logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dwa miejsca, dwie daty: 4. urodziny Radia Nowy Świat

  PR 03.07.2024, przeczytano 199 razy
ilustracja

Już tylko kilka dni zostało do 4. urodzin Radia Nowy Świat. To wydarzenie, które będziemy świętować razem z Patronami i Słuchaczami stacji. Urodzinowe spotkania odbędą się dwóch miastach i w dwóch terminach. 6 lipca zapraszamy do malowniczej Nowej Rudy, a 10 lipca do stolicy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dwa-miejsca%2C-dwie-daty%3A-4.-urodziny-radia-nowy-swiat,404874,artykul.html

Obchody 4. urodzin radia rozpoczną się w sobotę 6 lipca z kawiarni w Rynku w Nowej Rudzie (ul. Rynek 7), która specjalnie zmieni swoją nazwę na Kawiarnia Radia Nowy Świat. Jak w każdą sobotę zapraszamy na „Koncert życzeń” (10:00-12:00), tym razem wyjątkowy, który poprowadzą prof. Ryszard Koziołek i prof. Wojciech Malajkat. Po audycji Katarzyna Kasia i Klaudiusz Slezak zapraszają na specjalne wydanie „Poszukiwaczy Politycznego Złota” (12:00 - 13:00). W trakcie tych dwóch audycji redaktorzy prowadzący - na czele z Redaktorką Naczelną - będą do dyspozycji gości, częstując pyszną kawą.

A w środę 10 lipca zagościmy w samym sercu stolicy, w Kinotece, do której bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Patronów i Słuchaczy. Tego dnia ramówka przybierze zaskakującą, urodzinową formę. Przez cały dzień 10 lipca antenę wzbogacą wiersze autorstwa Artura Andrusa, Piotra Bukartyka i Michała Rusinka oraz seria audycji specjalnych, na żywo z Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki.

Rozpoczniemy „Koncertem życzeń” (10:00-12:00), w którym muzyczne zamówienia przyjmować będą Mery Spolsky i Mateusz Andruszkiewicz. O 13:00 zapraszamy na audycję „Nie będę Panu przerywał” z udziałem wyjątkowego tria: Piotra Bukartyka, Wojciecha Manna i Klaudiusza Slezaka.

Tego dnia w specjalnej audycji „W klubie hipochondryków” (15:00-16:00) Magda Jethon spotka się z Wojciechem Malajkatem, Piotrem Polkiem i Zbigniewem Zamachowskim i porozmawia o ich „życiowych dolegliwościach” z charakterystycznym dla nich przymrużeniem oka.

Weronika Wawrzkowicz zaprosi na filmowe spotkanie z Tomaszem Raczkiem, czyli „Czas na seans” (17:00-18:00).

Każda z tych audycji specjalnych będzie oddzielona „Muzycznymi Sztafetami”, w których udział weźmie cała plejada nowo światowych redaktorów:

  • Muzyczna sztafeta #1” (12:00-13:00): Krzysztof Grabowski, Jan Janczy, Tomasz Ławnicki, Grzegorz Markowski, Jan Niebudek, Katarzyna Oklińska i Marcelina Słomian.
  • Muzyczna sztafeta #2” (14:00–15:00): Adrianna Calińska-Czaniecka, Klaudia Kowalczyk, Agnieszka Lipka-Barnett, Marcin Mann, Marek Napiórkowski, Adam Nowak i Patryk Rabiega.
  • Muzyczna sztafeta #3” (16:00 – 17:00): Olga Bobienko, Jakub Jędras, Ksenia Maćczak, Anna Rokicińska, Adam Stasiak, Piotr Topoliński, Helena Wnorowska i Maria Zamachowska.
  • Muzyczna sztafeta #4 (18:00 – 19:00): Adriana Bąkowska de Carvalho, Mateusz Kuśmierek, Paweł Orlikowski, Michał Porycki, Kacper Siedlecki , Jerzy Sosnowski i Mikołaj Tyczyński.

Wyjątkowe będą także tego dnia serwisy informacyjne w godzinach 11:00 - 19:00, ponieważ będą realizowane w duetach i nadawane z Kinoteki, gdzie spotkamy się z Patronami i Słuchaczami. Od 11:00 do 15:00 wiadomości będą prezentować Helena Wnorowska i Piotr Topoliński, od 16:00 do 19:00 Adrianna Calińska-Czaniecka i Tomasz Ławnicki. Materiały reporterskie i relacje z tego dnia przygotują Wiktoria Wichrowska i Filip Matysik.

O godzinie 19:00 rozpocznie się wieczorny seans z Tomaszem Raczkiem, który osobiście dokonał wyboru filmu i na wstępie wprowadzi nas w klimat i nastrój swojej propozycji. A będzie to doskonały obraz Francisa Forda Coppoli „Rozmowa”, do którego redaktor Raczek, mając 18 lat napisał swoją pierwszą recenzję opublikowaną w miesięczniku „Radar”.

Na zakończenie obchodów zaprosimy Patronów, Słuchaczy i wszystkich gości, na taneczną ucztę, czyli urodzinowe silent disco (21:00 – 02:00).

Za dekami didżejskimi staną: Olga Bobienko, Marcelina Słomian, Maria Zamachowska, Mateusz Andruszkiewicz, Marcin Mann, Patryk Rabiega, Adam Stasiak i Mikołaj Tyczyński. To będzie prawdziwa taneczna uczta w rytmach soulu, funku, jazzu, rocka, hip-hopu i techno.

- To będą bardzo intensywne dwa dni. Dynamika i różnorodność tego, co wydarzy się na antenie i na żywo podczas audycji będzie duża i mam nadzieję atrakcyjna dla Państwa. Ta nietypowa formuła unaoczni po raz kolejny, jak bardzo zależy nam na Państwa wsparciu i jak bardzo cieszymy się, że jesteśmy dla Państwa już 4 lata. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Nowej Rudzie i w Warszawie, a tych z Państwa, którzy nie będą mogli się z nami spotkać, do słuchania, a 10 lipca do słuchania i oglądania nas poprzez transmisję video. I chciałam jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie podziękować za Państwa wsparcie. Bez Państwa wpłat nie byłoby nas i nie moglibyśmy razem z Państwem świętować naszych czwartych urodzin. DZIĘKUJEMY! – mówi Magda Jethon, Redaktorka Naczelna.

Źródło: Radio Nowy Świat

nowyswiat.online

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mieszkańcy kraju nad Wisłą nadal są nieodzownymi fanami piłki nożnej. Obrazują to wyniki badania Mastercard1, w którym aż 61% respondentów wskazało, że są najszczęśliwsi wtedy, gdy mogą oglądać swoją drużynę narodową na żywo. Wskazują to również wyniki oglądalności rozgrywek podczas EURO 2024. Mecze transmitowane przez TVP1 gromadziły przed telewizorami...
Interia i Polsat partnerami PKOl i Olimpijskiej Reprezentacji Polski
Wspólne wartości i jedna pasja. Interia i Polsat dołączają do Rodziny Olimpijskiej jako partnerzy medialni Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Media z Grupy Polsat Plus wspierają polskie nadzieje medalowe razem z milionami telewidzów oraz internautów odliczających dni do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Umowa zawarta...
Kampania reklamowa Polsat Box Go 140 kanałów
Ruszyła nowa kampania reklamowa promująca bogatą ofertę 140 kanałów telewizyjnych, dostępną w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Cały wachlarz popularnych stacji: sportowych, informacyjnych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, edukacyjnych, dla dzieci czy ogólnotematycznych można oglądać na wielu różnych urządzeniach. To idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują...
TVN Warner Bros. Discovery liderem branży w pierwszej poł. 2024 r.
W pierwszej połowie 2024 roku TVN Warner Bros. Discovery zdominował konkurencję w pełni wykorzystując całe swoje portfolio, obejmujące telewizję, streaming oraz ekosystem stron internetowych. W okresie styczeń-czerwiec grupa utrzymała przewagę rynkową, osiągając średni udział w grupie komercyjnej na poziomie 23,7%. Stacja TVN zajęła pierwsze miejsce w rankingu wszystkich...
Komunikat TVP w sprawie wszczęcia śledztwa przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie
Telewizja Polska Spółka Akcyjna w likwidacji informuje, że na skutek złożonego w dniu 8 lipca 2024 roku przez TVP S.A. w likwidacji zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie dotyczącej wyrządzenia TVP S.A. w likwidacji szkody majątkowej w wielkich rozmiarach w latach 2018 – 2024 przez osoby zajmujące się...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764