logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dziennik Fakt z dwojgiem nowych zastępców redaktor naczelnej

  PR 08.03.2019, przeczytano 118 razy

Aldona Toczek i Marcin Kowalczyk zostaną w marcu 2019 roku nowymi zastępcami Katarzyny Kozłowskiej, redaktor naczelnej dziennika FAKT. Marcin Walter i Maciej Kabroński, dwaj obecni zastępcy redaktor naczelnej, pozostają na swoich stanowiskach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dziennik-fakt-z-dwojgiem-nowych-zastepcow-redaktor-naczelnej,381562,artykul.html

Odpowiedzialna za dział Wydarzenia Aldona Toczek jest związana z dziennikiem FAKT od 2015 roku. Wcześniej przez 12 lat pracowała w „Super Expressie”, gdzie między innymi była szefową newsroomu. W latach 2002-2004 była redaktor naczelną „Wieczoru Wrocławia”. Na nowym stanowisku zastępczyni redaktor naczelnej dziennika FAKT, Aldona Toczek będzie odpowiadać za planowanie dodatków, analizy i badania.

14 marca do zespołu redakcyjnego dziennika FAKT dołączy Marcin Kowalczyk, który wcześniej pracował w zespole przygotowującym wejście FAKTU na polski rynek. Początkowo pracował w dziale Stołecznym, następnie w Krajowym i Polityki. W 2007 roku Kowalczyk przeszedł do „Super Expressu”, w którym objął stanowisko szefa działu krajowego. W 2014 roku awansował na zastępcę redaktora naczelnego „Super Expressu” i był odpowiedzialny dział Gwiazdy, social media, content video, dodatki popularno-naukowe, magazyn TV oraz wydawnictwa książkowe.

Jako zastępca redaktor naczelnej dziennika FAKT, Marcin Kowalczyk będzie odpowiadał za pracę jego redakcji lokalnych, akcje specjalne i rozwój nowych formatów dziennikarskich.

Z początkiem marca dziennik FAKT zyska nowy dział: Pieniądze, Prawo, Porady, którym będzie kierowała Justyna Węcek-Łukawska, aktualnie będąca zastępcą kierownika działu Polityka tygodnika FAKT. Andrzej Kaniewski, który obecnie kieruje działem Świat, zostanie nowym szefem połączonych działów Opinie i Świat.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kanał esportowy Gametoon HD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV SA, od 18 kwietnia do 18 lipca 2019 roku będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich klientów pakietu Select w UPC Polska.
Nowa wyszukiwarka Shopera poprawi konwersję na zakupach
Klienci, którzy korzystają z funkcji wyszukiwania w sklepie internetowym, kończą swoją wizytę zakupem cztery razy częściej od pozostałych - pokazują dane Shopera. Dzięki nowej wersji wyszukiwarki dostawca oprogramowania dla sklepów internetowych zamierza dodatkowo poprawić ten wynik.
Badanie: Polskie marki beauty nie wykorzystują potencjału Amazon
Potencjał sprzedaży kosmetyków na brytyjskim Amazonie w 2019 r. to 264 mln funtów, tj. około 1,32 mld zł – wynika z raportu firmy EUBRAND, specjalizującej się we współpracy z producentami, którzy chcą rozwijać sprzedaż przez Amazon. Tymczasem polskie marki kosmetyczne nie wykorzystują szansy, jaką jest największy kanał handlu online w Europie i...
„Dożywotniacy” na Crime + Investigation Polsat
Dożywotne pozbawienie wolności jest obecnie najsurowszym wymiarem kary przewidzianym przez polski kodeks karny z 1997 roku. Zastąpiło ono karę śmierci, którą stosowano do końca lat 80. XX wieku. Wyrok skazujący na karę dożywotniego pozbawienia wolności orzekany jest, gdy w grę wchodzi zabójstwo kwalifikowane – muszą temu towarzyszyć wyjątkowe okoliczności,...
Prezes UKE: Polskie normy promieniowania rygorystyczne dla telefonii 5G
Liberalizacja norm PEM i wprowadzenie zachęt inwestycyjnych dla operatorów to zdaniem prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej najpilniejsze, niezbędne elementy do wdrożenia na polskim rynku technologii 5G. – Przy obecnych normach PEM-ów nie ma mowy nie tylko o 5G. Nie ma również mowy o tym, żebyśmy w 2020 roku byli w stanie wypełnić zapotrzebowanie na obecnie istniejące sieci...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764