logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dziennik Fakt z dwojgiem nowych zastępców redaktor naczelnej

  PR 08.03.2019, przeczytano 142 razy

Aldona Toczek i Marcin Kowalczyk zostaną w marcu 2019 roku nowymi zastępcami Katarzyny Kozłowskiej, redaktor naczelnej dziennika FAKT. Marcin Walter i Maciej Kabroński, dwaj obecni zastępcy redaktor naczelnej, pozostają na swoich stanowiskach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dziennik-fakt-z-dwojgiem-nowych-zastepcow-redaktor-naczelnej,381562,artykul.html

Odpowiedzialna za dział Wydarzenia Aldona Toczek jest związana z dziennikiem FAKT od 2015 roku. Wcześniej przez 12 lat pracowała w „Super Expressie”, gdzie między innymi była szefową newsroomu. W latach 2002-2004 była redaktor naczelną „Wieczoru Wrocławia”. Na nowym stanowisku zastępczyni redaktor naczelnej dziennika FAKT, Aldona Toczek będzie odpowiadać za planowanie dodatków, analizy i badania.

14 marca do zespołu redakcyjnego dziennika FAKT dołączy Marcin Kowalczyk, który wcześniej pracował w zespole przygotowującym wejście FAKTU na polski rynek. Początkowo pracował w dziale Stołecznym, następnie w Krajowym i Polityki. W 2007 roku Kowalczyk przeszedł do „Super Expressu”, w którym objął stanowisko szefa działu krajowego. W 2014 roku awansował na zastępcę redaktora naczelnego „Super Expressu” i był odpowiedzialny dział Gwiazdy, social media, content video, dodatki popularno-naukowe, magazyn TV oraz wydawnictwa książkowe.

Jako zastępca redaktor naczelnej dziennika FAKT, Marcin Kowalczyk będzie odpowiadał za pracę jego redakcji lokalnych, akcje specjalne i rozwój nowych formatów dziennikarskich.

Z początkiem marca dziennik FAKT zyska nowy dział: Pieniądze, Prawo, Porady, którym będzie kierowała Justyna Węcek-Łukawska, aktualnie będąca zastępcą kierownika działu Polityka tygodnika FAKT. Andrzej Kaniewski, który obecnie kieruje działem Świat, zostanie nowym szefem połączonych działów Opinie i Świat.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cięcie zasięgów: Jak Facebook udaje, że (nie)walczy z deepfake'ami
„Wyobraźcie to sobie przez chwilę: jeden człowiek posiadający całkowitą kontrolę nad skradzionymi danymi miliardów ludzi, wszystkimi ich sekretami, życiem, przyszłością…” – mówi Mark Zuckerberg na sfałszowanym nagraniu, które opublikował na portalu brytyjski artysta Bill Posters jako część promocji projektu...
Netia wzbogaciła dzisiaj (18 czerwca) swoją ofertę TV o cztery kolejne kanały: TVN Fabuła HD, NTL Radomsko, Discovery Life HD, Food Network HD. Jakość dwóch innych popularnych pozycji została podniesiona do HD. Po zmianach oferta TV Netii składa się z 221 kanałów, w tym 132 w jakości HD.
W czerwcu br., zgodnie z umową inwestycyjną zawartą we wrześniu 2018 r., Agora w drugiej rundzie finansowania objęła kolejne udziały w czeskiej spółce ROI Hunter, dostawcy platformy marketingowej umożliwiającej firmom z branży e-commerce promowanie i sprzedaż produktów za pośrednictwem Google’a i Facebooka. Agora jest mniejszościowym udziałowcem ROI Hunter...
Lokalne podróże w wakacyjnej edycji #Jedziemywpolskę
Wirtualna Polska rusza z drugą edycją wakacyjnego cyklu #JedziemyWPolskę. Reporterzy pojadą w trasę autobusami, pociągami i autostopem. W ubiegłym roku odwiedzili 12 miejscowości, a wiele reportaży powstało dzięki zgłoszeniom w serwisie dziejesie.wp.pl.
Wakacyjne studio i inne propozycje na lato dla słuchaczy Rock Radia
Od poniedziałku, 24 czerwca br. Rock Radio będzie nadawać programy z wakacyjnej ramówki. Znajdą się w niej m.in. cykl "Wakacyjne studio Rock Radia" prowadzony z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie, audycja "Lato na bogato" i konkurs "Wakacyjny przygodnik Rock Radia", a także wspomnienia największych i najciekawszych rockowych festiwali czy koncertów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764