logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Duże zainteresowanie ofertą Ikonosa na Fespie 2010

  PR 06.07.2010, przeczytano 926 razy
ilustracjastrzałka

Podczas tegorocznej Fespy, Ikonos z sukcesem zaprezentował ofertę produkowanych w Opolu materiałów do druku wielkoformatowego a także nowości takich jak folie dekoracyjne i laminacyjne.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/duze-zainteresowanie-oferta-ikonosa-na-fespie-2010,10917,artykul.html

Podczas trwających 5 dni targów, które tym razem odbyły się w Monachium, stoisko opolskiego producenta mediów odwiedziło kilkaset gości, w większości dystrybutorów z Europy ale także i z Afryki, Ameryki Południowej czy z Dalekiego Wschodu!

Nowości Ikonosa
Ikonos Profiflex Deco to polimerowa folia dekoracyjna grubości 80 μ występująca w dwóch odmianach. Wersja FROSTED (FPT 80+) imituje szkło mrożone, z kolei wersja DUSTED (DPT 80+) nadaje powierzchniom efekt piaskowania. Obie folie rekomendowane są na wszystkie przezroczyste, płaskie powierzchnie, takie jak okna, wystawy sklepowe, witryny meblowe, szklane drzwi, itp. Samoprzylepne folie dekoracyjne serii Deco oferowane są w dwóch szerokościach: 1.05 i 1.27 metra oraz długości nawoju 25 metrów. Ikonos jako producent ma także możliwość przygotowania innych długości, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.

Ikonos Lam-Pro to kolejny materiał produkowany w Opolu. Ten wysokiej jakości laminat UV idealnie zabezpiecza wydruki przed szkodliwym działaniem światła, wilgoci i innych czynników zewnętrznych i mechanicznych. Laminat produkowany przez Ikonos oferowany jest w dwóch szerokościach: 1.05 i 1.37 metra. Długość nawoju wynosi 50 metrów.

Hity Ikonosa
Ikonos Profiflex Pro to pierwsza, polskiej produkcji folia samoprzylepna PVC. Nagrodzona w ubiegłym roku Złotym Medalem folia Profiflex Pro została opracowana specjalnie do druku na ploterach solwentowych. Co więcej, folia ta umożliwia wysokiej jakości i jednocześnie bardzo szybki druk, co jest trudne do osiągnięcia na większości folii samoprzylepnych! Folia samoprzylepna Profiflex występuje w wielu wariantach: z powłoką matową lub błyszczącą, z szarym klejem lub transparentnym. Ikonos opracowuje także nowe warianty folii w zależności od potrzeb rynku.

Materiały Ikonos to nie tylko folie dekoracyjne, laminaty i folie samoprzylepne. W ofercie znajdują się także wysokiej jakości powlekane materiały do druku eko, mild i hard-solwentowego oraz UV. Media te cechują się najwyższą jakością, trwałością, oddają szeroki gamut barw, przeznaczone są do druku w wysokich rozdzielczościach i wysokich prędkościach.

Innowacyjny producent
W zależności od potrzeb rynku firma poszukuje nowych rozwiązań. Opolskie materiały zostały docenione przez wielu producentów ploterów drukujących oraz zdobyły kilka nagród na międzynarodowych targach reklamy. Lokalizacja fabryki w Polsce powoduje, że firma może szybko dostarczać dobre materiały w elastycznych cenach. Materiały produkowane są z zachowaniem wszelkich norm i standardów. Linia produkcyjna Ikonos cechuje się brakiem jakichkolwiek emisji do środowiska. Materiały Ikonos bardzo dobrze trafiają w segment wysoko jakościowy, gdyż oferowane są w przystępnych cenach a często nawet dla klientów zaskakujących - gdyż klienci w kraju zaopatrują się bezpośrednio u producenta.

Źródło: Atrium
www.ikonosmedia.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Strefa Studenta - od pomysłu do sukcesu
Czy wystarczy mieć dobry pomysł, aby odnieść sukces? Bardzo rzadko, najczęściej potrzeba jeszcze ciężkiej pracy, odwagi i determinacji. Studenci, którzy biorą udział w konkursie Strefa Studenta organizowanym przez Targi w Krakowie w ramach Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations, wiedzą jak szczęściu pomóc.
Stora Enso wprowadza program ochrony bioróżnorodności w należących do firmy lasach na obszarze Szwecji
Stora Enso zainicjowała kompleksowy program ochrony bioróżnorodności w należących do koncernu lasach, znajdujących się na obszarze Szwecji. Firma określiła też szereg związanych z tym celów środowiskowych. Program uwzględnia pięć kluczowych obszarów, dla którego wyznaczono konkretne działania i mierzalne cele, z datą ich realizacji przewidywaną na...
Katalog produktów dla e-commerce 2022
Z przyjemnością prezentujemy nowy katalog produktów packagingowych dostępnych w sklepie internetowym Antalis. Znajdziesz w nim wiele przydatnych informacji, a dzięki zdjęciom zawsze będziesz mógł wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać twoja paczka, gdy trafi do domów czy biur twoich klientów. Pobierz nasz katalog i ciesz się pakietem korzyści –...
Agfa na targach Fespa 2022
Agfa z sukcesem zakończyła swój udział w tegorocznych targach Fespa, odbywających się w Berlinie w dniach 31 maja – 3 czerwca. Drugiego dnia wystawy firma oficjalnie poinformowała o sfinalizowaniu przejęcia Inca Digital Printers, której oferta i know-how zwiększy potencjał belgijskiego producenta w obszarze wysokowydajnych, jednoprzebiegowych rozwiązań...
Madas i Amagraf – współpraca od wielu lat oparta na zaufaniu
Powielarnia Madas – mająca swoje lokalizacje w Żyrardowie i Milanówku – to kolejny przykład przedsiębiorstwa, które od lat współpracuje z firmą Amagraf. Dostawca ten posiada w swojej ofercie maszyny wielu marek, dlatego – jak podkreśla Piotr Alwingier, jeden ze współwłaścicieli tej firmy – może obsługiwać swoich klientów w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764