logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ekspansja Digital View w Ameryce Łacińskiej

  PR 04.12.2011, przeczytano 1148 razy
ilustracja

Porozumienie pomiędzy DV-Sigange (częścią firmy Digital View) a Vitech US rozszerza zasięg dystrybucji produktów Digital View na całą Amerykę Łacińską.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ekspansja-digital-view-w-ameryce-lacinskiej,14087,artykul.html

Dzięki współpracy z Vitech US, Digital View stworzy nowe centrum sprzedażowe dla swoich produktów: media playerów ViewStream, systemów digital signage VideoFlyer, oprogramowania SignBox oraz rozwiązań Pro-A/V.

Będąc pionierem w dziedzinie sieci multimedialnych dla handlu detalicznego (m.in. ToysRUs i Procter & Gamble) i twórcą jednych z najbardziej udanych sieci reklamowych DOOH (dla takich firm jak CBS Outdoor i Clear Channel), Digital View jest marką dobrze znaną na rynku digital signage.

„Zakończona sukcesem ekspansja w Ameryce łacińskiej jest kluczowa dla naszej strategii rozwoju” – mówi Bob Michaels, prezes DV-Signage – „Sądzimy, że Vitech, ze swoją znajomością rynku w regionie jest idealnym partnerem, który może nam pomóc osiągnąć nasze cele.”

Umowa dystrybucyjna obejmuje następujące państwa: Brazylię, Meksyk, Argentynę, Kolumbię, Urugwaj, Chile, Peru, Paragwaj, Ekwador, Boliwię, Panamę, Wenezuelę, Portoryko, Honduras, Gwatemalę, Jamajkę, Nikaraguę, Salwador, Bahamy, Trynidad i Tobago oraz Republikę Dominikany.

Źródło: SignageInfo

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764