WIADOMOŚCI

Duplo na Festiwalu Druku w Warszawie

redakcja  PR - bezpłatny materiał PR | 26.08.2013, przeczytano 1147 razy

Firma Duplo będzie obecna ze swoim stoiskiem (nr C 9) na Festiwalu Druku. Ta impreza - będąca połączeniem formuły ekspozycji targowej, a także szkoleń, pokazów i konferencji - odbywać się będzie w Warszawie w Centrum Expo XXI w dniach 9-10 września br. Duplo prezentować tam będzie wybrane produkty ze swojej oferty. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-na-festiwalu-druku-w-warszawie,19507,artykul.html

Festiwal Druku, odbywający się jednocześnie z Festiwalem Marketingu, to impreza skierowana przede wszystkim do przedstawicieli agencji reklamowych, drukarń oraz pracowników działów marketingu. To połączenie różnorakich formuł – z jednej strony prezentacji targowych maszyn, urządzeń czy innowacyjnych rozwiązań, z drugiej – to propozycja szkoleń i konferencji, podczas których można uczestnikom zaoferować wiele ciekawych informacji. Dlatego nie mogło zabraknąć na niej firmy Duplo, która posiada w swojej ofercie szereg rozwiązań dla tych właśnie grup odbiorców, dla których dedykowany jest Festiwal Druku. Serdecznie więc zapraszamy do odwiedzenie naszego stoiska” – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający Duplo Polska.

Duplo Polska zaprezentuje tam tylko niektóre ze swoich produktów, ale spotkanie to będzie okazją do zapoznania się szerzej z ofertą tej firmy. Podczas Festiwalu Druku zostanie zaprezentowane m.in. urządzenie Duplo DC-645i - unikalna, innowacyjna i wielofunkcyjna maszyna, umożliwiająca produkcję kilku procesów w jednym przebiegu: cięcie wzdłużne, poprzeczne, obcinanie, bigowanie oraz perforowanie. Duplo zaprezentuje również oklejarkę PUR KB – 4000 do produkcji książek i fotoalbumów z oprawą PUR, a także nowość w swojej ofercie - urządzenie Fastback 20  - do oprawy miękkiej i twardej spersonalizowanych dokumentów biurowych.

Źródło: Duplo

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
piątek 21.07.2017, 127 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone