logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duplo Polska na targach Remadays Warsaw 2019

  PR 25.02.2019, przeczytano 648 razy
ilustracjastrzałka

„Zakochaj się w Duplo” to hasło przyświecające obecności firmy Duplo Polska podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Na stoisku tego dostawcy można było zobaczyć szereg maszyn z jego oferty, jak również wiele interesujących aplikacji wykonanych przy ich zastosowaniu. Szczególnie ciekawym okazał się drugi dzień targowy, 14 lutego, który z racji tradycyjnego Święta Zakochanych miał tu szczególną oprawę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-polska-na-targach-remadays-warsaw-2019,381397,artykul.html

- Cieszy nas duże zainteresowanie targową propozycją Duplo – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Była ona bogata nie tylko w zakresie maszyn, ale obfitowała także w szereg aplikacji, które – jak mamy nadzieję – dla wielu firm staną się inspiracją do wykorzystania w codziennej produkcji.

Goście odwiedzający stoisko Duplo Polska mogli przyjrzeć się aplikacjom, które nadają różnorakim produktom (od opakowań, poprzez etykiety, karty, okładki książek na znaczkach czy wizytówkach skończywszy) nowy atrakcyjny wygląd.

- Lakierowane wybiórczo czy metalizowane elementy mogą kreować produkt nadając mu ekskluzywnego charakteru, a tego oczekują konsumenci. Wszystkie prezentowane przez nas próbki były wykonane przy użyciu naszych maszyn – podkreśla Gabriela Swat. Stąd na stoisku Duplo znalazły się wykonane w nietypowy sposób produkty, z których większość miała „walentynkowy” charakter, z racji święta które przypadało na drugi dzień targów, co spotkało się z ciepłym – jak podaje firma – przyjęciem jej gości. Były wśród nich kartki walentynkowe, pudełka z zamknięciem w kształcie serca, naklejki w kształcie serca (wcześniej lakierowane wybiórczo na lakierówce Duplo) i wiele innych.

Lakierowanie z Duplo DuSense DDC–810

Odwiedzający stoisko Duplo Polska w pierwszej kolejności mogli dokładniej przyjrzeć się jednemu z najnowszych rozwiązań w ofercie Duplo – lakierówce DuSense DDC–810.

- Nasze stoisko – mówi Gabriela Swat - pełne było ciekawych aplikacji wykonanych w tym urządzeniu.  Były one atrakcyjne zarówno wizualnie jak i dotykowo. Urządzenie oferuje bowiem lakierowanie UV w trybie 3D, gwarantując wysoką precyzję i wydajność. Co ciekawe, w nie mniejszym stopniu niż w przypadku odwiedzających nas drukarń, lakierówka wzbudzała zainteresowanie agencji reklamowych.

Duplo DuSense DDC–810 ma wielu nabywców na świecie z tego sektora, również w Polsce.

Maszyny do wykańczania

Kolejna propozycja firmy Duplo podczas targów RemaDays Warsaw to spora gama maszyn do wykańczania, które były prezentowane na jej stoisku. Mają one usprawnić procesy w introligatorni i dzięki temu wznieść ją na nowy, innowacyjny poziom. Goście mogli zobaczyć na stoisku Duplo Polska m.in. wielozadaniowe urządzenia Docucutter  616Pro i 646iPro, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich - cięcia, bigowania i perforacji. Kolejnymi propozycjami były: sztanca rotacyjna PFi DIE-CUT 300, bigówko-falcerka Touchline CF-375 - zintegrowany system bigujący (eliminujący pękanie toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie; oklejarka PFi 2100 PUR oraz system broszurujący 600i. Prezentowane aplikacje były wykonane z użyciem tych maszyn, dzięki czemu goście mogli przekonać się o ich jakości i poznać możliwości tych urządzeń.

- Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznej edycji targów RemaDays – podsumowuje Gabriela Swat. - To kolejna już obecność Duplo na tej imprezie, którą odnotowujemy w kategorii sukcesu. Cieszymy się, że nasza prezentacja, która od drugiego dnia przebiegała w nieco luźniejszej oprawie, spotkała się z ciepłym przyjęciem. Jednocześnie była ona dla gości dowodem jak wiele interesujących produktów można wykonać z pomocą oferowanych przez naszą firmę urządzeń. Tych z Państwa, którym nie udało się dotrzeć na targi zapraszamy do kontaktu z nami i spotkania w naszym centrum demonstracyjnym.

ilustracjastrzałka

Źródło: Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k.

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Webinarium firm Mark Andy i Flexo Image Graphics
Firma Mark Andy, z uwagi na wciąż istniejące w skali globalnej obostrzenia, kontynuuje działania związane ze zdalnymi prezentacjami swoich rozwiązań dla klientów z różnych stron świata. 24 lipca br., wspólnie z jej indyjskim partnerem handlowym – Flexo Image Graphics – zorganizowała webinarium pod hasłem „Cyfrowe rozwiązania z oferty Mark...
Ponad milion kolorów w palecie drukarek Xerox
Xerox zaprezentował pierwszy na rynku zestaw Adaptive CMYK+ Kit do druku, który dodaje siedem specjalnych kolorów i milion nowych odcieni do maszyn Xerox Versant. Dzięki tej nowości drukarnie mogą zwiększyć swój zysk nawet do 400%.
W dobie koronawirusa wzrosła produkcja opakowań dla przemysłu spożywczego i farmacji
Silny związek z branżą spożywczą, która nie ucierpiała w czasie pandemii, pozwolił firmom opakowaniowym przetrwać kryzys spowodowany koronawirusem bez większych strat.  – 65 proc. opakowań jest produkowanych do żywności i napojów. Przestoje odczuły głównie te firmy, które dostarczają do producentów mebli lub firm motoryzacyjnych...
Stora Enso i Stadion Olimpijski w Helsinkach: proekologiczne partnerstwo
Stora Enso podpisała ze Stadionem Olimpijskim w Helsinkach porozumienie o współpracy, którego celem jest wprowadzanie proekologicznych i obniżających tzw. ślad węglowy działań, realizowanych na tym obiekcie sportowym. W tym celu w możliwie największym stopniu, podczas organizowanych tu wydarzeń, wykorzystywane będą materiały odnawialne oraz rozwiązania spełniające...
Firma Koenig & Bauer Durst zapowiada beta testy na maszynie Varijet 106
Firma Koenig & Bauer Durst na początek przyszłego roku zapowiada wprowadzenie na rynek maszyny VariJET 106 poprzez przeprowadzenie jej pierwszej instalacji u klienta. Oficjalna prezentacja maszyny nastąpi podczas targów drupa w Düsseldorfie, które zostały przesunięte na 20. do 30. kwietnia 2021.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764