logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Durst Expo 2022: Label w Brixen

  PR 14.04.2022, przeczytano 512 razy
ilustracja

Durst Group wraz z AB Graphics, Actega, Avery Dennison, Fedrigoni, OMET, UPM Raflatac oraz innymi wiodącymi w branży firmami, zaprasza na specjalnie zorganizowane wydarzenie Durst EXPO 2022:Label, na którym zaprezentowane zostaną nowości dotyczące maszyn z serii Durst TAU.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/durst-expo-2022%3A-label-w-brixen,395505,artykul.html

Spotkanie odbędzie się w dniach 26-29 kwietnia w siedzibie firmy Durst. Jak komentuje Martin Leitner, Durst Product Manager Label & Flexible Packaging: - Po przesunięciu Labelexpo Europe 2022, natychmiast podjęliśmy decyzję, aby w tym samym czasie zapewnić naszym obecnym i przyszłym klientom możliwość obejrzenia na żywo pełnej gamy naszych globalnie ugruntowanych rozwiązań w zakresie drukowania etykiet i wszystkich innowacji. Dlatego organizujemy Durst Expo 2022: Label.

Podczas prawie czerech dni zróżnicowany program obejmie pokazy maszyn Tau RSC na żywo, dyskusje panelowe, inspirujące przemówienia i liczne prezentacje firm oraz klientów uczestniczących w wydarzeniu.

Jak komentuje Grzegorz Zieliński, Account Manager w firmie LFP Industrial Solutions: - Durst jest bardzo mocno zaangażowany w rozwój technologii cyfrowych, które niewątpliwie warto obejrzeć. Podczas Durst EXPO Label pokażemy pełen pakiet produktowy, czyli kompletne rozwiązania do wytwarzania etykiet. Z pewnością możemy spodziewać się wielu niespodzianek oraz nowinek technologicznych.

Jak dodaje Thomas Macina, Global Sales Director Label & Flexible Packaging:

- Wydarzenie dedykowane jest wszystkim producentom etykiet z całego świata. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie w przepięknym Brixen.

  • Link do rejestracji na wydarzenie TUTAJ.

Osoby zainteresowane szczegółami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: + 48 509 971 400 lub e-mail marketing[at]lfp-industrial.pl.

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sinajet 0604MT w Poligrafii Małopolskiej
Ploter tnący to kolejna inwestycja nowosądeckiej drukarni Poligrafia Małopolska w rozbudowę własnego parku maszynowego. Grafmasz tym samym wdrożył kolejny ploter tnąco-bigujący 0604 MT. Instalacja miała miejsce w drugim kwartale 2022 roku.
Mimo niespokojnej sytuacji gospodarczej koncern Koenig & Bauer dzięki dobremu udanemu kwartałowi znajduje się na ścieżce wzrostu. Podobnie jak wiele przedsiębiorstw produkcyjnych, Koenig & Bauer wciąż znajduje się w sytuacji, w której z jednej strony ma do czynienia z wysokim portfelem zamówień, a z drugiej z wpływem wielu negatywnych czynników zewnętrznych, głównie po stronie...
Wytrzymałe etykiety z technologią Mark Andy – w odpowiedzi na zmiany klimatyczne
Podstawowe funkcje etykiet to dekorowanie produktu i dostarczanie konsumentom informacji na jego temat: od półek supermarketu, poprzez apteki czy systemy logistyczne, po różne sektory transportu. Dlatego tak ważna jest możliwość wykorzystania ich w różnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Zdaniem firmy Mark Andy, rosnące oczekiwania, a...
Kompletne rozwiązania do automatycznej produkcji kalendarzy Head-one i Cal-one
Tegoroczna premiera HEAD-one, automatu do produkcji wypukłych główek do kalendarzy sprawiła, że w firmie Akonda portfolio urządzeń do produkcji kalendarzy jest już kompletne! Drukarnie oferujące kalendarze trójdzielne otrzymują rozwiązania do automatyzacji, co przekłada się na zwiększenie ilości i jakości produkcji. - Z kalendarzy ściennych będziemy...
HP Jet Fusion 5400 i Metal Jet S100: nowości dla branży produkcyjnej
Na targach Formnext firma HP zaprezentowała nowe części produkcyjne Metal Jet od firmy John Deere, nowe funkcjonalności technologii Multi Jet Fusion takie jak wydruk białych części, współpraca w zakresie rozwoju materiałów i post processingu oraz nowy program recyklingu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764