logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dystrybutorzy firmy Mark Andy z całego świata spotkali się w Warszawie

  PR 23.05.2022, przeczytano 261 razy
ilustracjastrzałka
Tom Cavalco (z lewej) z przedstawicielami firmy Valloy z Korei Południowej

W dniach 11-12 maja br. w Warszawie odbyło się spotkanie firmy Mark Andy z jej autoryzowanymi dystrybutorami z różnych stron świata (Europy, Azji, Afryki i Ameryki Łacińskiej), połączone z prezentacjami kilku maszyn wąskowstęgowych z jej oferty. Było to drugie w ostatnim czasie wydarzenie typu Open House, zorganizowane przez Mark Andy Europe w jej polskim centrum pokazowym. Nieco wcześniej firma zaprosiła na specjalne prezentacje studentów kierunków poligraficznych oraz ich opiekunów. Natomiast w dniach 31 maja – 1 czerwca br. w tym samym miejscu odbędzie się forum „The Power of Hybrid Forum” („Siła druku hybrydowego”) skierowane do obecnych i potencjalnych klientów Mark Andy. Rejestracji na spotkanie można dokonać na stronie http://info.markandy.com/openhouse-poland-2022.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dystrybutorzy-firmy-mark-andy-z-calego-swiata-spotkali-sie-w-warszawie,395944,artykul.html

- Cieszymy się, że nasz plan, zakładający kolejne spotkania w warszawskim centrum pokazowym dla różnych grup uczestników, jest konsekwentnie realizowany – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager Mark Andy Europe. – Po studentach, tym razem mieliśmy przyjemność gościć – po raz pierwszy w tak dużym gronie – naszych dystrybutorów z całego świata. Ci, którzy nie byli w stanie przybyć osobiście, wzięli udział w Open House w trybie online, dzięki czemu podczas wydarzenia reprezentowany byli partnerzy biznesowi ze wszystkich regionów i kontynentów, znajdujących się w gestii Mark Andy Europe – Europy, Azji, Afryki oraz Ameryki Łacińskiej.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji trzech maszyn zainstalowanych w warszawskim centrum pokazowym: fleksograficznej Evolution Series E3 oraz dwóch hybrydowych – Digital Series iQ i Digital Pro 3. Kolejnym punktem programu była konferencja, podczas której słowo wstępne do przybyłych na spotkanie partnerów biznesowych Mark Andy wygłosił CEO firmy – Jason Desai. Przedstawił on wyniki osiągnięte w 2021 roku, opowiedział o nowych inwestycjach realizowanych przez Mark Andy, jak też jej planach rozwojowych, m.in. w obszarze oprogramowania.
W ramach sesji konferencyjnej znalazły się trzy prezentacje, które poprowadził Łukasz Chruśliński – Sales Manager Mark Andy Europe. Pierwsza dotyczyła rozwiązań firmy w zakresie RFID i zastosowania w jej maszynach materiałów typu linerless. Kolejna poświęcona była najnowszej maszynie hybrydowej – Digital Series iQ, stworzonej  przez Mark Andy wspólnie z firmą Domino, która jest producentem zastosowanego tu modułu inkjetowego. Tematem ostatniej prezentacji było nowe oprogramowanie Mark Andy, automatyzujące proces produkcji etykietowej – sMART Link. Konferencję zwieńczyła otwarta dyskusja z udziałem wszystkich uczestników spotkania.

W części nieformalnej goście firmy Mark Andy mieli okazję zwiedzić Muzeum Wódki Koneser i zjeść wspólną kolację w tamtejszej restauracji.

Tom Cavalco, Executive Vice President Mark Andy mówi:

- Dziękujemy wszystkim naszym partnerom handlowym którzy znaleźli czas by przybyć do Warszawy osobiście, jak też tym obecnym online. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się z nimi najnowszymi informacjami na temat Mark Andy i naszych rozwiązań oraz planów rozwojowych. Wielu z nich wkrótce ponownie zawita do Warszawy – tym razem w roli opiekunów handlowych naszych klientów z różnych stron świata. Z niecierpliwością czekamy zatem na kolejne Open House. Mamy nadzieję, że będzie to owocny czas dla jego wszystkich uczestników, przede wszystkim – obecnych i potencjalnych użytkowników naszych maszyn.

Źródło: Mark Andy Poland Sp. z o.o.

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mark Andy na Kongresie Etykiety Samoprzylepne 2022
Firma Mark Andy wsparła merytorycznie kolejną w tym roku imprezę branżową. Tym razem był to, odbywający się w dniach 9-10 czerwca br.,  Kongres Etykiety Samoprzylepne 2022, organizowany w ramach Akademii Wiedzy przez wydawnictwo Polski Drukarz. Prezentacja przygotowana przez firmę, zatytułowana „Rynek beauty a technologia hybrydowa”, dotyczyła możliwości, jakie...
90 procent banknotów na całym świecie pochodzi ze Szwajcarii
Zdecydowana większość banknotów na świecie powstaje dzięki szwajcarskiej technologii. Podobnie jak specjalne farby produkowane przez SICPA, zaawansowane technicznie maszyny drukujące, słynne " Banknotenbretter " oraz wszystkie rozwiązania z nimi związane (produkcja form drukowych, projektowanie, kontrola jakości itp.) są opracowywane przez firmę Koenig & Bauer...
Opinia o urządzeniu FA-26: Wkraczanie w przyszłość jeszcze nigdy nie wyglądało tak obiecująco
Maszyna FA-26 firmy Nilpeter jest wynikiem połączenia nowej technologii z przyjaznym dla użytkownika designem, dzięki czemu powstało efektywne centrum obróbcze, które minimalizuje czasy przestojów i ilości odpadów, oferując jednocześnie maksymalną wydajność. Przejrzyste, zrównoważone rozwiązanie.
14. Targi Packaging Innovations: podsumowanie
Czas na targach płynie szybciej – to jedno z najczęściej powtarzanych zdań podczas 14. Międzynarodowych Targów Packaging Innovations, które w dniach 31.05-01.06. odbyły się w EXPO XXI Warszawa. Słowa te nie dziwią, bowiem program wydarzenia był bardzo szeroki. Oprócz wystawy targowej składały się na niego liczne warsztaty i prezentacje w strefie workShops, spotkania...
Papira firmy Stora Enso w finale konkursu Sustainability Awards 2022
Magazyn Packaging Europe podał listę finalistów tegorocznego konkursu Sustainability Awards, organizowanego przez to wydawnictwo. Produkowana przez Stora Enso pianka Papira znalazła się wśród produktów wyróżnionych w kategorii „Odnawialność”, obejmującej rozwiązania będące przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Zwycięzcy w tej kategorii zostaną nagrodzeni 22 listopada br....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764