logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo Polska na Festiwalu Druku

  PR 05.09.2019, przeczytano 496 razy
ilustracjastrzałka

Duplo Polska po raz kolejny zaprezentuje część swojej bogatej oferty podczas Festiwalu Druku, jaki odbywać się będzie w dniach 18-19 września br. w Warszawie. Wśród prezentowanych maszyn znajdą się rozwiązania przeznaczone do lakierowania UV 3D oraz dedykowane introligatorni cyfrowej. Maszyny te będzie można obejrzeć odwiedzając stoisko firmy (nr E7A).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-polska-na-festiwalu-druku,383845,artykul.html

Pierwsza z prezentowanych maszyn, Duplo DuSense DDC-810 do lakierowania UV 3D cieszy się – jak podkreśla Duplo Polska – coraz większym zainteresowaniem klientów. Firma odnotowała też jej pierwsze wdrożenia w naszym kraju. Goście Festiwalu Druku będą mogli zobaczyć to urządzenie podczas pracy „na żywo”, do ich dyspozycji będą także lakierowane w nim wybiórczo próbki różnych prac.

- Możliwości tego rozwiązania – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska - są ogromne zarówno z punktu widzenia drukarń cyfrowych, jak też offsetowych. Dzięki niemu mogą one zaoferować klientom produkty wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku. Ich przykłady będzie można zobaczyć na naszym stoisku, do odwiedzenia którego serdecznie zapraszamy.

Prostota działania, wysoka precyzja i wydajność to – jak podaje producent -największe zalety urządzenia Duplo DuSense DDC-810, o czym będzie można przekonać się podczas prezentacji maszyny „na żywo”, odbywających się przez oba dni targowe. Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest tu dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości (600 dpi). Co więcej - na jednym arkuszu można uzyskać trzy różne grubości powłoki lakieru (która jest płynnie regulowana i mieści się w zakresie od 20 do 80 mikrometrów), a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Wysokość stosu podajnika wynosi tu 150 mm. Poprzez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki, tworzy się w tym urządzeniu uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały.

- Technologia zastosowana w lakierówce pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami, co zapewnia naprawdę niesamowite efekty – podkreśla Gabriela Swat. - Mamy więc nadzieję, że po raz kolejny naszą targową prezentacją zainspirujemy naszych gości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Podczas Festiwalu Druku firma Duplo Polska zaprezentuje także dedykowane krótkim seriom i zróżnicowanym zleceniom urządzenie Docucutter 616pro i 646iPro - wielozadaniowe urządzenia, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich - cięcia, bigowania i perforacji - oraz zintegrowany system: bigówko-falcerkę Touchline CF-375.

Źródło: Duplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska sp.k.

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Api Folie Polska obsłuży rynek niemiecki w zakresie folii Api Foilmakers
Firma API Folie Polska, lokalny oddział API Foilmakers, poinformowała, że z początkiem czerwca br. przejęła kompleksową obsługę wszystkich klientów z rynku niemieckiego, zarówno reprezentujących branżę opakowań i etykiet, jak też odbiorców przemysłowych. Jak zapewnia Katarzyna Kozińska – dyrektor zarządzająca API Folie Polska – jest to efekt z jednej strony zmian...
Spotkania firmy Mark Andy ze studentami uczelni wyższych kształcących kadry poligraficzne stały się już tradycją. Z uwagi na okres obostrzeń związanych z panującą epidemią, w tym roku odbyło się ono w sposób zdalny. 3 czerwca studenci drugiego roku Zakładu Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii Politechniki Warszawskiej mieli okazję wziąć udział w...
MJP Drukarnia znacząco redukuje ilość zużycia IPA
MJP Drukarnia Sp. z o.o. z Poznania to kolejne polskie przedsiębiorstwo, które zdecydowało się na kompleksowe wdrożenie bezalkoholowej, proekologicznej chemii drukarskiej produkowanej przez ABC/Allied Pressroom Products Europe w jej warszawskiej fabryce. Od niedawna w trzech maszynach offsetowych używanych przez ten zakład poligraficzny jest wykorzystywany bufor All Star Fount....
Amagraf, Makowski.pl i inwestycje w czasach pandemii
Siedmiokolorowy ploter solwentowy OKI Colorpainter M64S, ploter tnący, a także laminator wzbogaciły w ostatnim czasie park maszynowy firmy Makowski.pl. Dostawcą wszystkich urządzeń była firma Amagraf. Co istotne – ostateczne decyzje zakupowe, dostawa sprzętu oraz jego instalacja miały miejsce w niełatwym czasie związanym z ogólnoświatową pandemią. Mimo tego...
Okoliczności związane z pandemią wpływają na całą gospodarkę, zmuszając do zmian w sposobie działania nie tylko przedsiębiorstw, ale i funkcjonowania całego społeczeństwa. Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji, mamy przyjemność zaprosić Państwa na specjalne spotkanie online „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764