logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo Polska na Festiwalu Druku

  PR 05.09.2019, przeczytano 214 razy
ilustracjastrzałka

Duplo Polska po raz kolejny zaprezentuje część swojej bogatej oferty podczas Festiwalu Druku, jaki odbywać się będzie w dniach 18-19 września br. w Warszawie. Wśród prezentowanych maszyn znajdą się rozwiązania przeznaczone do lakierowania UV 3D oraz dedykowane introligatorni cyfrowej. Maszyny te będzie można obejrzeć odwiedzając stoisko firmy (nr E7A).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-polska-na-festiwalu-druku,383845,artykul.html

Pierwsza z prezentowanych maszyn, Duplo DuSense DDC-810 do lakierowania UV 3D cieszy się – jak podkreśla Duplo Polska – coraz większym zainteresowaniem klientów. Firma odnotowała też jej pierwsze wdrożenia w naszym kraju. Goście Festiwalu Druku będą mogli zobaczyć to urządzenie podczas pracy „na żywo”, do ich dyspozycji będą także lakierowane w nim wybiórczo próbki różnych prac.

- Możliwości tego rozwiązania – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska - są ogromne zarówno z punktu widzenia drukarń cyfrowych, jak też offsetowych. Dzięki niemu mogą one zaoferować klientom produkty wyróżniające się spośród innych dostępnych na rynku. Ich przykłady będzie można zobaczyć na naszym stoisku, do odwiedzenia którego serdecznie zapraszamy.

Prostota działania, wysoka precyzja i wydajność to – jak podaje producent -największe zalety urządzenia Duplo DuSense DDC-810, o czym będzie można przekonać się podczas prezentacji maszyny „na żywo”, odbywających się przez oba dni targowe. Efekt lakierowania wybiórczego 3D uzyskiwany jest tu dzięki zastosowaniu najnowszych głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości (600 dpi). Co więcej - na jednym arkuszu można uzyskać trzy różne grubości powłoki lakieru (która jest płynnie regulowana i mieści się w zakresie od 20 do 80 mikrometrów), a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Wysokość stosu podajnika wynosi tu 150 mm. Poprzez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki, tworzy się w tym urządzeniu uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały.

- Technologia zastosowana w lakierówce pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami, co zapewnia naprawdę niesamowite efekty – podkreśla Gabriela Swat. - Mamy więc nadzieję, że po raz kolejny naszą targową prezentacją zainspirujemy naszych gości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Podczas Festiwalu Druku firma Duplo Polska zaprezentuje także dedykowane krótkim seriom i zróżnicowanym zleceniom urządzenie Docucutter 616pro i 646iPro - wielozadaniowe urządzenia, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich - cięcia, bigowania i perforacji - oraz zintegrowany system: bigówko-falcerkę Touchline CF-375.

Źródło: Duplo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska sp.k.

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Składarko-sklejarki Zihong Machinery już dostępne w Polsce
Zihong Machinery to największy chiński producent składarko-sklejarek, który posiada 55% udziałów w lokalnym rynku. Poza krajami azjatyckimi marka ta jest obecna w USA, Ameryce Południowej i w kilku państwach europejskich. Od 2019 roku wyłącznym dystrybutorem maszyn Zihong w Polsce jest MMDS Machines.
Kompleksowe wdrożenie bezalkoholowej chemii ABC/Allied Pressroom Products Europe w drukarni Colonel z Krakowa
Drukarnia Colonel z Krakowa, specjalizująca się w produkcji dziełowej, dołączyła do grona polskich zakładów poligraficznych, kompleksowo stosujących w druku offsetowym bezalkoholową chemię ABC/Allied Pressroom Products Europe. Bufor All Star Fount z jej oferty umożliwił znaczącą – jak zapewnia Marcin Ciałowicz, prezes drukarni – redukcję zużycia alkoholu we...
Drukarnia Comex i Nilpeter
Firma PPU Comex sp. z o.o. działa na rynku od 1987 roku i od początku jest innowacyjną firmą nastawioną na produkcję najwyższej jakości produktów poligraficznych. O historii firmy, obecnych możliwościach rozmawiamy z Prezesem Zarządu PPU Comex sp. z o.o. – Panem Pawłem Korczakiem.
Maszyny fleksograficzne Evolution w ofercie Mark Andy
Firma Mark Andy poinformowała o wprowadzeniu do swojego portfolio maszyn fleksograficznych nowej rodziny urządzeń – Evolution Series. Bazują one na sprawdzonej platformie technologiczno-inżynieryjnej amerykańskiego producenta, oferując skalowalność umożliwiającą z jednej strony korzystanie w pełni z obecnego potencjału maszyn, z drugiej zaś – ich rozbudowę w przyszłości...
Sun Chemical poinformował o podpisaniu umowy na zasadach wyłączności z niemieckim producentem farb graficznych – Epple Druckfarben. Porozumienie zakłada, że obie firmy podejmą wspólne działania w celu zapewnienia globalnej dostępności wytwarzanych przez Epple offsetowych farb z serii BoFood Organic, przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością.  ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764