logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

E-mark w Euro-stempel

  PR 29.10.2019, przeczytano 854 razy
ilustracjastrzałka

E-mark, czyli pierwsze mobilne, elektroniczne urządzenie do znakowania firmy Colop można wypróbować w centrum pieczątek w Bielsku-Białej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/e-mark-w-euro-stempel,384517,artykul.html

Produkt zapewnia możliwość znakowania dowolną grafiką właściwie na niemal każdej możliwej powierzchni. W sklepie Play Google należy pobrać dedykowaną aplikację na Android i przy wykorzystaniu smartfona lub tabletu pracować nad swoimi pomysłami i spersonalizowaną grafiką. Oczywiście jest też możliwość pracy przez laptop, czy komputer łączący się przez Wi-fi.

Euro-stempel typuje popularność użycia e-pieczątki w branżach: logistyki, szkolnictwa, szeroko pojętej reklamy, instytucjach państwowych oraz hurtowniach, a nawet branży medycznej.

Kampanię wspierającą komunikację prowadzi lukaszmajewski.com. W ramach działań na social media, pojawi się cykl komunikatów przy współpracy z Colop Polska.

Źródło: Euro-stempel

www.eurostempel.pl


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: euro-stempel

(Seweryn Gajos)

euro-stempel o sobie:

Euro-Stempel świadczy ekspresową obsługę w zakresie wyrabiania pieczątek oraz poligrafii. Oferujemy szeroką gamę pieczątek: tradycyjne automaty, datowniki, drewniane i suche stemple.
Realizujemy zamówienia indywidualnych - spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie:
- pieczątki
- grawer
- wizytówki
- druk, kserowanie, skanowanie
- ulotki
- upominki spersonalizowane
- druk UV na dibond

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.
Fachowiec w… konfesjonale, czyli kolejna odsłona kampanii Atlasa
Atlas wchodzi w kolejną fazę komunikacji związanej z nowym Gruntem NKP. To innowacyjny produkt, który dzięki swoim właściwościom nie kapie, nie chlapie i zapewnia w 100 proc. czystą pracę. Nawiązując do możliwości gruntu, ale także haseł kampanii, firma przygotowała spot, którego akcja dzieje się w… konfesjonale, a głównymi postaciami są Fachowiec...
Medallia wspiera Schneider Electric w zwiększaniu satysfakcji klientów dzięki przekazaniu spersonalizowanych informacji pracownikom w czasie rzeczywistym
Medallia nawiązał współpracę z firmą Schneider Electric, aby zmodernizować proces zbierania, mierzenia i zarządzania satysfakcją klientów. Koncentrując się na uwagach odbiorców, Schneider Electric wdrożył innowacyjne sposoby wspierania działań związanych z ich obsługą oraz satysfakcją poprzez zmianę sposobu postrzegania podróży klienta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764