logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ekonomiczne plotery Artemis w ofercie firmy Amagraf

  PR 21.08.2023, przeczytano 742 razy
ilustracjastrzałka
Wdrożenie maszyny Artemis u jednego z klientów

Firma Amagraf - multibrandowy dostawca, oferujący urządzenia różnych producentów, usprawniające produkcję i zwiększające jej efektywność i wydajność – odnotowuje w ostatnim czasie rosnącą sprzedaż ploterów wielkoformatowych. Wśród firm, jakie zdecydowały się na wdrożenie tych urządzeń znajdują drukarnia Pastel z Lublina i duża drukarnia offsetowa ze Stalowej Woli, która rozszerza działalność o druk wielkoformatowy. W obu przypadkach zdecydowały się one na ploter solwentowy Artemis KM 3204 o szerokości 3,2 metra.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ekonomiczne-plotery-artemis-w-ofercie-firmy-amagraf,401095,artykul.html

- Wdrożone przez nas, co istotne w bardzo krótkim czasie, plotery Artemis KM 3204 – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf - to urządzenia, które posiadają jedną z najciekawszych konstrukcji wśród ploterów twardosolwentowych. Łączą one bowiem w sobie kilka cech takich jak: niska cena zakupu, niskie koszty eksploatacji, wysoka jakość i prędkość druku oraz stabilność pracy, które są obecnie niezmiernie pożądane przez firmy z branży poligraficznej i reklamowej. W swojej ofercie mamy wiele tego rodzaju produktów, jednak wspomniany model z pewnością wyróżnia się na tle innych maszyn reprezentujących tzw. segment urządzeń „ekonomicznych”. Powodem tego jest wysoka jakość japońskich i amerykańskich podzespołów, w jakie wyposażona jest ta maszyna.

Wspomniany ploter posiada bowiem cztery stabilne i – jak podaje producent - długowieczne głowice Konica Minolta 512 / 512i.

- W ponad 200 polskich instalacjach tego plotera żadna z głowic nie uległa awarii – podkreśla Piotr Alwingier. - Stabilna i ciężka konstrukcja oraz ciężki system mediów rolowych to kolejne jego cechy gwarantujące mu dużą niezawodność.

Jak podaje producent, można w jego przypadku stosować tani atrament solwentowy z cyklohexanonem, co ma wpływ na cenę końcowego produktu bez strat na jego jakości i dzięki czemu porównywana jest ona do jakości ploterów z segmentu „eko”. Urządzenie posiada system stałego zasilania i możliwość zadruku trzech rolek jednocześnie.

- Wszystko to sprawia – mówi Piotr Alwingier - że jest to niedrogi ploter, który zapewnia stabilną i ekonomiczną produkcję, gwarantującą jednocześnie wysoką jakość. Ploter Artemis rozszerza moce produkcyjne i zwiększa możliwości rozwijających się drukarń i agencji reklamowych. Można w nim bowiem drukować na szerokiej gamie mediów powlekanych i niepowlekanych w tym na folii one way vision. Przykładowe i najpopularniejsze zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki i wszelkie inne systemy oznaczeń zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.

Źródło: Amagraf

www.amagraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Chroma dumą prezentuje nowy program rabatowy skierowany do firm z branży reklamowej. Program "Rabat dla branży" to odpowiedź na potrzeby agencji marketingowych, drukarni, agencji reklamowych, wydawnictw, studiów graficznych i innych podmiotów związanych z reklamą. Weryfikacja odbywa się na podstawie kodów PKD, zapewniając, że oferty trafiają do...
Quad Europe podsumowuje targi Drupa 2024
Udział w tegorocznych targach Drupa stanowi znacznie więcej niż tylko okazję do poznania najnowszych produktów i usług. Jest to również wyjątkowa szansa na zanurzenie się w najnowsze trendy rynkowe oraz zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb naszej branży.
Mark Andy i Rotometal: strategiczne partnerstwo
Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.
Folie API Foilmakers z certyfikatem EcoVadis Bronze
Firma API Foilmakers poinformowała, że pełne portfolio jej folii zostało – po raz pierwszy – poddane certyfikacji EcoVadis w kontekście ich zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju. W rankingu za rok 2023 brytyjski producent uzyskał status „Bronze”, plasując się w górnej połówce firm ocenianych przez tę organizację.
Chroma.pl przypomina o usłudze SPINGO, która oferuje firmom możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni. To nie tylko wygoda, ale także sposób na strategiczne zarządzanie budżetem. Drukarnia oferuje też swoim klientom usługę DPD Pickup, która zapewnia wyjątkową wygodę i szybkość dostawy. Dzięki szerokiej sieci ponad 2500 punktów DPD Pickup i automatów paczkowych,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764