logo
WIEDZA
Polska reklama i poligrafiaWIEDZA

Ekspert signs.pl: Czym zaoczkować banner?

   23.08.2004, przeczytano 6943 razy

Mam pytanie dotyczące oczkowania bannera - czym i jak zaoczkować banner (gdzie szukać narzędzi do oczkowania)?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ekspert-signs.pl%3A-czym-zaoczkowac-banner,2336,artykul.html

ODPOWIEDŹ:
Poniżej proponowane rozwiązania:
1. Nabyć gotowy zaoczkowany banner.
2. Samodzielnie zaoczkować banner. Oczka i sprzęt można nabyć w lokalnej firmie dostarczającej materiały dla agencji reklamowych. Dostępne są oczka plastikowe w zasadzie nie wymagające żadnych narzędzi z wyjątkiem wykrojnika do otworów, lub oczka metalowe, do których warto mieć zabijak (dostępne w sklepie z artykułami metalowymi).
3. Zapytać dostawcę bannera lub producenta wydruku na bannerze o możliwość wykonania takiej usługi na miejscu. Usługę oczkowania na pewno wykona również lokalna zajmująca się plandekami samochodowymi.


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Paweł Szambelan

Więcej informacji o użytkowniku

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Najlepiej oczkami :-)

Najnowsze w tym dziale

Folia odblaskowa do oklejenia auta: Oralite 5400, Reflekton?
Czy do oklejenia auta lepiej można zastosować folię odblaskową wylewaną Oralite 5400? Czy jest trwalsza niż Reflekton? Na samochodzie jest małe przetłoczenie ale to nie przeszkadzało przy klejeniu. Chodzi mi o trwałość i odporność na warunki pogodowe.
Jak okleić kaseton podświetlany: czarne tło i biały napis
Mam do oklejenia kaseton podświetlany z pleksi przezroczystej. Logo klienta jest dosyć proste: czarne tło i biały napis. Jak przykleić od środka czarne tło z wyciętym napisem przy pomocy folii transportowej? Na mokro czy na sucho? Jeśli na mokro to jaki środek do tego użyć?
Cięcie naklejek drukowanych solwentem na folii monomerycznej
Szukam sposobu aby wycinać naklejki prostokątne o wymiarach 20x10cm na wylot z folii monomerycznej (szerokość 105 cm, druk solwentowy). Do tej pory radzę sobie w ten sposób, że wycinam z pomocą linijki paski po szerokości foli, a następnie na ręcznej gilotynie docinam naklejki pod wymiar. Metoda skuteczna, lecz strasznie nużąca i czasochłonna. Czy jest jakieś urządzenie...
Zamówiłem u tego samego dostawcy, w odstępie 3 tygodni, stolarkę aluminiową o tym samym numerze RAL. Obie dostawy znacznie różnią się odcieniem. Poza numerem RAL nie uzgadniałem nic więcej. Dostawca twierdzi że jest to dopuszczalne. Czy ma rację?
Posiadam Ploter HP DESIGNJET 110+. W jaki sposób zabezpieczać wydruki atramentowe przed działaniem promieni UV i rozmywaniu. Chodzi mi przede wszystkim o wydruki powyżej formatu A3.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764