez nas Doccucutera 646iPro kierować specjalnej osoby – jest ona na tyle prosta i intuicyjna, że w zasadzie każdy z naszego zespołu, a firma liczy 10 osób, sobie z tym poradzi. Fakt, że wykonuje ona tyle czynności, ma również znaczenie dla rozwoju naszej firmy. Mimo, że nabiera on tempa w ostatnim czasie, na ten moment nie musimy zatrudniać kolejnych osób. 500 zaproszeń możemy wykonać w ciągu godziny, w ciągu miesiąca - około 80 tysięcy. To otworzyło przed nami ogromne możliwości i sprawiło, że też odważniej patrzymy nie tylko na zdobywanie rynku w Polsce, ale też w stronę klientów zagranicznych. Wszystko to razem powoduje, że możemy jeszcze intensywniej się rozwijać.

- Cieszy nas współpraca z firmą Happenings.pl – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf. – To klienci, którzy profesjonalnie podchodzą do naszych argumentów, obdarzają nas zaufaniem, traktują jako doradcę, a nie sprzedawcę. Wiedzą bowiem, że ich dobry biznes to również nasz dobry biznes.

Źródło: Amagraf

www.amagraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nilpeter świętuje setne urodziny firmy
1 maja 2019 roku w swojej siedzibie w duńskim Slagelse firma Nilpeter, założona w 1919 roku w Kopenhadze przez dwóch przyjaciół, obchodziła okrągłą, setną rocznicę istnienia. Przedsiębiorstwo do dzisiaj pozostaje w rękach rodziny założycieli i obecnie jest zarządzane przez trzecie (w osobie Larsa Eriksena) oraz czwarte (w osobie Petera Eriksena) pokolenie właścicieli. W...
W ramach transformacji cyfrowej Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) systematycznie rozszerza swoje cyfrowe modele biznesowe. W ramach tej strategii firma nabyła start-up Crispy Mountain GmbH z Moguncji w Niemczech, który oferuje Keyline, opartą na chmurze platformę zarządzania drukarnią. Współpraca z Crispy Mountain pozwoli zaoferować platformę...
Koenig & Bauer o cyfrowej transformacji i Connected Services - cz. 2.
W dniach 16. i 17. maja pod hasłem „Koenig & Bauer 4.0 – druk akcydensowy & Connected Services“ firma Koenig & Bauer zaprezentowała specjalistom akcydensowym z całego świata swoją ofertę z zakresu transformacji cyfrowej oraz usług opartych o zbieranie danych.
Polski oddział Sun Chemical po raz kolejny już wziął udział w Forum Fleksograficznym, zorganizowanym przez Polską Izbę Fleksografów (PIF). Kolejny raz był platynowym sponsorem wydarzenia, jakie miało miejsce we Wrocławiu w dniach 3-4 czerwca. Podczas niego miała miejsce również prezentacja przedstawiciela Sun Chemical, dotycząca polityki zrównoważonego...
Ricoh Pro VC70000 w Melter
Melter, jedna z firm w branży Direct mail w Niemczech, zdecydowała się na rozszerzenie swojego parku maszynowego o najnowszy atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro VC70000. Firma posiada już dwa cyfrowe systemy produkcyjne Ricoh Pro C9200.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764