logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Efektywność działań Grupy Żywiec doceniona na Effie Awards

  PR 08.11.2019, przeczytano 954 razy
ilustracjastrzałka

Grupa Żywiec została po raz kolejny doceniona. Podczas wczorajszej 20-tej gali Konkursu Effie firma zdobyła między innymi Złoto oraz Grand Prix w kategorii long term za kampanię Chce się Ż oraz nagrodę dla najbardziej efektywnej firmy ostatniego dwudziestolecia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/efektywnosc-dzialan-grupy-zywiec-doceniona-na-effie-awards,384660,artykul.html

Jury Effie Awards, najbardziej prestiżowego konkursu branży reklamowej w Polsce, doceniło Grupę Żywiec oraz markę Żywiec za długofalowe, konsekwentne działania i kampanie, które przynoszą wymierne efekty biznesowe.

- Ta nagroda to wspaniałe ukoronowanie wieloletniej, konsekwentnej pracy całego zespołu marketingu oraz wielu partnerów agencyjnych. Jestem bardzo dumny z osiągnięć, które są doceniane zarówno w Polsce, jak i w całym świecie Grupy HEINEKEN, ale co najważniejsze przekładają się na sprzedaż i konsekwentnie budują wartość firmy. To dla nas wielka motywacja do tego, aby cały czas sięgać po więcej, wyznaczać trendy jednocześnie pozostając wiernym zasadom i wartościom, które przyświecają naszym markom. – powiedział Francois-Xavier Mahot, prezes Zarządu Grupy Żywiec S.A.

Podczas 20-tej Gali Effie Awards, Jury przyznało także srebro dla trasy koncertowej Żywiec Męskie Granie w kategorii branded content, srebro dla marki Warka za kampanię Biało-Czerwona w kategorii napoje alkoholowe oraz srebro dla Warka Radler 0,0% za kampanię Trudny Wybór. Zwieńczeniem nagród jest srebro dla marki Desperados za kampanię Imprezowa Wena + 1000 PLN-a w kategorii Tech-driven.

- To ogromne uznanie dla Małgosi Lubelskiej i zespołu marketingu, który prowadziła przez ostatnie 8 lat. Docenienie ogromu pracy Grupy Żywiec i naszych partnerów z agencji kreatywnych, domów mediowych i produkcyjnych, agencji BTL, eventowych i PR. Te nagrody to w dużej mierze efekt wzajemnego zaufania, słuchania się i poszukiwania rozwiązań, w które wszyscy wierzymy. To ogromny zaszczyt i zobowiązanie prowadzić zespół z takim dorobkiem i sukcesami. – powiedziała Katarzyna Malczewska-Błaszczuk, dyrektor ds. marketingu Grupy Żywiec S.A.

W ciągu 20-lat funkcjonowania Konkursu Effie Grupa Żywiec była wielokrotnie nagradzana za swoje kampanie. Dzięki platformie „Chce się Ż” w ciągu ostatnich lat marka Żywiec stała się niekwestionowanym liderem marek premium i dziś może szczycić się najlepszymi w historii wskaźnikami wizerunku. Skuteczne działania marketingowe przyczyniły się do znacznego zwiększenia przychodów i zysku firmy i jej pozycji.

Źródło: Grupa Żywiec

www.grupazywiec.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trwają zgłoszenia do 25. edycji konkursu Effie Awards Poland
Po raz dwudziesty piąty, kampanie, działania i rozwiązania marketingowe oraz ich twórcy będą rywalizować o tytuł najbardziej efektywnych. Zgłoszenia do tej wyjątkowej, jubileuszowej edycji konkursu potrwają do 5 lipca 2024 roku.
Rafał Lampasiak ponownie Jurorem w Mad Stars
Dyrektor strategiczny Mullenlowe Warsaw (Mullenlowe Group) - Rafał Lampasiak, po raz kolejny znalazł się w gronie jurorów konkursu MAD STARS.
Twórczość lokalna w konkursie ArtInPost 2024
InPost zaprasza do udziału w piątej, jubileuszowej edycji ArtInPost. Ten doceniony przez branżę i konsumentów konkurs, skierowany jest do pasjonatów projektowania, autorów grafiki użytkowej oraz wszystkich tych, którzy chcą promować swój region, kulturę i wartości. Na uczestników tegorocznej odsłony wydarzenia czeka pula atrakcyjnych nagród takich jak Laptop Apple MacBook Pro,...
Kolejne nagrody dla Nobonobo za wzornictwo mebli
NOBONOBO kontynuuje swą imponującą drogę sukcesu, zdobywając prestiżowe wyróżnienia w świecie międzynarodowego designu. Stolik Flesia został uhonorowany nagrodą Iconic Awards 2024, po raz kolejny potwierdzając doskonałą jakość i unikalne wzornictwo, z jakich słynie NOBONOBO. Ponadto, firma z Łodygowic znalazła się w elitarnym gronie finalistów konkursu Elle...
Międzynarodowy sukces polskiej architektki
Architektka Magdalena Federowicz-Boule, założycielka oraz prezeska cenionej polskiej pracowni architektonicznej Tremend, zasiądzie w jury World Architecture Festival 2024. Polka znalazła się wśród reprezentantów tak uznanych pracowni jak Zaha Hadid Architects czy MAD Architects. Wcześniej pracownia Tremend dwukrotnie wyróżniona została...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764