logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ecommerce Design Saatchi & Saatchi Is znowu rośnie

  PR 23.03.2018, przeczytano 1213 razy
ilustracjastrzałka
Od lewej Natalia Ćwiek, Tomek Woźniak, Rafał Bauer

Do struktury eCommerce Design dołączył Tomasz Woźniak jako eCommerce Design Lead, w strukturze awansowała Natalia Ćwiek na stanowisko Senior eCommerce Designer i Team Leader.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ecommerce-design-saatchi-and-saatchi-is-znowu-rosnie,35916,artykul.html

Tomasz Woźniak od 8 lat związany z projektowaniem graficznym na potrzeby internetu. Doświadczenie zdobywał w takich agencjach jak Havas Worldwide, Saatchi&Saatchi, Young & Rubicam czy Walk, gdzie współtworzył kampanie nagradzane na polskich i zagranicznych konkursach branżowych, m.in. w Cannes Lions, KTR czy Innovation AD. Specjalizuje się w tworzeniu koncepcji i projektów graficznych, na potrzeby kampanii oraz serwisów internetowych. Pracował m.in. dla takich marek jak Procter & Gamble, Coca-Cola, Peugeot, ING Bank Śląski, Bank Pocztowy, Samsung, Sony, Danone. Tomek będzie odpowiedzialny za jakość wszystkich materiałów z portfolio agencji w zakresie kategorii eCommerce, a także będzie współprowadził nowo powstałą komórkę eCommerce Innovation Lab.

Natalia Ćwiek z branżą reklamową związana jest od 10 lat. Ma na koncie m.in kampanie dla takich klientów jak Żywiec, Wojak, Overmax, Filtron, Enea, Crunchips i Allegro. Pracowała przy tworzeniu systemu identyfikacji miasta Poznań i oprawy wizualnej Festiwalu Malta. Stworzony przez nią toolkit został nagrodzony European eCommerce Award na Capability week 2016. Wyzwania związane z eCommerce rozpoczęła w Grupie Naspers (segment fashion). Następnie związała się z działem Newsroom Interactive Solutions, gdzie jako Art Director kierowała pracą studia graficznego. Przez trzy miesiące poznawała rynek LATAM pracując i rekrutując zespół w Panamie. W nowej strukturze eCommerce Design będzie odpowiadać za jednego z największych klientów – Microsoft, dostarczanie rozwiązań dla P&G na rynek LATAM, a także będzie współprowadzić nowo powstałą komórkę eCommerce Innovation Lab.

Zespół eCommerce Design tworzy rozwiązania dla niemal 40 marek, działając głownie na rynkach globalnych. Jest współtwórcą projektów dedykowanych na największe platformy sprzedażowe. Na jej czele stoi Rafał Bauer, eCommerce Design Director.

Komórka eCommerce Innovation – wchodzaca w skład eCommerce Design – tworzona jest przez część dotychczasowego zespołu: Tomek Woźniak (eCommerce Design Lead), Natalia Ćwiek (Senior Designer/Team Leader), Fabiola Nawrocka (UX Designer). eCommerce Innovation odpowiedzialna jest za research oraz wdrażanie nowych technologii i rozwiązań takich jak: optymalizacje mobilne, rozwiązania Open Source, gamification, aplikacje voice search, VR, AR i 3D. Komórka będzie wspierana przez dział Strategii eCommerce oraz produkcji eCommerce.

Źródło: Saatchi & Saatchi IS

www.saatchi.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764