logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

E.Wedel zachęca do kreatywnego rozwijania skrótu WW

  PR 29.10.2023, przeczytano 759 razy
ilustracjastrzałka

WW to połączenie kruchych wafelków przełożonych aksamitnym nadzieniem orzechowym i oblanych oryginalną wedlowską czekoladą. Jego charakterystyczny smak mocno zakorzenił się w świadomości konsumentów. Ale czy wiadomo, od czego pochodzi nazwa WW?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/e.wedel-zacheca-do-kreatywnego-rozwijania-skrotu-ww,401902,artykul.html

W ramach nowej kampanii marka WW stawia na kreatywność i oddaje działania w ręce młodych odbiorców, aby to oni zdecydowali o rozwinięciu akronimu „WW”. 

Osią nowej kampanii są zabawne spoty video, w których młode osoby w codzienych sytuacjach, wymyślają rozwinięcie skrótu nazwy wafelka WW. W jednym z nich wystąpią także jedyni w swoim rodzaju bohaterowie. Mowa o uwielbianych przez młodych odbiorców influencerach i raperach: Hodaku i CatchUp’ie, którzy w zabawny i typowy dla siebie sposób pokażą, że warto przełamywać WW i cieszyć się słodką chwilą niecnierobienia.

Komunikacja utrzymana jest w lekkim i zabawnym tonie, ze sporą dawką humoru charakterystycznego dla pokolenia Z.

Źródło: E.Wedel

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fielmann z nową odsłoną kampanii „Widzimy Twoje potrzeby”
Poznańska agencja strategiczno-kreatywna Chapter1 przygotowała dla marki Fielmann nową odsłonę kampanii wizerunkowej „Widzimy Twoje potrzeby“. W jej ramach zobaczymy nową komunikację w kanałach digital, w tym kontynuację serii reklam pod hasłem „Za okularami“ oraz działania promocyjne. Kampania potrwa do końca marca. Za mediaplan kampanii odpowiada Zenith...
Boris Manev dyrektorem ds. zrównoważonego rozwoju w Epson Europe
Nominat zamierza przyspieszyć ewolucję marki Epson w stronę zrównoważonego rozwoju i zwiększać wartość oferowanych przez nią w tym zakresie technologii.
Agencja Cut The Mustard wygrała przetarg i podpisała umowę z Frito Lay Poland, spółką należącą do PepsiCo - jednego z największych na świecie producentów napojów i słonych przekąsek. Agencja przygotuje działania kampanijne dla marek Lay’s Max i Doritos.
Fritz-kola doskonali wizerunek
fritz-kola, pionier na niezależnej scenie napojów typu kola, od 1 kwietnia 2024 r. będzie przyciągać konsumentów w Polsce i za granicą świeżym, nowoczesnym wyglądem. We współpracy z brytyjską agencją projektową Robot Food i ilustratorem Chrisem Mitchellem, marka wprowadza nowe, wyraziste logo. Unowocześnia także wygląd lemoniad fritz-limo oraz uzupełnia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764