logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

PORADA: Czym zaoczkować banner?

   23.08.2004, przeczytano 6971 razy

Mam pytanie dotyczące oczkowania bannera - czym i jak zaoczkować banner (gdzie szukać narzędzi do oczkowania)?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/czym-zaoczkowac-banner,2336,artykul.html

ODPOWIEDŹ:
Poniżej proponowane rozwiązania:
1. Nabyć gotowy zaoczkowany banner.
2. Samodzielnie zaoczkować banner. Oczka i sprzęt można nabyć w lokalnej firmie dostarczającej materiały dla agencji reklamowych. Dostępne są oczka plastikowe w zasadzie nie wymagające żadnych narzędzi z wyjątkiem wykrojnika do otworów, lub oczka metalowe, do których warto mieć zabijak (dostępne w sklepie z artykułami metalowymi).
3. Zapytać dostawcę bannera lub producenta wydruku na bannerze o możliwość wykonania takiej usługi na miejscu. Usługę oczkowania na pewno wykona również lokalna zajmująca się plandekami samochodowymi.


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Paweł Szambelan

Więcej informacji o użytkowniku

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Najlepiej oczkami :-)

Najnowsze w tym dziale

Wykorzystanie prac stworzonych dla agencji we własnym portfolio
Dostałam propozycję pracy dla agencji reklamowej. Będę jednak też nadal tworzyła jako freelancer. Czy mogę wykorzystywać przygotowane dla agencji materiały w moim portfolio?
„Dama z Łasiczką” w reklamie piwa: Jak zdobyć zgodę?
Chcę wykorzystać „Damę z łasiczką” do plakatu reklamującego piwo. Od kogo mogę uzyskać na to zgodę?
Odszkodowanie za zmiany w projekcie plakatu
Zaprojektowałam serię plakatów na festiwal filmowy. Zaakceptowali mój projekt i zapłacili mi wynagrodzenie. Niedawno zostały opublikowane, wiszą też na słupach ogłoszeniowych. Proporcje oraz kolorystyka zostały zmienione i w konsekwencji dalece odbiegają od przygotowanych przez mnie projektów. Nie pytali mnie o zgodę, czy w związku z tym mogę żądać odszkodowania?
Czy do oklejenia auta lepiej można zastosować folię odblaskową wylewaną Oralite 5400? Czy jest trwalsza niż Reflekton? Na samochodzie jest małe przetłoczenie ale to nie przeszkadzało przy klejeniu. Chodzi mi o trwałość i odporność na warunki pogodowe.
Mam do oklejenia kaseton podświetlany z pleksi przezroczystej. Logo klienta jest dosyć proste: czarne tło i biały napis. Jak przykleić od środka czarne tło z wyciętym napisem przy pomocy folii transportowej? Na mokro czy na sucho? Jeśli na mokro to jaki środek do tego użyć?
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764