logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo na Festiwalu Druku w Warszawie

  PR 26.08.2013, przeczytano 1304 razy

Firma Duplo będzie obecna ze swoim stoiskiem (nr C 9) na Festiwalu Druku. Ta impreza - będąca połączeniem formuły ekspozycji targowej, a także szkoleń, pokazów i konferencji - odbywać się będzie w Warszawie w Centrum Expo XXI w dniach 9-10 września br. Duplo prezentować tam będzie wybrane produkty ze swojej oferty. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-na-festiwalu-druku-w-warszawie,19507,artykul.html

Festiwal Druku, odbywający się jednocześnie z Festiwalem Marketingu, to impreza skierowana przede wszystkim do przedstawicieli agencji reklamowych, drukarń oraz pracowników działów marketingu. To połączenie różnorakich formuł – z jednej strony prezentacji targowych maszyn, urządzeń czy innowacyjnych rozwiązań, z drugiej – to propozycja szkoleń i konferencji, podczas których można uczestnikom zaoferować wiele ciekawych informacji. Dlatego nie mogło zabraknąć na niej firmy Duplo, która posiada w swojej ofercie szereg rozwiązań dla tych właśnie grup odbiorców, dla których dedykowany jest Festiwal Druku. Serdecznie więc zapraszamy do odwiedzenie naszego stoiska” – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający Duplo Polska.

Duplo Polska zaprezentuje tam tylko niektóre ze swoich produktów, ale spotkanie to będzie okazją do zapoznania się szerzej z ofertą tej firmy. Podczas Festiwalu Druku zostanie zaprezentowane m.in. urządzenie Duplo DC-645i - unikalna, innowacyjna i wielofunkcyjna maszyna, umożliwiająca produkcję kilku procesów w jednym przebiegu: cięcie wzdłużne, poprzeczne, obcinanie, bigowanie oraz perforowanie. Duplo zaprezentuje również oklejarkę PUR KB – 4000 do produkcji książek i fotoalbumów z oprawą PUR, a także nowość w swojej ofercie - urządzenie Fastback 20  - do oprawy miękkiej i twardej spersonalizowanych dokumentów biurowych.

Źródło: Duplo

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sun Chemical poinformowała o podniesieniu – z dniem 15 maja 2019 roku – cen na produkowane przez firmę i oferowane na rynku północnoamerykańskim farby oraz lakiery utrwalane energią, jak również na lakiery wodne i solwentowe.
Océ Prostream 1000 przyspieszy produkcję wysokiej jakości książek
Canon prezentuje udoskonaloną drukarkę atramentową na papier ciągły Océ ProStream 1000 oraz informuje o dwóch instalacjach tego modelu u klientów z regionu EMEA, zajmujących się drukiem wydawniczym i promocyjnym.
Label Center wybiera system Durst Tau 330E
Inwestycja w jednoprzebiegową, cyfrową maszynę do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E okazała się być najlepszą decyzją podjętą przez start-up Label Center, znajdującego się na krzywej zrównoważonego wzrostu i który szacuje, że jego liczba pracowników potroi się w przeciągu pięciu lat.
Podsumowanie 5 edycji konferencji Label Innovations
5. edycja konferencji Label Innovations odbyła się w duchu ekologicznych innowacji oraz kreatywnych inspiracji, której uczestnicy dali upust podczas warsztatów kreatywnych.
Siła spotkań na Targach Packaging Innovations: Podsumowanie
Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa udowodniły, że jedna rozmowa lub jedno spotkanie warte jest więcej niż setki wysłanych maili. Świadczy o tym bardzo duże zainteresowanie Targami, które przez wielu uznawane są za najciekawsze wydarzenie branży opakowań w Europie Środkowej....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764