logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

E-mark w Euro-stempel

  PR 29.10.2019, przeczytano 412 razy
ilustracjastrzałka

E-mark, czyli pierwsze mobilne, elektroniczne urządzenie do znakowania firmy Colop można wypróbować w centrum pieczątek w Bielsku-Białej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/e-mark-w-euro-stempel,384517,artykul.html

Produkt zapewnia możliwość znakowania dowolną grafiką właściwie na niemal każdej możliwej powierzchni. W sklepie Play Google należy pobrać dedykowaną aplikację na Android i przy wykorzystaniu smartfona lub tabletu pracować nad swoimi pomysłami i spersonalizowaną grafiką. Oczywiście jest też możliwość pracy przez laptop, czy komputer łączący się przez Wi-fi.

Euro-stempel typuje popularność użycia e-pieczątki w branżach: logistyki, szkolnictwa, szeroko pojętej reklamy, instytucjach państwowych oraz hurtowniach, a nawet branży medycznej.

Kampanię wspierającą komunikację prowadzi lukaszmajewski.com. W ramach działań na social media, pojawi się cykl komunikatów przy współpracy z Colop Polska.

Źródło: Euro-stempel

www.eurostempel.pl


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: euro-stempel

(Seweryn Gajos)

euro-stempel o sobie:

Euro-Stempel świadczy ekspresową obsługę w zakresie wyrabiania pieczątek oraz poligrafii. Oferujemy szeroką gamę pieczątek: tradycyjne automaty, datowniki, drewniane i suche stemple.
Realizujemy zamówienia indywidualnych - spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie:
- pieczątki
- grawer
- wizytówki
- druk, kserowanie, skanowanie
- ulotki
- upominki spersonalizowane
- druk UV na dibond

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Strefa Przemian z More Communications Agency
Agencja more communications agency nawiązała współpracę z Anną Kolasińską i Bartkiem Szemrajem – trenerami, dietetykami i twórcami Strefy Przemian.
25 lat Igepa Polska
W tym roku Igepa, znany dystrybutor m.in. papierów poligraficznych, biurowych i materiałów dla reklamy wizualnej, obchodzi wyjątkowy jubileusz - ćwierćwiecze działalności w Polsce. W sierpniu 1995 roku zarejestrowana została w Krakowie Igepa Polska Spółka z o.o.
Fixit przeszedł rebranding i postawił na rozwój swoich usług
FIXIT SA odświeża swój wizerunek. Nowoczesne logo i strona to zmiany, które są efektem rebrandingu krakowskiej firmy, zapewniającej wysoki poziom Customer Experience dla sektora IT.
Havas Media Group z ofertą TV 360°
Agencja mediowa Havas Media Group wprowadziła do swojej oferty nową usługę – TV 360°, dzięki której możliwe jest dotarcie do wielu użytkowników w całym ekosystemie telewizyjnym w ramach jednej kampanii.
266 najlepszych zdjęć prasowych z tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo można oglądać od 8 do 20 lipca w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764