WIADOMOŚCI

Duplo Polska wyłącznym przedstawicielem firmy Rigo na Polskę

Mateusz Zawiślak  PR 11.01.2017, przeczytano 446 razy
ilustracjastrzałka
Duplo Polska wyłącznym przedstawicielem firmy Rigo na Polskę

W ostatnim czasie firma Duplo Polska, zajmująca się od lat sprzedażą i dystrybucją rozwiązań w zakresie obróbki końcowej, włączyła do swojej oferty kolejne urządzenia. Od grudnia ubiegłego roku jest wyłącznym dystrybutorem produktów węgierskiego producenta maszyn do wykańczania – firmy Rigo. Uzupełniły one bogatą ofertę Duplo skierowaną do polskich klientów


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duplo-polska-wylacznym-przedstawicielem-firmy-rigo-na-polske,31060,artykul.html

Poszerzenie oferty o kolejne modele oklejarek i gilotyn – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca w firmie Duplo Polska – jest dowodem na to, że chcemy zagwarantować naszym klientom jak najszersze portfolio produktów i usług, spełniających ich potrzeby. Urządzenia firmy Rigo, podobnie jak systemy Duplo, to maszyny gwarantujące niezawodność i wysoką jakość. Jesteśmy przekonani, że zaspokoją one oczekiwania naszych klientów i sprostają ich najwyższym wymaganiom. Od jakiegoś czasu obserwowaliśmy zapotrzebowanie drukarń cyfrowych na mniejsze modele oklejarek niż te oferowane przez nas dotychczas. Z drugiej strony nasi klienci oczekiwali także większych urządzeń z różnymi opcjami, które można montować w różnych konfiguracjach. Dodatkowo poszukiwali oni gilotyn elektrycznych (o szerokości cięcia od 48 do 55 cm) i  hydraulicznych (o szerokości cięcia od 55 do 85 cm). Oferta firmy Rigo była odpowiedzią na te potrzeby, dlatego jej produkty pojawiły się w naszej ofercie i już po kilku tygodniach cieszą się one ogromnym zainteresowaniem.

Jak zapewnia dostawca, oklejarki Rigo oferują swoim użytkownikom szereg korzyści. Z racji możliwości półautomatycznej produkcji przy ich zastosowaniu klienci mogą uzyskać szybszą obsługę zleceń już od jednej sztuki. Maszyny te, jak podaje producent, oferują też szybki narząd, który sprawdza się zwłaszcza w przypadku małych i średnich nakładów, zarówno w przypadku produkcji cyfrowej jak też offsetowej. Urządzenia mają kompaktowe wymiary, co jest szczególnie istotne w przypadku drukarń borykających się z ograniczeniami w zakresie miejsca. Oklejarki gwarantują – jak podaje producent - trwałe sklejenie bloku książki, a dzięki zastosowaniu dwóch klejowników (dla grzbietu i klejenia bocznego) zapewniają profesjonalny wygląd gotowej oprawie. Możliwość wklejania bloku książki w oprawę twardą otwiera dodatkowo przed drukarnią nowe możliwości – może ona bowiem swoim klientom zaproponować nową usługę. Dotykowy panel sterujący OMRON zapewnia tu intuicyjną i stabilną obsługę bez uszczerbku na jakości produktu końcowego.
Warto wspomnieć, że z firmą Rigo od wielu lat współpracuje Duplo International. Dwa modele oklejarek z oferty Duplo (Pfi 2000 PUR i 6000PUR) są wytwarzane przez tego węgierskiego producenta właśnie dla Duplo, więc to wieloletni i sprawdzony partner.

Jesteśmy przekonani, że urządzenia Rigo zainteresują naszych klientów, a dzięki temu, że stanowią uzupełnienie bogatej oferty Duplo Polska, pozwolą nam obsługiwać ich jeszcze bardziej kompleksowo – mówi Gabriela Swat.

Więcej na temat maszyn tego producenta można dowiedzieć się kontaktując się z firmą Duplo Polska, bądź też odwiedzając jej stoisko na targach Rema Days (T27 w hali F), gdzie będzie prezentowany - wśród wielu innych urządzeń z oferty Duplo - jeden z modeli Rigo: oklejarka Lamibind 2000 Eva. To półautomatyczne urządzenie do klejenia klasycznej oprawy miękkiej (zarówno dla środowiska druku cyfrowego jak i offsetowego), które – jak zapewnia producent – gwarantuje zupełnie nowy sposób na wklejanie bloku w okładki oprawy twardej.

Źródło: Duplo Polska

www.duplopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
niedziela 18.02.2018, 61 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone