logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dwa nowe modele urządzeń Canon LaserBase

  PR 11.05.2006, przeczytano 858 razy
ilustracjastrzałka
LaserBase MF3240 Canon

Canon wprowadza na rynek dwa nowe modele serii LaserBase MFP, przeznaczone dla początkujących użytkowników domowych i małych biur: LaserBase MF3220 (3-funkcyjny) i LaserBase MF3240 (4-funkcyjny, z funkcją faksu). Oba modele zastępują popularny model LaserBase MF3110. Wyróżniają się prostą obsługą, szybkością i atrakcyjną stylistyką.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dwa-nowe-modele-urzadzen-canon-laserbase,3914,artykul.html

Podstawowe cechy LaserBase MF3220 i LaserBase MF3240:

 • Szybkość i rozdzielczość drukowania: 20 stron/min, 1200 x 600 dpi
 • Czas oczekiwania na pierwszą kopię: maks. 11 sekund
 • Czas nagrzewania się drukarki: maks. 8 sekund
 • Kolorowy skaner 600 x 1200 dpi
 • Zintegrowany wkład z tonerem na 2500 stron

  Model MF3240 posiada faks Super G3 z modemem 33,6 kb/s.

  MF3220 i MF3240 są idealne dla domowego użytku oraz w małych biurach, gdy potrzebna jest nie tylko sama drukarka.


  Szybsze drukowanie i kopiowanie
  MF3220 i MF3240 drukują z wysoką szybkością 20 stron/min. Rozdzielczość drukowania 1200 x 600 dpi zapewnia czysty i ostry wygląd czarnego tekstu oraz płynność przejść tonalnych w odcieniach szarości.

  Podczas kopiowania, czas oczekiwania na pierwszą kopię nie przekracza 11 sekund, dzięki udoskonaleniom wprowadzonym do kalibracji skanera.

  Minimalizacja opóźnienia początkowego
  Krótki czas startu drukowania jest istotny, gdy często drukowane są dokumenty jednostronicowe. Kluczem do redukowania czasu startu w drukarkach serii MF3200 jest technologia Canon On-Demand Fixing, wsparta użyciem toneru Energy-saving Fine (EF). Dodatkowy udział w sprawności drukowania mają technologie Canon Advanced Raster Printing System (CARPS) i system kompresji High Smart Compression Architecture (Hi-SCoA), realizowany częściowo w komputerze. Połączenie tych wszystkich technologii pozwoliło osiągnąć praktycznie nieistotny czas oczekiwania na pierwszą stronę drukowanego dokumentu.

  Funkcja faksu
  Model LaserBase MF3240 został wyposażony w faks Super G3, z modemem o szybkości 33,6 kb/sek. i dużą pamięcią na 256 stron. Wysyłanie faksów przyspiesza 7 jednodotykowych przycisków wybierania i 100 pozycji w pamięci kodowego wybierania numerów.

  Kolorowy skaner
  Oba modele posiadają skaner płaski, zapewniający skanowanie dokumentów, wizytówek i fotografii z rozdzielczością optyczną 600 x 1200 dpi (rozdzielczość interpolowana: do 9600 x 9600 dpi). Funkcja „Scan to PDF” pozwala uzyskać plik PDF jednoprzebiegowo, bez straty czasu na odrębne tworzenie pliku PDF i bez potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania do tworzenia takich plików.

  Stylistyka ułatwiająca operowanie
  Skorygowany wygląd i kolorystyka panelu operatorskiego MF3220 i MF3240 ułatwia używanie obu modeli w sposób intuicyjny, bez częstego sięgania po instrukcję obsługi.

  Zintegrowany wkład
  Konstrukcję serii MF3200 oparto o zintegrowany wkład „All-In-One”, zawierający pojemnik z tonerem, bęben światłoczuły i elementy czyszczące. Zintegrowany wkład zapewnia utrzymanie stałej, wysokiej jakości drukowania, przy akceptowalnych kosztach eksploatacji w domu oraz w małym biurze, równocześnie minimalizując zapotrzebowanie na konserwację i poprawiając niezawodność urządzenia. Każda wymiana wkładu oznacza zachowanie wysokiej jakości drukowania.

  Komplet dostawy zawiera standardowy wkład eksploatacyjny, a nie wkład rozruchowy.

  Źródło: Canon

 • PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

  REKLAMA

  Komentarze

  Zaloguj się i dodaj komentarz

  Najnowsze w tym dziale

  Dan Cake stworzył mural oczyszczający powietrze
  Ma moc 170 drzew i można na nim odszukać charakterystyczne dla regionu miejsca oraz detale związane ze sportowymi i proekologicznymi aktywnościami.  Mowa o muralu, który z końcem lipca powstał w Chrzanowie w wyniku współpracy firmy Dan Cake Polonia z Miastem Chrzanów oraz Towarzystwem Budownictwa Społecznego w Chrzanowie.
  Grzegorz Kłusek awansuje w Dziadku do orzechów
  Grzegorz Kłusek, do tej pory New Business Manager w agencji Dziadek do orzechów, awansował na stanowisko Head of New Business.
  Valkea Media przygotowała premierowe wydanie cyfrowego „Magazynu Bonarka”
  Inspiracje modowe, wiele praktycznych porad dotyczących zdrowia i urody oraz promocje i kupony rabatowe, a wszystko to w oryginalnej stylizacji retro nawiązującej do gamingu z lat 80. Tak wygląda najnowsze wydanie interaktywnego magazynu przygotowanego dla klientów krakowskiego Centrum Handlowego Bonarka. Czytelnicy mają też możliwość zagrania w grę online, w której...
  Wielki finał programu Przygotujmy Lepszy Świat
  Około 83 mln litrów wody i 677 tys. kg CO2 - tyle zaoszczędzili uczniowie z polskich szkół, przygotowując blisko 85 tys. roślinnych posiłków w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego PrzyGotujmy Lepszy Świat. Do udziału w kampanii, organizowanej przez markę Knorr we współpracy z ProVeg, zarejestrowało się ponad 1000 szkół z całej...
  Youtuber Rezigiusz w kampanii promującej nowe funkcjonalności aplikacji Inpost Mobile
  InPost wprowadza nowe ułatwienia dla użytkowników Paczkomatów. Kampanię informacyjną przygotowała agencja GetHero, dla której to kolejna współpraca z InPost.
   
  Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764