logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dyski twarde dla bogatych

   17.03.2004, przeczytano 1319 razy

Oferta izraelskiej firmy M-Systems została rozszerzona o 2,5-calowe dyski twarde flash o pojemności od 1GB do 90GB. Urządzenia posiadają interfejs Ultra ATA, maksymalny transfer danych wynosi 100MB/s, a cena najdroższego modelu „będzie na pewno poniżej 40 tys. USD”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dyski-twarde-dla-bogatych,2129,artykul.html

M-Systems nie zapomniało także o klientach z nieco mniejszym budżetem – za 4 tys. USD można kupić dysk o pojemności 4GB, zaś model 12GB kosztuje 5,5 tys. USD. Jest też szansa na dodatkową ekstra obniżkę, gdyż firma informuje, że w każdym przypadku ceny nie są ostateczne i mogą podlegać wahaniom.

Liczba cykli zapisu/czyszczenia nowych dysków twardych M-Systems przekracza 5 mln, zaś liczba odczytów jest nieograniczona. Urządzenia posiadają opcję szybkiego awaryjnego kasowania danych w ciągu kilku sekund. W trakcie pracy dyski zużywają od 3,1 do 4,5W energii, urządzenia ważą 300g, a ich wymiary zewnętrzne to 100,2 x 69,8 x 9,4-37,4mm. Sprzęt objęty jest pięcioletnią gwarancją.

Źródło informacji: Digit-Life

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monika Brzózka mówczynią TEDxWarsawWomen 2023
Monika Brzózka, Chief Financial & Operating Officer VMLY&R Poland, będzie prelegentką konferencji TEDxWarsawWomen 2023. 
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołączyła platforma AtomStore.
Pieniądze to wrażliwy temat w związkach, ale nie muszą być przyczyną nieporozumień. Wiele zależy od tego, jak i czy w ogóle rozmawiamy o naszych dochodach, wydatkach i zobowiązaniach. Aby to ułatwić, powstała kampania społeczna #CoZTąKasą – Jak rozmowy o kasie wpływają na nasze relacje? Ma ona na celu podniesienie kompetencji w zakresie komunikacji finansowej i...
Zamiast wyrzucić nieaktualne materiały promocyjne, Credit Agricole przetworzył je i wykorzystuje ponownie. We współpracy z Deko Eko powstały wyjątkowe notesy wykonane z rozwłóknionych ulotek.
W środę, 6 grudnia br. wraz z papierowym wydaniem „Gazety Wyborczej” ukaże się kalendarz astronomiczny na 2024 rok ze zdjęciami, które uchwyciły niezwykłe zjawiska na niebie w mijającym roku. Całoroczne kalendarium podpowie czytelnikom i czytelniczkom, kiedy warto być szczególnie uważnym, by nie przeoczyć czegoś naprawdę...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764