logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dzień Otwarty z technologią laserową Trotec

  PR 09.08.2023, przeczytano 319 razy
ilustracjastrzałka

Firma Trotec zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Dniu otwartym, który odbędzie się w Showroomie w Katowicach 25 sierpnia 2023. Wydarzenie skupi się na prezentacji urządzeń laserowych do znakowania, wycinania i grawerowania oraz oprogramowania Ruby®, stworzonego specjalnie do ich obsługi. Kluczowym celem tego wydarzenia jest ukazanie, jak zaawansowane technologie laserowe mogą zwiększyć efektywność i konkurencyjność przedsiębiorstw w różnych dziedzinach przemysłu. Organizatorzy stawiają na kameralną atmosferę, zachęcając do interakcji i zadawania pytań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dzien-otwarty-z-technologia-laserowa-trotec,401024,artykul.html

Efektywność technologii laserowych w produkcji

Zastosowanie technologii laserowych odgrywa kluczową rolę w poprawie efektywności procesów produkcyjnych. Znakowanie laserowe umożliwia trwałe i precyzyjne oznakowanie wyrobów oraz komponentów, eliminując konieczność użycia farb czy naklejek, co przekłada się na oszczędność czasu i środków.

W przypadku cięcia różnorodnych tworzyw, takich jak drewno, tkaniny czy akryl, technologia laserowa oferuje wyjątkową precyzję i kontrolę, co minimalizuje straty materiałowe w procesie produkcji, w porównaniu do tradycyjnych metod cięcia.

Dodatkowo, proces grawerowania laserowego umożliwia tworzenie wysokiej jakości grafik, tekstów i wzorów na różnych powierzchniach, w tym na trudno dostępnych lub delikatnych materiałach, co stanowi niekwestionowaną przewagę nad konwencjonalnymi technologiami grawerowania.

Praktyczne doświadczenie z pięcioma zaawansowanymi systemami laserowymi Trotec

W trakcie Dnia otwartego uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania pięciu różnych systemów laserowych, w tym modelu grawerki i wycinarki laserowej Speedy 360 z kamerą Vision Design & Position, umożliwiającą podgląd procesu obróbki w czasie rzeczywistym. Przedstawione zostaną również prace znakowarki SpeedMarker 50 z laserem MOPA oraz wycinarki R400 z przystępnej cenowo serii R. Te innowacyjne urządzenia potrafią zrewolucjonizować proces grawerowania, cięcia i znakowania laserowego, dostarczając precyzji i wszechstronności niezbędnej w dzisiejszym dynamicznym środowisku przemysłowym.

Zapisy

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zainteresowane osoby proszone są o wcześniejszą rejestrację. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, kolejność zgłoszeń będzie decydująca o uczestnictwie. Rejestracja jest dostępna poprzez oficjalną stronę internetową wydarzenia TUTAJ.

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 25 sierpnia 2023
  • Godziny: 10:00 - 14:00
  • Adres: Gliwicka 273/275, 40-857 Katowice
  • Osoba kontaktowa: Barbara Zamek-Maińska: barbara.zamek[at]troteclaser.com

Źródło: Trodat Polska Sp. z o.o.

www.trodat.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku, przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak niezmiennie opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
Binance w kampanii promocyjnej chce rozdawać dolary
Binance, największa na świecie giełda kryptowalut i ekosystem blockchain, rozpoczęła nowa kampanię promocyjną o nazwie "Krypto jest lepsze z Binance". W ramach kampanii zostanie zaprezentowanych dziesięć historii użytkowników Binance z całego świata, którzy wykorzystali platformę i kryptowaluty, aby poprawić jakość swojego życia. Częścią kampanii są także dwa...
„Dom” w świątecznej reklamie Allegro
“Dom” to świąteczna opowieść o miłości i rodzinie. Allegro w tegorocznej kampanii porusza temat mijającego czasu i tego jak wpływa on na relacje z bliskimi.
„Praska Ślizgawka” w świątecznej kampanii Pepsi
Najbardziej wyjątkowe lodowisko na mapie Warszawy – „Praska Ślizgawka Konesera” – już od 2 grudnia zaprasza wszystkich miłośników piruetów do wspólnej zabawy. Partnerem lodowiska po raz kolejny została marka Pepsi. Zimowa atrakcja Centrum Praskiego Koneser będzie dostępna niemal codziennie, od rana do późnego wieczora. Po spełnieniu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764