WIADOMOŚCI

Edrone: integracja z platformą Shopify

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 19.05.2017, przeczytano 252 razy

edrone, pierwszy eCRM dedykowany dla sklepów internetowych zintegrował się z kolejną platformą sklepową. Tym razem jest to jedna z największych na świecie - kanadyjska platforma Shopify.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/edrone:-integracja-z-platforma-shopify,32534,artykul.html

edrone przygotował integrację z platformą Shopify. Shopify działa na rynku już od 2004 roku i jest jedną z największych platform sklepowych na świecie wspierająca blisko 400 tysięcy sklepów internetowych w 150 krajach świata. Od teraz edrone będzie mógł obsługiwać także klientów Shopify, a tych od 2015 roku przybyło o 150 tysięcy. To niewątpliwie stawia przed pierwszym eCRMem dla e-commerce ogromne możliwości.

edrone to pierwszy system eCRM stworzony z myślą o branży e-commerce. Jego działanie polega na zbieraniu informacji o klientach odwiedzających e-sklep i wykorzystywaniu tych informacji do tworzenia personalizowanych komunikatów mających na celu zwiększenie sprzedaży. edrone to SaaSowe, pudełkowe rozwiązanie dla sklepów internetowych.

Firma zintegrowana jest między innymi z takimi platformami jak: Magento, PrestaShop, WooCommerce, Shoper, Etsy, IAI-shop, Shoplo, Selly, Sote czy Opencart, które pozwalają na szybki i bezpieczny transfer danych z bazy mailingowej sklepu internetowego oraz sprawiają, że z systemu można korzystać już od pierwszego dnia.

Źródło: edrone

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
wtorek 21.11.2017, 133 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone