logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Działania Online2oflline wsparte magazynem interaktywnym

  PR 14.05.2021, przeczytano 203 razy

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wprowadza, w porozumieniu z funduszem AEW, rozwiązania z zakresu marketingu interaktywnego promującego ofertę najemców Galerii Klif Gdynia oraz Domu Mody Klif Warszawa. To kolejny krok w łączeniu narzędzi marketingowych w ramach trendu Online2Offline, który skupia się m.in. na podnoszeniu współczynnika konwersji najemców segmentu premium.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dzialania-online2oflline-wsparte-magazynem-interaktywnym,391470,artykul.html

Interaktywny magazyn Online

Dom Mody Klif w Warszawie oraz Galeria Klif w Gdyni, opublikowały premierowe wydania interaktywnych kwartalników poświęconych modzie wysokiej oraz selektywnej ofercie premium. Poszczególne edycje będą w pełni zintegrowane ze stronami internetowymi obiektów, co w ramach optymalizacji dostępnych narzędzi, pozytywnie wpłynie m.in. na pozycjonowanie organiczne publikowanej treści. Docelowo każdy z magazynów będzie także bezpośrednio kierował do mediów społecznościowych Klif. Przełoży się to na szersze dotarcie oferty najemców do potencjalnych klientów, dzięki dedykowanym im limitowanym ofertom promocyjnym. Podjęte działania w ramach strategii Online2Offline, zachęcać będą internautów do odwiedzin butików stacjonarnych.

Interaktywny charakter dotyczy ruchomych elementów takich jak: animacje, materiały video, gify, a także content rotacyjny. W trakcie emisji poszczególnych edycji, treść będzie się zmieniała, co zapewni świeże wiadomości zarówno ze świata mody, jak i życia obu centrów. Umożliwi to stałe wspieranie najemców, prezentację ich ofert, a także koordynację kampanii re-marketingowych. Co więcej w ramach działań Online2Offline, Klify przygotują szereg aktywności o charakterze pro-sprzedażowym oraz live selling. Dla klientów odwiedzających regularnie magazyn Klif, czekać będą rabaty oraz oferty specjalne.

Zespół marketingu w ramach wprowadzenia nowych funkcjonalności zadba także o elementy content marketingu, który współtworzony będzie wraz z poszczególnymi najemcami. Z kolei działania konkursowe, aktywizujące klientów oraz internautów pozwolą pozyskać user generated content, co dodatkowo wpłynie na budowanie lojalności konsumentów wobec marki Klif.

- Sukcesywne łączenie różnych narzędzi marketingowych oraz bezpośrednia współpraca z najemcami, tworzy pole do realizacji nie tylko kreatywnych, ale i efektywnych projektów. Dla każdej grupy interesariuszy pojawia się wspólny mianownik tj. ekosystem marki, dzięki której może coś zyskać. Z perspektywy najemcy jest to kanał dystrybucji oferty. Dla zarządcy oraz zespołu marketingu, to przestrzeń analizy zachowania konsumentów, a dla klientów to miejsce, gdzie mogą „spotkać się” z modą oraz skorzystać z dedykowanej im oferty limitowanej – komentuje Sylwia Wiszowata-Łazarz, Associate Director pionu marketingu z ramienia międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

Bezpośrednia współpraca z najemcami

Zespół marketingu marki Klif, aktywnie wspiera działania mające na celu budowanie relacji z najemcami, jak i wdrażanie autorskich pomysłów. W przypadku realizacji interaktywnych wydań magazynu internetowego, zajął się produkcją sesji zdjęciowych, a także współtworzył treści, które je zasilają. Za poszczególne propozycje stylizacji odpowiadali natomiast styliści, na co dzień współpracujący z klientami podczas konsultacji modowych m.in. Katarzyna Kobiela i Konrad Szymczak.

W cały proces silnie zaangażowani byli także najemcy, którzy uczestniczyli w przygotowaniu magazynów na każdym etapie ich produkcji. Pozwoliło to uzyskać nie tylko odzwierciedlenie aktualnych trendów oraz ciekawych aranżacji produktowych, ale i na wypromowaniu istotnych dla marek premium poszczególnych grup produktowych. Stanowi to także istotny element Programu Wsparcia Najemcy realizowanego przez Cushman & Wakefield w ramach obsługi 360 stopni.

- Cieszę się, że w bezprecedensowym dla nas wszystkich czasie postępuje daleko idąca integracja. Otwartość poszczególnych najemców na współpracę oraz chęć silnego zaangażowania się w życie obiektów handlowych, to sygnał, aby wzajemnie słuchać swoich potrzeb.  Przekłada się to nie tylko na działania wizerunkowe centrów, ale i budowanie konwersji w butikach stacjonarnych - dodaje Sylwia Wiszowata-Łazarza z ramienia Cushman & Wakefield.

Źródło: Cushman & Wakefield

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pięć milionów osób zjednoczyło się w Run For The Oceans
Tegoroczny Światowy Dzień Oceanów można było uczcić wyjątkowo hucznie, a to wszystko dzięki rekordowym rezultatom globalnej inicjatywy Run For The Oceans. Zorganizowana wspólnie przez adidas i organizację Parley akcja, już po raz czwarty wykorzystała moc sportu w służbie zmian. W tym roku w biegu wzięło udział aż 5 milionów osób z całego świata, którzy dzięki...
Linkleaders rozpoczęło współpracę z Cavatina Holding – polskim deweloperem biurowym. Zespół agencji odpowiada za public relations oraz wspiera komunikację projektów i inwestycji realizowanych w 7 polskich miastach. Nawiązanie współpracy to ważny krok w rozwoju portfolio projektów z sektora nieruchomości Linkleaders, którego kluczową...
Startuje loteria „W Ż codziennie do wygrania 10 000 zł oraz nagrody od A do Ż”
Marka Żywiec powraca z niezwykle popularną loterią, w której codziennie do wygrania jest aż 10 000 zł oraz tysiące nagród. Tegoroczna promocja odbywa się we współpracy z serwisem Allegro Lokalnie, dzięki czemu na uczestników czeka prawdziwa wolność wyboru. Kody spod kapsli i zawleczek można rejestrować od 10 maja do 28 sierpnia.
Mobile Trends for Commerce już 29 czerwca
W ciągu dwóch lat sytuacja na świecie spowodowała rewolucję w zakupach mobilnych. Dzięki temu w większym stopniu wdrażane są innowacyjne rozwiązania w aplikacjach mobilnych, udoskonalane są również procesy marketingowe dla klientów e-sklepów. Wszystko po to, żeby przyciągnąć klienta i odnieść sukces w biznesie. Mobile Trends Conference to...
Wraz z początkiem Mistrzostw Europy EURO 2020 adidas rusza z kampanią inspirującą ludzi do postrzegania piłki nożnej jako czynnika jednoczącego społeczność i dającego możliwości dążenia do bardziej inkluzywnego świata. W trakcie turnieju będziemy mogli poznawać osobiste historie piłkarzy, które pokazują, jak sport na każdym kroku oferowała im wiele możliwości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764