logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Durst: zaktualizowane portfolio Tau RSC na Labelexpo 2019

  PR 01.08.2019, przeczytano 338 razy
ilustracjastrzałka

Durst, producent zaawansowanych technologii druku cyfrowego oraz technologii produkcyjnych, zaprezentuje przełomowe innowacje aby wprowadzić je na rynek oraz pokaże na żywo zaktualizowane portfolio Tau RSC - w tym anonsowane jest wprowadzenie nowego modelu - na stoisku Durst C50 w hali 9 na Labelexpo 2019 w Brukseli, Belgia, w dniach 24-27 września.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/durst%3A-zaktualizowane-portfolio-tau-rsc-na-labelexpo-2019,383454,artykul.html

Zaprezentowane dwa lata temu inkjetowe prasy jednoprzebiegowe Tau 330 RSC i Tau 330 RSC E UV wyznaczają nowe standardy w branży etykiet, posiadając już ponad 50 instalacji na całym świecie. Odwiedzający stoisko będą mogli dokładnie przyjrzeć się technologii i szerokiej gamie aplikacji, używanych przez klientów. Nowe funkcje, takie jak specjalny tryb drukowania białego o wysokim kryciu oraz moduł szybkiego drukowania kolorem białym, z pewnością będą pomagać zarówno zwiększyć wydajność jak i zakres aplikacji dla klientów.

Na stoisku zauważalna będzie koncentracja na nowym portfolio oprogramowania oferowanego przez Durst Professional Services. Nowe funkcje Durst Workflow Label, w połączeniu z Durst SmartShop i pakietami integracyjnymi, pomagają spełnić standardy Industry 4.0, aby jeszcze bardziej rozpędzać portfolio Tau RSC.

Helmuth Munter, Menedżer Segmentu Druku Etykiet i Opakowań w firmie Durst, powiedział: „Naprawdę nie możemy się już doczekać targów Labelexpo 2019, w których przedstawimy więcej przełomowych innowacji. Obejmuje to nowe oprogramowanie i rozszerzenie naszego zaktualizowanego portfolio Tau RSC, które stworzy podstawę dla przyszłości przemysłowego cyfrowego druku inkjetowego.

Źródło: Durst

www.durst-group.com

Dodatkowe informacje:

Durst jest producentem zaawansowanych technologii produkcji oraz druku cyfrowego. W aktywnych obszarach biznesowych Durst jest pierwszym wyborem i preferowanym partnerem do przeprowadzania transformacji i digitalizacji przemysłowych procesów produkcyjnych. Durst to rodzinna firma z 80-letnią historią, w której wartości koncentrują się na innowacjach, orientacji na klienta, zrównoważonym rozwoju i jakości.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Igepa Polska uruchomiła Portal Klienta Igepa24
Dla podniesienia komfortu współpracy Klientów z firmą Igepa Polska, spółka uruchomiła Portal Klienta IGEPA24.
Ricoh otrzymało wyróżnienie BLI PaceSetter w kategorii Prostota użytkowania – urządzenia A4 dla średnich grup roboczych. Eksperci BLI docenili m.in. Inteligentny Panel Operacyjny dostępny w najnowszej serii inteligentnych urządzeń drukujących Ricoh oraz wkład, jaki wnosi firma w rozwój nowoczesnego środowiska druku.
Rapida 106 w firmie Tosho Printing
W firmie Tosho Printing w miejscowości Kawagoe pod Tokio od czterech lat pracują dwie maszyny typu Rapida 106. Na jednej z nich, pięciokolorowej maszynie z suszeniem typu LED-UV, został w ostatnim czasie ustanowiony rekord ilości zmian zleceń produkcyjnych wykonanych podczas jednej zmiany. W ciągu 11,5 godziny maszyna wyprodukowała 130 zleceń o średnim nakładzie 270 arkuszy. Oznacza...
Agfa Jeti Mira LED z nagrodą „Produkt Roku 2019” SGIA
Agfa poinformowała, że wielkoformatowy ploter z jej oferty – Jeti Mira 2732 HS LM LED - otrzymał nagrodę „Produkt Roku 2019” przyznawaną przez północnoamerykańską organizację SGIA (Specialty Graphic Imaging Association). Urządzenie uznano za najlepsze w kategorii płaskich maszyn UV/lateksowych w przedziale cenowym 200 tys. – 500 tys. USD.
Funkcjonujący z powodzeniem od jakiegoś czasu na rynku sklep internetowy PlasticExpress – umożliwiający samodzielne  projektowanie oraz zamawianie online płyt pleksi, a od niedawna również elementów z poliwęglanu o dowolnym kształcie – nieustannie się rozwija. W ostatnim czasie przygotowano w nim szereg nowych funkcjonalności, które mają w jeszcze większym stopniu ułatwić...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764