logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ekspozycja Roku 2017: I miejsce dla Extend Vision

  PR 28.03.2018, przeczytano 1083 razy
ilustracjastrzałka

W ubiegły piątek, 23 marca 2018, podczas gali MP Power Awards miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie Ekspozycja Roku 2017.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ekspozycja-roku-2017%3A-i-miejsce-dla-extend-vision,35966,artykul.html

Konkurs ten, organizowany corocznie przez Polską Izbę Przemysłu Targowego, wyłania i nagradza najlepsze projekty stoisk, ekspozycji i zabudowy targowej branży wystawienniczej.

W tym roku wśród laureatów znalazła się krakowska firma Extend Vision, zajmując I miejsce w kategorii "Ekspozycja eventowa" za unikalny projekt stoiska wykonanego na 23. Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego w Gdańsku.

ilustracjastrzałka

Źródło: Extend Vision

extendvision.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: extend_vision

(Magdalena Rozmus)

extend_vision o sobie:

EXTEND VISION
Czołowy przedstawieciel branży wystawienniczej na rynku polskim.
Wieloletnie doświadczenie, niezawodne metody zarządzania projektami oraz rozbudowana sieć logistyczna przyczyniły się do wypracowania rozpoznawalnej i cenionej marki w branży wystawienniczej.
Realizujemy projekty wystawiennicze w Polsce i Europie - wszędzie tam, gdzie Klienci oczekują kreatywnego i oryginalnego połączenia eventu z nowoczesnymi rozwiązaniami scenograficznymi i multimedialnymi.
Posiadamy szeroką ofertę produktów: począwszy od szybkorozkładalnych systemów wystawienniczych, poprzez rozwiązania BTL i POS, po autorską zabudowę na targi, konferencje i eventy.
Każdego roku wykonujemy ponad 600 stoisk targowych i konferencyjnych. Uważnie słuchamy sugestii naszych klientów i monitorujemy trendy, aby móc oferować najwyższe standardy światowego wystawiennictwa.
Lubimy wyzwania! W naszych projektach wykorzystujemy nowoczesne technologie, tworząc wyraziste, intrygujące realizacje. Nie boimy się sięgnąć po najnowsze multimedialne rozwiązania, takie jak: VR, videowall’e, wielkoformatowe ekrany led, ekrany bezszwowe czy ściany dotykowe.
Działamy kompleksowo! Powierzając stoisko w nasze ręce możesz spać spokojnie. Zajmiemy się organizacją cateringu i personelu, przygotowaniem dodatkowych atrakcji i opracowaniem treści multimedialnych. Zadbamy o świeże kwiaty na stoisku, fotografa czy wykwalifikowaną obsługę techniczną. Dopilnujemy też, by materiały targowo-konferencyjne znalazły się na właściwym miejscu o właściwym czasie.
W bogatej ofercie rozwiązań i systemów wystawienniczych posiadamy m.in.:
- szybkorozkładalne, mobilne ścianki wystawiennicze: podświetlane, tekstylne, magnetyczne;
- systemy bannerowe i rollupy;
- stojaki na ulotki;
- trybunki i lady targowo-konferencyjne.
Projektujemy i wykonujemy wyspy handlowe, showroom-y, studia interaktywne, scenografię eventową, posy, display’e, standy oraz rozwiązania przystosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Aranżujemy też przestrzenie komercyjne i publiczne: muzea, galerie, instytucje, sklepy, pop-up shop-y itp .
Targi, konferencje, sympozja to nasza specjalność! Należymy do Polskiej Izby Przemysłu Targowego, chętnie patronujemy wydarzeniom branżowym oraz dzielimy się wiedzą podczas prelekcji i wykładów. Jesteśmy również założycielami pierwszego w Polsce portalu wiedzy o marketingu wystawienniczym: stoisko.pl

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Bardzo brzydki projekt. nijak się to ma do poziomu na świecie.

avatar użytkownika
,

Operowanie kategorią "brzydki" uniemożliwia praktycznie dyskusję, bo jak wiadomo o gustach trudno dyskutować.   

,

Mocno niebiesko, aż razi w oczy.
Może właśnie to ma wpływ na negatywny odbiór całości.

avatar użytkownika
,

Aby ocenić jak działa niebieskość należałoby znać kontekst - otoczenie stoiska. Zupełnie inaczej zadziała taka kolorystyka jeśli stoisko jest jednym z 10 "niebieskich", a inaczej jeśli wyróżni się spośród 10 "pstrokatych".  

,

W pokazanym na zdjęciach kontekście jest zbyt niebiesko.
  

Najnowsze w tym dziale

Dirk Aarts, Managing Partner 24/7Communication, jako jedyny z Polski został powołany do jury SABRE Awards EMEA 2019.
Pierwsza edycja konkursu Krosno Young D'signers
W tym roku marka Krosno po raz pierwszy startuje z konkursem KROSNO YOUNG D’SIGNERS skierowanym do studentów i absolwentów uczelni wyższych o kierunkach artystycznych oraz technicznych. Celem konkursu jest wyrażenie swoich artystycznych aspiracji w najbardziej ikonicznej kategorii szkła użytkowego pod marką Krosno. Ponadto, przygotowanie projektu dla Krosno Glass może...
Zgłoszenia do Young Creatives Cannes 2019 tylko do 1 lutego
Young Creatives to największy w Polsce projekt skierowany do młodych pracowników zajmujących się komunikacją marketingową. Konkurs to nie tylko szansa na udział w międzynarodowych finałach Cannes Lions czy Eurobest, jest to również okazja do zaprezentowania swojego potencjału kreatywnego i samodzielnego zmierzenia się z prawdziwym briefem. Young Creatives daje szanse na zyskanie...
Konkurs na identyfikację dla Muzeum Historii Fotografii: Wyniki 1. etapu
Dziękujemy bardzo wszystkim projektantom, studiom i agencjom, które wzięły udział w pierwszym etapie konkursu na nową identyfikację Muzeum Fotografii w Krakowie.
The Heart poszukuje technologicznych perełek z branży Marketing & Adtech
The Heart – korporacyjne centrum innowacji – poszukuje najlepszych startupów technologicznych działających w branży marketingu i reklamy. Zgłoszenia można wysyłać do 30 stycznia 2019. Spośród najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań organizator wyłoni dziesięciu finalistów, którzy zaprezentują się podczas specjalnego wydarzenia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone