logo
WIADOMOŚCI

Ekspozycja Roku 2017: I miejsce dla Extend Vision

extend_vision  PR 28.03.2018, przeczytano 620 razy
ilustracjastrzałka

W ubiegły piątek, 23 marca 2018, podczas gali MP Power Awards miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie Ekspozycja Roku 2017.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ekspozycja-roku-2017:-i-miejsce-dla-extend-vision,35966,artykul.html

Konkurs ten, organizowany corocznie przez Polską Izbę Przemysłu Targowego, wyłania i nagradza najlepsze projekty stoisk, ekspozycji i zabudowy targowej branży wystawienniczej.

W tym roku wśród laureatów znalazła się krakowska firma Extend Vision, zajmując I miejsce w kategorii "Ekspozycja eventowa" za unikalny projekt stoiska wykonanego na 23. Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego w Gdańsku.

ilustracjastrzałka

Źródło: Extend Vision

extendvision.pl


brak ikonki
?

Tekst opublikował użytkownik: extend_vision

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
marcin-com, 03.04.2018

Bardzo brzydki projekt. nijak się to ma do poziomu na świecie.

avatar użytkownika
redakcja, 03.04.2018

Operowanie kategorią "brzydki" uniemożliwia praktycznie dyskusję, bo jak wiadomo o gustach trudno dyskutować.   

avatar użytkownika
herrero, 03.04.2018

Mocno niebiesko, aż razi w oczy.
Może właśnie to ma wpływ na negatywny odbiór całości.

avatar użytkownika
redakcja, 03.04.2018

Aby ocenić jak działa niebieskość należałoby znać kontekst - otoczenie stoiska. Zupełnie inaczej zadziała taka kolorystyka jeśli stoisko jest jednym z 10 "niebieskich", a inaczej jeśli wyróżni się spośród 10 "pstrokatych".  

avatar użytkownika
herrero, 03.04.2018

W pokazanym na zdjęciach kontekście jest zbyt niebiesko.
  

Najnowsze w tym dziale:

Polska Drużyna Narodowa Imagine Cup 2018 wybrana
Za nami 16. edycja lokalnych finałów Imagine Cup. Trzy drużyny: Hacks for Snacks z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, AcomoEye Team z Politechniki Warszawskiej oraz Wavy reprezentująca Politechnikę Łódzką oraz Politechnikę Warszawską, zwyciężyły odpowiednio w kategoriach Artificial Intelligence, Mixed Reality i Big Data. Podium dopełniła drużyna Raccoon Smart Trash z Polsko Japońs...
3 nominacje dla ATS Display w konkursie POPAI France
POPAI France to jeden z największych w Europie konkursów branży materiałów wspierających sprzedaż (POSM). Zgłoszone przez ATS Display produkty po raz kolejny zostały nominowane do nagród głównych w swoich kategoriach.
Laureaci 57. edycji Standout. Light+Building 2018
12 kwietnia 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. Light+Building 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.
Design32: Najlepsze dyplomy projektowe ASP
Design 32 to konkurs wyłaniający najlepsze dyplomy projektowe Akademii Sztuk Pięknych. Przegląd dyplomowych prac magisterskich organizowany przez ASP w Katowicach jest nie tylko prestiżowym, branżowym wydarzeniem, ale również prezentacją aktualnych tendencji w dizajnie. To już ósma edycja tego wydarzenia.
Gala Bestsellery Empiku najlepszym eventem w konkursie MP Power Awards 2017
– Ten projekt nie miał konkurencji, wyjątkowy i absolutnie przełamujący standardy na każdym poziomie – tak o nagrodzie dla Gali Bestsellery Empiku 2016 powiedziała Edyta Brykała, prezes zarządu Noble Concierge oraz członek jury tegorocznego konkursu MP Power Awards 2017. W szóstej edycji konkursu na finałowej gali statuetka w kategorii „Event promocja B2C” powędrowała do Agencji Allegro...
 
sobota 21.04.2018, 80 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone