logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Eko marketing w kwietniowym wydaniu OOH magazine

  PR 08.04.2020, przeczytano 511 razy
ilustracjastrzałka

Najnowsze wydanie OOH magazine poświęcone jest EKO marketingowi, który (przed epoką pandemii) był zdecydowanym faworytem wszelkich prognoz i badań nadchodzących trendów branżowych. Wraz ze wzrastającą świadomością ekologiczną konsumentów, wzrasta liczba akcji i działań podejmowanych przez marketerów, które uwzględniają ochronę środowiska naturalnego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/eko-marketing-w-kwietniowym-wydaniu-ooh-magazine,386507,artykul.html

30 lat. Tyle czasu mamy na zatrzymanie ocieplenia, inaczej grozi nam wyginięcie. Wedle przewidywań ze szczytu klimatycznego ONZ z 2018 roku, wzrost globalnej temperatury o dwa stopnie Celsjusza zagrozi życiu setek milionów ludzi. I choć w obliczu obecnych problemów i wyzwań, tematyka eko i zagrożenia klimatyczne mogą wydawać się nieco bardziej odległe, nie należy o nich zapominać - również w kontekście marketingowym.

O tym, dlaczego to najwyższa pora, by biznes wdrażał rozwiązania proekologiczne i o tym, że ochrona środowiska może pozytywnie wpłynąć na rozwój gospodarki kraju mówi w wywiadzie na kolejnych stronach magazynu Barbara Rajkowska z Instytutu Ochrony Środowiska. Z Agnieszką Kotlińską, ekspertką ds. CSR w sieci Kaufland Polska, rozmawiamy o realizacji strategii CSR, ochronie środowiska, redukcji plastiku, produkcji ekoodzieży i innych inicjatywach proekologicznych. O stworzeniu od zera marki kosmetycznej, ekologicznym podejściu i działaniu w oparciu o zrównoważony rozwój oraz o kampanii wizerunkowej rozmawiamy natomiast z Eweliną Kwit-Betlej, twórczynią i właścicielką marki Resibo.

W numerze także wywiady i materiały przygotowane wraz z „Herbapol-Lublin", Mindshare, Schulz brand friendly czy Credit Agricole. Nie zabrakło jak zawsze świetnych felietonów naszych ekspertów. Krzysztof Sarnecki odpowiada na pytanie: "dlaczego Wasi klienci kupują właśnie od Was?", a podróżnik Artur Owczarski zabiera czytelników w świat reklamy wprost do Namibii i Botswany. W numerze także szeroki przegląd ekologicznych kampanii i aktywnośći marek, "zielonych" gadżetów oraz EVENTÓW, a także ekologicznych rozwiązań POS.

W numerze także szerokie podsumowanie lutowych targów Promo Show Professional oraz prezentacja wyników badania Barometr PSP - o rynku i branży reklamowej w Polsce oraz za granicą.

  • Najnowszy numer można już pobrać bezpłatnie TUTAJ[PDF].

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Branże regulowane w social media
Prezentujemy przewodnik przygotowany przez Grupę Roboczą Social Media IAB Polska. Materiał zawiera podsumowanie regulacji przyjętych przez ustawodawcę w stosunku do branż regulowanych oraz zasad obowiązujących w poszczególnych mediach społecznościowych w Polsce.
Agencja PR FleishmanHillard opublikowała Poradnik: jak mówić i pisać o grupach mniejszościowych. Publikacja przeznaczona jest dla osób zajmujących się komunikacją społeczną. W jej powstaniu brały udział wyspecjalizowane organizacje pozarządowe. Publikację poradnika patronatem objęła Rada Języka Polskiego oraz Rzecznik Praw Obywatelskich.
Premiera ebooka „Nowy portal krok po kroku: narzędzia, wskazówki, trendy”
Budowa portalu internetowego to złożony i pracochłonny projekt. Przed jego rozpoczęciem warto zajrzeć do najnowszego ebooka e-point, w którym eksperci e-commerce wyjaśniają, krok po kroku jak stworzyć portal, który realizuje potrzeby klientów i pracowników.
Nowy Raport Dostawców pełen inspiracji
Nowy rok to nowe wyzwania, plany i zamierzenia. A także nowy Raport Dostawców Mediów i Maszyn, w którym optymistyczne prognozy, case study i liczne nowości.
Nowa edycja Katalogu PIAP 2021 już na rynku. Publikacja PIAP to praktyczny przewodnik i skuteczne narządzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5000 egzemplarzy, dostępny jest również w wersji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764