logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dzień otwarty Trotec: grawerowanie, cięcie, znakowanie laserowe

  PR 31.10.2023, przeczytano 398 razy
ilustracja

Poszukujesz szybkiego i niezawodnego plotera laserowego do cięcia i grawerowania lub zaawansowanej technologicznie znakowarki laserowej galvo? Firma Trotec otwiera drzwi swojego Showroomu w Bydgoszczy 20 listopada w godzinach 10:00-14:00. Będzie to idealna okazja, żeby wypróbować lasery Trotec pod okiem specjalistów. Firma gwarantuje porady dotyczące nie tylko indywidualnych aplikacji swoich gości, ale też optymalnego kosztowo rozwiązania dla firm.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dzien-otwarty-trotec%3A-grawerowanie%2C-ciecie%2C-znakowanie-laserowe,401911,artykul.html

Trotec zaprasza na wydarzenie, które zaprezentuje innowacyjne technologie i oprogramowanie laserowe, stworzone z myślą o usprawnieniu codziennej pracy w branży laserowej. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada 2023 roku w Showroomie, przy ul. Fordońska 431, 85-790 Bydgoszcz, w godzinach od 10:00 do 14:00. Zapraszamy do udziału i eksplorowania nowych możliwości w dziedzinie grawerowania, cięcia i znakowania.

Program spotkania przewiduje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, aby dostarczyć uczestnikom pełnego wglądu w możliwości oferowane przez rozwiązania Trotec.

Część Teoretyczna

Podczas części teoretycznej eksperci przedstawią oprogramowanie laserowe Ruby, które zapewnia płynną obsługę systemów laserowych Trotec. W ramach prezentacji zostaną omówione kluczowe funkcje oprogramowania, takie jak:

  • Łączenie wszystkich maszyn laserowych w jedną sieć.
  • Możliwość przygotowywania zadań z dowolnego miejsca w sieci.
  • Edytowanie plików graficznych i sterowanie laserem za pomocą jednego programu.
  • Korzystanie ze zintegrowanej bazy danych materiałów w chmurze.

ilustracjastrzałka

Część Praktyczna

W części praktycznej uczestnicy będą mieli unikalną okazję do zobaczenia na żywo działania wybranych maszyn i przetestowania ich na różnych materiałach. W asortymencie dostępnych będzie wiele wysokiej jakości materiałów z oferty firmy Trotec do cięcia, znakowania i grawerowania, w tym laminaty, akryle, drewno i wiele innych. Eksperci Trotec będą dostępni, aby pomóc i udzielić cennych wskazówek. Uczestnicy będą mieli możliwość zobaczenia w akcji następujących systemów laserowych:

  • Ploter Speedy 400 z wbudowaną kamerą Vision Design & Position, umożliwiającą podgląd w czasie rzeczywistym całej obrabianej powierzchni.
  • Grawerka i wycinarka laserowa Speedy 300.
  • Znakowarka SpeedMarker 700 ze źródłem lasera włóknowego MOPA.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora. Należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Praktyczne Informacje:
Rejestracja: https://www.troteclaser.com/pl/o-naszej-firmie/wydarzenia/2023-11-dzien-otwarty-bydgoszcz
Data: 20 listopada 2023
Godziny: 10:00 - 14:00
Adres: Fordońska 431, 85-790 Bydgoszcz

Źródło: Trotec

ww.troteclaser.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mediaplus: wirtualna influencerka w kampanii elektrycznych BMW
Agencja Mediaplus (Group One), która koordynuje wszystkie działania mediowe w digitalu Grupy BMW w regionie CS oraz zespoły kompetencyjne w tym obszarze, prowadzi komunikację nowego w pełni elektrycznego modelu BMW iX2 oraz nowej wersji BMW X2. W działaniach reklamowych wykorzystana została wirtualna influencerka — Lil Miquela. Premierowa kampania w digitalu realizowana jest...
Kampania „Dziedzictwo Beko” - urządzenia na pokolenia
Firma Beko, jeden z największych producentów artykułów gospodarstwa domowego na świecie, rozpoczęło kampanię „Dziedzictwo Beko”. Jej głównym celem jest ponowne zdefiniowanie standardów trwałości sprzętów AGD. W odważnej i nieszablonowej kreacji powaga miesza się z humorem, tworząc niekonwencjonalną narrację z ważnym...
Lotna odpowiedzialna za projekt opakowań Seko
Agencja kreatywna i brandingowa Lotna przygotowała nowe projekty opakowań dla jednej z linii produktowych marki SEKO – jednej z największych firm w kraju zajmujących się przetwórstwem i produkcją dań rybnych.
Włoskie specjały w digitalowej kampanii Makłowicz i Synowie
Makłowicz i Synowie rusza z digitalową kampanią, której celem jest promocja autentycznie włoskich produktów dostępnych w ofercie firmy. Są to makarony pochodzące z Bari w regionie Apulia w południowych Włoszech oraz oliwy z Emilia-Romagna, regionu leżącego na północy Włoch, obfitego w gaje oliwne. Osią kampanii będzie cykl filmów zrealizowanych w...
Dzień Ziemi: Ptaszek Staszek o Raporcie ESG Carlsberg
Carlsberg Polska już po raz ósmy zaprezentował roczny bilans działań w obszarze zrównoważonego rozwoju. By mówić ciekawie o skomplikowanych projektach i budować zaangażowanie wokół odpowiedzialnościowych działań firmy, w komunikacji raportu zastosowano obrazkowy język humoru, który przyciąga uwagę i intryguje.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764