logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ekosolwentowy Stormjet - flagowa pozycja w portfolio Via Color

  PR 16.10.2017, przeczytano 1415 razy
ilustracjastrzałka

Pegasus STORMjET 7160 to ploter wielkoformatowy o szerokim spektrum zastosowania, zarówno w branży reklamowej, ale i segmentu wyposażenia sklepów, oznakowania, systemów identyfikacji wizualnej czy aranżacji wnętrz. To sztandarowa pozycja w ofercie dystrybutora, której liczba instalacji w Polsce przekroczyła już 350 sztuk.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ekosolwentowy-stormjet---flagowa-pozycja-w-portfolio-via-color,34132,artykul.html

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, jak również wysokiej jakości materiałów i części firm EPSON, PANASONIC oraz innych renomowanych japońskich marek, drukarka charakteryzuje się wysoką jakością, wydajnością druku, jak również łatwością obsługi.

Przewaga technologiczna

Ploter STORMjET 7160 wyposażony jest w maksymalnie dwie głowice EPSON DX5, pracuje z wykorzystaniem druku zmienną kroplą, a technologia druku falą pozwala wyeliminować efekt paskowania. Ta bogato wyposażona maszyna pracuje w trzech strefach grzejnych i pięciu trybach druku, posiada m. in fabryczny system stałego zasilania w atrament czy zewnętrzną, płynnie regulowaną dosuszarkę na podczerwień. Maksymalna szerokość zadruku mediów wynosi 155 cm lub 180 cm, a samo urządzenie może drukować nawet do 30 m/h. Bezpieczeństwo jego użytkowania zapewniają certyfikaty CE i deklaracje zgodności oraz profesjonalne oprogramowanie PhotoPRINT 11.

Niezawodność i wielofunkcyjność

Jak podkreśla Kacper Ragus, product manager w Via Color, maszynę tę cechuje wyjątkowa wręcz wytrzymałość. – To nasz flagowy produkt, który w samej Polsce miał kilkaset instalacji. Co więcej, wiele z tych maszyn pracowało u klientów nieprzerwanie, bez konieczności wzywania serwisu przez kila lat. To najlepsza rekomendacja dla tej drukarki– tłumaczy Kacper Ragus.

Ploter sprawdzi się doskonale nie tylko przy realizacjach reklamowych, ale w produkcji namiotów, nośników na witryny sklepowe, drzwi czy okna, znaków drogowych, a także do wydruku prac CAD, projektów architektonicznych, map czy rysunków technicznych.

Bogaty pakiet startowy

W ramach instalacji plotera eko STORMjET w pakiecie startowym klient otrzymuje wspomnianą wielofunkcyjną dosuszarkę, ciężki system podawania i nawijania mediów, 4 litry atramentu CMYK, zestaw czyszczący, oprogramowanie RIP Photoprint, a także, jeżeli zostały dodatkowo zamówione: komputer STORMjET oraz UPS filtr. Pakiet obejmuje dostawę do klienta, jak również uruchomienie, szkolenie i kalibrację.

- Klient dokonując zakupu otrzymuje nie tylko ploter z bogatym wyposażeniem, ale także pełne wsparcie techniczne oparte na profesjonalnym przeszkoleniu w obsłudze drukarki oraz oprogramowania. Warto podkreślić, że staramy się szyć oferty „na miarę” i przygotowujemy indywidualne profile pod każdego klienta – reasumuje Kacper Ragus.

Gwarancja na maszynę wynosi 12 miesięcy (i może zostać przedłużona).


Źródło: Via Color

www.viacolor.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ViaColorViaColor o sobie:

Od początku swojej działalności nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze serwisowej klienta oraz dostarcza szerokie spektrum profesjonalnych materiałów eksploatacyjnych i części do wszystkich drukarek cyfrowych. Od wielu lat zapewniamy najlepszą obsługę firm, przedsiębiorstw, instytucji jak również klienta indywidualnego. Specjalizujemy się również w dostarczaniu wszystkich niezbędnych akcesoriów do każdego biura. Na co dzień obsługujemy największe drukarnie, szkoły oraz firmy na terenie całego kraju.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IAA Power Hour: wszystko co najważniejsze o influencer marketingu
Trendy w influencer marketingu były tematem drugiego panelu IAA POWER HOUR, który odbył się w środę 18 maja i był transmitowany na żywo ze studia RASP. Podczas spotkania swoją wiedzą i inspiracjami podzielili się: Iwona Piwek, YouTube Sales Head, Google Poland, Adam Nowakowski, Creative Agency Partner CEE, Meta, Marcin Gruszka, Head of Communications, Allegro oraz Jacek...
Puma i Manchester City prezentują nowy zestaw domowy na sezon 2022/23
PUMA zaprezentowała dziś strój domowy Manchesteru City na sezon 2022/23, głównymi inspiracjami do zaprojektowania stroju był skład „The Citizens” z końca lat 60. oraz jeden z jego liderów, ikona klubu – Colin Bell.
STS, sponsor strategiczny Lecha i największa polska firma bukmacherska, zdecydował na ostatni mecz sezonu 2021/2022 o zmianie swojego logo na froncie koszulek na specjalnie zaprojektowany napis z okazji zdobycia mistrzostwa Polski przez poznańską drużynę. – Pomysł STS bardzo nam się spodobał i od razu przystąpiliśmy do pracy, by zdążyć na mecz z Zagłębiem Lubin -...
Unique One powiększa Zarząd
Agencja UNIQUE ONE powiększyła struktury Zarządu o trzy nowe osoby: Aleksandrę Izraelską, Emilię Kostkę i Macieja Olszankę. Grzegorz Bonder niezmiennie pozostaje na stanowisku Prezesa Zarządu.
Kampania Great Hair Stories dla Resibo od agencji Os3 i studia Warsaw Production
oS3 jako agencja wiodąca marki Resibo, odpowiada za komunikację wprowadzającą linię naturalnych kosmetyki do włosów. Kampania Great Hair Stories wspiera wejście marki w nową kategorię produktów do włosów, z zestawem szamponów, odżywek i serum na końcówki. Produkty to efekt dwóch lat pracy marki z technologami i trychologami. Każdy produkt posiada unikalną formulację,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764