logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dziesięciu twórców internetowych dołączyło do agencji Rokmates

  PR 13.06.2024, przeczytano 487 razy
ilustracja

Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych. Są wśród nich m.in. Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), duet PK Sisters (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (258 tys. obserwujących na Instagramie).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dziesieciu-tworcow-internetowych-dolaczylo-do-agencji-rokmates,404622,artykul.html

Dziesięciu nowych twórców

W ostatnich miesiącach do managementu agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, publikujących treści na YouTubie, TikToku oraz Instagramie. Są wśród nich m.in. gamingowy youtuber Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), Patrycja i Kinga Roszczyk publikujące familijne treści rozrywkowe jako „PK Sisters” (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy zajmujący się gotowaniem Jakub „Coocharz” Przeździecki (258 tys. obserwujących na Instagramie), który jest tegorocznym zwycięzcą Influencers LIVE Awards w kategorii Food & Cook.

– Przede wszystkim cieszy nas fakt, że budujemy partnerskie relacje z twórcami, a oni sami polecają nas swoim znajomym. Wyróżnia nas transparentność i indywidualne podejście do współpracy. Dołączenie nowych twórców to krok ku realizacji naszego ambitnego celu – chcemy stać się najlepszym managementem twórców internetowych w Polsce – komentuje Artur Nalepko, Head of Influencer Management w agencji Rokmates.

Około 6 mln obserwacji

Ponadto do managementu agencji Rokmates dołączyli: Daria „Inspektor P” Papis (historie kryminalne), Panda Gaming (gry wideo), Kacper „Katzpersky” Rudziński (gry wideo), Luczek (gry wideo), Natalia „xnati.fit” Aksiucik (dietetyka), Natalia „Natsul” Sulima (dietetyka i fitness) oraz Mateusz „Popcornzilla” Papis (popkultura). Dziesięciu wymienionych wcześniej twórców prowadzi łącznie ponad 20 profili na YouTubie, TikToku oraz Instagramie, które mają łącznie około 6 mln obserwacji. W ostatnim czasie część wymienionych influencerów wzięła udział w działaniach promocyjnych m.in. takich marek jak Sokołów, Lego, Lipton czy Multikino.

– Dołączenie do agencji Rokmates było jedną z lepszych decyzji w mojej karierze. Otworzyło mi to mnóstwo możliwości i ograniczyło niepotrzebny stres związany z moją działalnością, dzięki czemu mogę w pełni skupić się na swojej pracy i pasji. W każdej chwili mogę liczyć na ich nieocenioną pomoc kreatywną, prawną czy nawet operatorską – mówi Jakub Przeździecki, prowadzący profile pod nazwą „Coocharz” na TikToku, Instagramie oraz YouTubie.

Ponad 500 twórców w kampaniach

W ramach managementu Rokmates buduje partnerskie relacje z internetowymi twórcami, wspierając ich rozwój i realizując z nimi kampanie dla marek z różnych branż. Aktualnie zespół Influencer Managementu reprezentuje biznesowo kilkudziesięciu różnych influencerów. Ponadto do tej pory Rokmates zrealizowało kampanie z ponad 500 różnymi twórcami internetowymi, m.in. dla takich marek jak MSI, ING, Match Masters, Surfshark czy Speakly.

Źródło: Rokmates

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Interia i Polsat partnerami PKOl i Olimpijskiej Reprezentacji Polski
Wspólne wartości i jedna pasja. Interia i Polsat dołączają do Rodziny Olimpijskiej jako partnerzy medialni Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Media z Grupy Polsat Plus wspierają polskie nadzieje medalowe razem z milionami telewidzów oraz internautów odliczających dni do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Umowa zawarta...
Kampania reklamowa Polsat Box Go 140 kanałów
Ruszyła nowa kampania reklamowa promująca bogatą ofertę 140 kanałów telewizyjnych, dostępną w serwisie streamingowym Polsat Box Go. Cały wachlarz popularnych stacji: sportowych, informacyjnych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, edukacyjnych, dla dzieci czy ogólnotematycznych można oglądać na wielu różnych urządzeniach. To idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują...
TVN Warner Bros. Discovery liderem branży w pierwszej poł. 2024 r.
W pierwszej połowie 2024 roku TVN Warner Bros. Discovery zdominował konkurencję w pełni wykorzystując całe swoje portfolio, obejmujące telewizję, streaming oraz ekosystem stron internetowych. W okresie styczeń-czerwiec grupa utrzymała przewagę rynkową, osiągając średni udział w grupie komercyjnej na poziomie 23,7%. Stacja TVN zajęła pierwsze miejsce w rankingu wszystkich...
Komunikat TVP w sprawie wszczęcia śledztwa przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie
Telewizja Polska Spółka Akcyjna w likwidacji informuje, że na skutek złożonego w dniu 8 lipca 2024 roku przez TVP S.A. w likwidacji zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie dotyczącej wyrządzenia TVP S.A. w likwidacji szkody majątkowej w wielkich rozmiarach w latach 2018 – 2024 przez osoby zajmujące się...
Większa widownia przychody – TVP podsumowuje Euro 2024
Podczas zakończonych właśnie mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zgromadziła przed telewizorami 2,6 miliona widzów oraz 800 tys. e-widzów więcej niż podczas poprzedniego turnieju – Euro 2020. W mediach społecznościowych TVP pokonało wszystkie inne serwisy sportowe. Wyniki widowni przełożyły się na wzrost przychodów komercyjnych o 12%.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764