logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Effie dla Credit Agricole za kampanię konta z kartą z ekotworzywa

  PR 28.11.2022, przeczytano 301 razy
ilustracjastrzałka

Kampania promująca Konto dla Ciebie wraz z pierwszą na polskim rynku kartą z ekotworzywa, została nagrodzona brązową statuetką w konkursie marketingowym Effie, który wyróżnia najbardziej efektywne kampanie reklamowe. W konkursie wzięło udział 289 różnych akcji z rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/effie-dla-credit-agricole-za-kampanie-konta-z-karta-z-ekotworzywa,398157,artykul.html

Nagrodzoną kampanię Konta dla Ciebie z kartą z ekotworzywa, na zlecenie Credit Agricole zaprojektowały i zrealizowały agencje Just i Zenith. W kampanii wykorzystano cover piosenki „Sailing” Roda Stewarda w wykonaniu Julii Pietruchy. Piosenka nagrana została w całości na instrumentach wykonanych z plastikowych odpadów zebranych na bałtyckich plażach. Kampania – wcześniej nagradzana również za kreatywność – okazała się niezwykle efektywna, a konto z ekologiczną kartą jest obecnie najszybciej sprzedającym się produktem w historii banku.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza nagroda Effie dla banku. W 2003 r. nagrodę w kategorii Usługi Finansowe zdobył LUKAS Bank (poprzednik Credit Agricole) za kampanię „Kawa czy herbata, fundusz czy lokata”.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.

www.credit-agricole.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IAB Polska partnerem konkursu Genius Universitatis 2023
Wystartowała XI edycja najbardziej oczekiwanego konkursu marketingowego dla uczelni, który ma pokazać ich najlepsze reklamowe działania. IAB Polska po raz kolejny jest partnerem konkursu, w którego kapitule zasiada nasza przedstawicielka - Ewa Opach, dyrektor ds. edukacji i certyfikacji, IAB Polska.
Paradyż Designers: spotkanie z Rossaną Orlandi oraz Giovanną Castiglioni w Mediolanie
Wyjazd do Mediolanu i warsztaty z legendą designu Rossaną Orlandi oraz spotkanie z Giovanną, córką włoskiego mistrza wzornictwa Achille Castiglioniego czekają na autorów wyróżnionych projektów w konkursie Paradyż Designers. Prace konkursowe można przesyłać jeszcze do 17 lutego 2023.
Nabór do konkursu dyplomów FNC rozpoczęty
Dyplomy FNC to zestawienie najlepszych prac dyplomowych absolwentów uczelni artystyczno-projektowych organizowane przez FONT nie czcionka.
Nikon zdobywa trzy nagrody w plebiscycie Fotopolis
Nikon ma przyjemność poinformować, że w plebiscycie Fotopolis na najlepsze produkty i wydarzenia fotograficzne 2022 roku, zdobył, aż trzy nagrody. Miejsce pierwsze w kategorii „Zaawansowany obiektyw roku” firma otrzymała za Nikon NIKKOR Z 400 mm f/4.5 VR S. Na drugiej pozycji w kategorii „Amatorski aparat roku” znalazł się Nikon Z 30, z kolei ostatnie miejsce...
Laureaci trzeciego etapu konkursu Tubądzin Design Awards w kategorii Cultureform
CultureFORM to kategoria specjalna konkursu Tubądzin Design Awards, która daje projektantom możliwość odniesienia się w swoich pracach do dziedzictwa kulturowego i historycznego. Międzynarodowe jury rozstrzygnęło jej trzeci etap. Wyłonieni twórcy reprezentują bardzo wysoki poziom, a ich prace przecierają szlaki w świecie designu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764