logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dzień Otwarty Jet Media: AJ 1000 JQ – szybki druk produkcyjny bez utraty jakości

  PR 15.10.2009, przeczytano 6824 razy
ilustracjastrzałka

23 października w siedzibie Jet Media odbędzie się kolejne spotkanie z serii Dni Otwarte Jet Media. Głównym bohaterem spotkania będzie AJ–1000 wyposażony w najnowszy system JetQuality. JQ poprawia m. in. jakość druku w trybach produkcyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dzien-otwarty-jet-media%3A-aj-1000-jq--szybki-druk-produkcyjny-bez-utraty-jakosci,9605,artykul.html

Spotkanie będzie zawierać cześć teoretyczną, na której zostaną omówione główne zalety najnowszej wersji plotera AJ 1000 oraz z części praktycznej, na której zostaną wykonane testy druku w trybach produkcyjnych oraz jakościowych. Dodatkowo zostanie zaprezentowany laminator płynny Drytac AFC, przeznaczony do wydajnego i ekonomicznego zabezpieczania aplikacji reklamowych.

System JetQuality.
JQ jest kompletnym, wieloskładnikowym, autorskim systemem udoskonalającym znany ploter AJ 1000 marki Roland. Maszyna została wyposażona w nowy system stałego zasilania oraz ekonomiczne atramenty AJ max. Nowy atrament charakteryzuje się szerokim zakresem kolorystycznym i jest łagodny dla głowic maszyny ( nie powoduje zapychania głowic ). Cena nowego atramentu to 299 PLN netto.

Udoskonalony został również proces druku zarówno pod względem sterowania pracą głowic drukujących jak i proces przygotowania mediów do druku. Istnym elementem systemu jest również Rip Wasatch oferujący doskonałe narzędzie do sterowania i kontroli procesu druku.

Efektem tych zmian jest druk lepszej jakości we wszystkich trybach druku co pozwala na korzystanie z wydajniejszych trybów ( niskie rozdzielczości ) bez straty jakości. System eliminuje efekt bandingu i pozwala na szybki druk produkcyjny w dobrej jakości.

W wyniku połączenia niezawodnej maszyny marki Roland z innowacyjnym systemem JQ otrzymujemy ploter wydajniejszy i tańszy w eksploatacji.

Skorzystaj z promocji.
Do 18.12.2009 modele Roland AJ są oferowane w Jet Media w promocyjnych cenach:
Roland AJ-1000 – 45,900 Euro netto
Roland AJ-740 - 36,000 Euro netto

Ploter Roland AJ 1000
Model AJ-1000 to najszybszy ploter w ofercie marki Roland. Urządzenie przeznaczone jest do przemysłowej produkcji reklamy zewnętrznej jak i wewnętrznej.
- szerokość zadruku 260 cm
- maksymalna rozdzielczość 720 x 720 dpi
- maksymalna prędkość druku – 90m2/h
Głównymi zaletami maszyny są: najwyższa w tej klasie wydajność, minimalne koszty eksploatacji oraz minimalne czynności związane z obsługą.

Drytac AFC
Laminatory DRYTAC AFC służy do zabezpieczania wydruków solwentowych, w tym banerów, plandek, a zwłaszcza folii samoprzylepnych wykorzystywanych do oklejania pojazdów. System zabezpieczania płynnego dodatkowo wzmacnia grafikę i daje jej lepszą ochronę przed środkami chemicznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi np. przez szczotki w myjniach. Jest również doskonałym zabezpieczeniem folii wylewanych z przeznaczeniem na przetłoczenia. Nowy laminator AFC Drytac różni się od innych obecnych na rynku wieloma rozwiązaniami technicznymi wpływającymi na jakość i łatwość laminowania.
Dostępne modele: AFC 1600, AFC 1900 AFC

Jet Media
Firma od 7 lat zaopatruje drukarnie wielkoformatowe oraz firmy zajmujące się produkcją reklam w gotowe rozwiązania produkcyjne. Posiada w swojej ofercie plotery, wysokiej jakości materiały do druku, laminacji oraz atramenty. Firma posiada sprawdzony zespół serwisowy, przeprowadza instalacje urządzeń u klienta, prowadzi fachowe szkolenia i naprawy. Zapewnienie ciągłości produkcji u klienta jest jednym z najważniejszych priorytetów firmy.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić zgłoszenie dostępne w serwisie www Jet media.

Źródło: Jet Media


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: jetmedia

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Projekt „Fokus na Allure” w kampanii Peugeot E-3008
Agencja Leo Burnett Warszawa na zlecenie marki Peugeot zrealizowała projekt wokół kampanii wprowadzającej na rynek nowego elektrycznego SUV-a typu fastback „Next-Level” – Peugeot E-3008. Innowacyjny model promuje wirtualna galeria, prezentująca wynik współpracy marki Peugeot z wybitnymi fotografami.
Marka Tygryski stawia na multibranding
W poszukiwaniu jeszcze bardziej atrakcyjnych rozwiązań dla swoich Klientów, marka Tygryski specjalnie dla sieci sklepów Lidl przygotowała coś wyjątkowego! W ramach akcji multibrandingu razem z Grupą JuraPark, Tygryski o smaku toffi i miód malina pojawiły się na sklepowych półkach w nowych, większych opakowaniach. Lecz to nie wszystko… W...
Warszawski Maraton Fotograficzny. Ruszyły zapisy do 5. edycji
Kolejna odsłona Warszawskiego Maratonu Fotograficznego organizowanego przez Green Caffè Nero odbędzie się 14 września 2024 roku. Uczestnicy będą mieli do wykonania 8 zdjęć w 8 godzin, a tematykę tegorocznego konkursu poznają dopiero podczas startu. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pasjonatów fotografii – zarówno amatorów i debiutantów,...
FoodCare na dłużej z Betclic 1 Liga
Foodcare przedłuża współpracę z Betclic 1 Liga. W ramach współpracy piłkarze pierwszoligowych klubów będą korzystać z wody Ostromecko oraz napojów izotonicznych 4MOVE. Marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek.
IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764