logo
WIADOMOŚCI

Duplo na Festiwalu Druku w Warszawie

  PR 26.08.2013, przeczytano 1287 razy

Firma Duplo będzie obecna ze swoim stoiskiem (nr C 9) na Festiwalu Druku. Ta impreza - będąca połączeniem formuły ekspozycji targowej, a także szkoleń, pokazów i konferencji - odbywać się będzie w Warszawie w Centrum Expo XXI w dniach 9-10 września br. Duplo prezentować tam będzie wybrane produkty ze swojej oferty. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-na-festiwalu-druku-w-warszawie,19507,artykul.html

Festiwal Druku, odbywający się jednocześnie z Festiwalem Marketingu, to impreza skierowana przede wszystkim do przedstawicieli agencji reklamowych, drukarń oraz pracowników działów marketingu. To połączenie różnorakich formuł – z jednej strony prezentacji targowych maszyn, urządzeń czy innowacyjnych rozwiązań, z drugiej – to propozycja szkoleń i konferencji, podczas których można uczestnikom zaoferować wiele ciekawych informacji. Dlatego nie mogło zabraknąć na niej firmy Duplo, która posiada w swojej ofercie szereg rozwiązań dla tych właśnie grup odbiorców, dla których dedykowany jest Festiwal Druku. Serdecznie więc zapraszamy do odwiedzenie naszego stoiska” – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający Duplo Polska.

Duplo Polska zaprezentuje tam tylko niektóre ze swoich produktów, ale spotkanie to będzie okazją do zapoznania się szerzej z ofertą tej firmy. Podczas Festiwalu Druku zostanie zaprezentowane m.in. urządzenie Duplo DC-645i - unikalna, innowacyjna i wielofunkcyjna maszyna, umożliwiająca produkcję kilku procesów w jednym przebiegu: cięcie wzdłużne, poprzeczne, obcinanie, bigowanie oraz perforowanie. Duplo zaprezentuje również oklejarkę PUR KB – 4000 do produkcji książek i fotoalbumów z oprawą PUR, a także nowość w swojej ofercie - urządzenie Fastback 20  - do oprawy miękkiej i twardej spersonalizowanych dokumentów biurowych.

Źródło: Duplo

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon Uvgel napędza wzrosty dostawców usług druku w regionie EMEA
Europejscy dostawcy usług druku, którzy korzystają z plotera Océ Colorado 1640, zauważają znaczny wzrost wydajności produkcji i rozszerzenie możliwości aplikacji dzięki wykorzystaniu technologii UVgel.
Stora Enso: Karton Cupforma Dairy 2PE w opakowaniach Tnuva
Stora Enso poinformowała, że w ostatnim czasie stworzony przez nią proekologiczny karton Performa Dairy 2PE znalazł zastosowanie przy wytwarzaniu opakowań na dania deserowe marki Tnuva – największego producenta mleczarskiego w Izraelu. Opakowania dostarczane są przez firmę Copy Center z Hajfy, która w związku z tym zrealizowała znaczące inwestycje w celu wdrożenia materiałów...
Mediadruckwerk jednym z pierwszych użytkowników maszyny Fujifilm Jet Press 750S
W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie.
Ricoh Pro VC70000: System na papier ciągły na Hunkeler Innovationdays 2019
W lutym 2019 roku podczas odbywających się w Lucernie Hunkeler Innovationdays 2019 Ricoh po raz pierwszy zaprezentuje publicznie atramentowy system na papier ciągły Pro VC70000. Podczas wydarzenia będzie można również przekonać się, w jaki sposób funkcjonuje nowa innowacyjna technologia suszenia, opracowana z myślą o tym modelu. To rozwiązanie jest obecnie w trakcie procedury...
Sun Chemical poinformował o podniesieniu – z dniem 15 stycznia 2019 roku – cen na produkowane przez firmę rozpuszczalnikowe i wodne farby ciekłe, sprzedawane na rynku europejskim.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone