logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dwie twarze technologii HP Latex

  S 05.09.2023, przeczytano 388 razy
ilustracja

Istnieje technologia, która idealnie łączy cechy wysokiej wydajności, wszechstronności oraz niezawodności druku w przystępnej cenie. To technologia HP LATEX, która jest odpowiedzią na różne potrzeby Klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dwie-twarze-technologii-hp-latex,401280,artykul.html

Od roku 2010 firma HP rewolucjonizuje rynek druku wielkoformatowego, sukcesywnie rozbudowując swoje portfolio urządzeń do druku cyfrowego, które mają zastosowania w różnych branżach, takich jak reklama i grafika, zadruk tekstyliów, dekoracje wnętrz, car wrapping i wiele innych.

HP ma w swojej ofercie modele drukarek dedykowanych do rożnych modeli biznesowych, począwszy od ekonomicznej drukarki na start – HP Latex 315, czy okrzykniętego kultowym HP Latex 375 – rozwiązania III generacji. Każdy model, każda generacja to krok do przodu, z zastosowaniem ulepszonych, innowacyjnych rozwiązań.

Ekologiczny, bo oparty o wodny tusz, druk lateksowy HP od lat gwarantuje Klientom suche wydruki, skrócony czas produkcji, najwyższą jakość i wydajność. HP jednak na tym nie poprzestaje i w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby rynku, w tym potrzebę rozwoju aplikacji umożliwiających kreowanie nowych rynków zbytu, wprowadza na rynek biały tusz lateksowy do modeli drukarek rolowych, drukujących media w szerokości do 1,6 m.

Milowym krokiem dla rozwoju druku wielkoformatowego okazał się rok 2021, w którym na rynek trafiły modele drukarek HP Latex 700/800IV generacji, z rozwiązaniem White Ink (W).

Ten ruch spowodował, że druk lateksowy HP zyskał drugą twarz i nowe możliwości aplikacyjne, zwiększające rentowność zleceń dla Klientów. Klienci zyskują możliwość wyboru pomiędzy rozwiązaniami ekonomicznymi CMYK, a produkcyjnymi CMYK+White. 

ilustracjastrzałka

Obecnie w portfolio znajdziemy 8 modeli drukarek HP Latex w segmencie druku rolowego 1,6m, a kilka z nich można rozszerzyć o formułę Print&Cut. Analizując linię produktów HP Latex nie sposób nie zauważyć podobieństw, ale i różnic. Często potencjalni Klienci mniej lub bardziej świadomi zalet druku lateksowego HP zadają sobie pytanie: […] Który model jest dla mnie? […] Który najlepiej zaspokoi potrzeby mojej firmy i pozwoli pójść o krok do przodu, chcąc rozwijać firmę? […] Czy zainwestować w model III generacji czy może IV generacji? […] jak dobrać rozwiązanie do mojej produkcji i być konkurencyjnym?

Z generacji HP Latex s. 300 na generację HP Latex s. 700/800, (W) technologia HP odsłania jeszcze szerszy wachlarz możliwości i szereg nowych zalet dla przyszłych użytkowników.

Jesteś zainteresowany ofertą, a może masz pytania lub chciałbyś umówić się na prezentację? Kliknij tutaj.

ilustracjastrzałka

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764