logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo Polska na targach Remadays Warsaw 2019

  PR 25.02.2019, przeczytano 442 razy
ilustracjastrzałka

„Zakochaj się w Duplo” to hasło przyświecające obecności firmy Duplo Polska podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Na stoisku tego dostawcy można było zobaczyć szereg maszyn z jego oferty, jak również wiele interesujących aplikacji wykonanych przy ich zastosowaniu. Szczególnie ciekawym okazał się drugi dzień targowy, 14 lutego, który z racji tradycyjnego Święta Zakochanych miał tu szczególną oprawę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-polska-na-targach-remadays-warsaw-2019,381397,artykul.html

- Cieszy nas duże zainteresowanie targową propozycją Duplo – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Była ona bogata nie tylko w zakresie maszyn, ale obfitowała także w szereg aplikacji, które – jak mamy nadzieję – dla wielu firm staną się inspiracją do wykorzystania w codziennej produkcji.

Goście odwiedzający stoisko Duplo Polska mogli przyjrzeć się aplikacjom, które nadają różnorakim produktom (od opakowań, poprzez etykiety, karty, okładki książek na znaczkach czy wizytówkach skończywszy) nowy atrakcyjny wygląd.

- Lakierowane wybiórczo czy metalizowane elementy mogą kreować produkt nadając mu ekskluzywnego charakteru, a tego oczekują konsumenci. Wszystkie prezentowane przez nas próbki były wykonane przy użyciu naszych maszyn – podkreśla Gabriela Swat. Stąd na stoisku Duplo znalazły się wykonane w nietypowy sposób produkty, z których większość miała „walentynkowy” charakter, z racji święta które przypadało na drugi dzień targów, co spotkało się z ciepłym – jak podaje firma – przyjęciem jej gości. Były wśród nich kartki walentynkowe, pudełka z zamknięciem w kształcie serca, naklejki w kształcie serca (wcześniej lakierowane wybiórczo na lakierówce Duplo) i wiele innych.

Lakierowanie z Duplo DuSense DDC–810

Odwiedzający stoisko Duplo Polska w pierwszej kolejności mogli dokładniej przyjrzeć się jednemu z najnowszych rozwiązań w ofercie Duplo – lakierówce DuSense DDC–810.

- Nasze stoisko – mówi Gabriela Swat - pełne było ciekawych aplikacji wykonanych w tym urządzeniu.  Były one atrakcyjne zarówno wizualnie jak i dotykowo. Urządzenie oferuje bowiem lakierowanie UV w trybie 3D, gwarantując wysoką precyzję i wydajność. Co ciekawe, w nie mniejszym stopniu niż w przypadku odwiedzających nas drukarń, lakierówka wzbudzała zainteresowanie agencji reklamowych.

Duplo DuSense DDC–810 ma wielu nabywców na świecie z tego sektora, również w Polsce.

Maszyny do wykańczania

Kolejna propozycja firmy Duplo podczas targów RemaDays Warsaw to spora gama maszyn do wykańczania, które były prezentowane na jej stoisku. Mają one usprawnić procesy w introligatorni i dzięki temu wznieść ją na nowy, innowacyjny poziom. Goście mogli zobaczyć na stoisku Duplo Polska m.in. wielozadaniowe urządzenia Docucutter  616Pro i 646iPro, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich - cięcia, bigowania i perforacji. Kolejnymi propozycjami były: sztanca rotacyjna PFi DIE-CUT 300, bigówko-falcerka Touchline CF-375 - zintegrowany system bigujący (eliminujący pękanie toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie; oklejarka PFi 2100 PUR oraz system broszurujący 600i. Prezentowane aplikacje były wykonane z użyciem tych maszyn, dzięki czemu goście mogli przekonać się o ich jakości i poznać możliwości tych urządzeń.

- Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznej edycji targów RemaDays – podsumowuje Gabriela Swat. - To kolejna już obecność Duplo na tej imprezie, którą odnotowujemy w kategorii sukcesu. Cieszymy się, że nasza prezentacja, która od drugiego dnia przebiegała w nieco luźniejszej oprawie, spotkała się z ciepłym przyjęciem. Jednocześnie była ona dla gości dowodem jak wiele interesujących produktów można wykonać z pomocą oferowanych przez naszą firmę urządzeń. Tych z Państwa, którym nie udało się dotrzeć na targi zapraszamy do kontaktu z nami i spotkania w naszym centrum demonstracyjnym.

ilustracjastrzałka

Źródło: Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k.

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarnia Internetowa Viperprint ponownie wybiera HP Indigo
Drukarnia internetowa ViperPrint po raz kolejny sięgnęła po sprawdzone rozwiązanie rozszerzające możliwości produkcyjne firmy. Tym razem wybrany został model półformatowy - HP Indigo 12000.
Nowy szef sprzedaży maszyn wąskowstęgowych
Pragniemy poinformować, że z dniem 16 września 2019 r. Pan Edwin Piotrowski obejmuje stanowisko Kierownika Sprzedaży Maszyn Wąskowstęgowych Gallus w firmie Heidelberg Polska.
Cyfrowa maszyna Konica Minolta Accurio Label 190 w drukarni Unidruk
Accurio Label 190 - cyfrowa maszyna do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet w trybie rolowym została w ostatnim czasie uruchomiona w firmie Unidruk z Krakowa. Nowa usługa - związana z cyfrową produkcją etykiet tej prężnie działającej drukarni, dotychczas bazującej na szeroko pojętym akcydensie - adresowana jest do drukarń fleksograficznych, realizujących wysokie nakłady oraz...
Technologia Apogee Cloud w szwajcarskiej firmie Merkur Druck
Od pewnego czasu cztery zakłady poligraficzne, należące do szwajcarskiej grupy medialnej Merkur Druck, w części związanej z cyfrowym prepressem realizują swoją produkcję w oparciu o działające „w chmurze” rozwiązanie workflow – Apogee Cloud firmy Agfa. Jak podkreślają przedstawiciele drukarń użytkujących ten oferowany w ramach usługi SaaS (Software as a...
Api na targach Packaging Innovations 2019
Po raz kolejny API Group będzie wystawcą londyńskiej edycji targów Packaging Innovations, organizowanych w dniach 11-12 września br. Najważniejszą premierą, prezentowaną na stoisku firmy (nr A34), będzie kolejna edycja specjalnego wydawnictwa dedykowanego najnowszym trendom w branży opakowań i etykiet luksusowych – API Trends Folio, uwzględniającego okres od...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764