logo
WIADOMOŚCI

Ekspozycja Roku 2017: I miejsce dla Extend Vision

extend_vision  PR 28.03.2018, przeczytano 825 razy
ilustracjastrzałka

W ubiegły piątek, 23 marca 2018, podczas gali MP Power Awards miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie Ekspozycja Roku 2017.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ekspozycja-roku-2017:-i-miejsce-dla-extend-vision,35966,artykul.html

Konkurs ten, organizowany corocznie przez Polską Izbę Przemysłu Targowego, wyłania i nagradza najlepsze projekty stoisk, ekspozycji i zabudowy targowej branży wystawienniczej.

W tym roku wśród laureatów znalazła się krakowska firma Extend Vision, zajmując I miejsce w kategorii "Ekspozycja eventowa" za unikalny projekt stoiska wykonanego na 23. Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego w Gdańsku.

ilustracjastrzałka

Źródło: Extend Vision

extendvision.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: extend_vision

(Magdalena Rozmus)

extend_vision o sobie:

EXTEND VISION
Czołowy przedstawieciel branży wystawienniczej na rynku polskim.
Wieloletnie doświadczenie, niezawodne metody zarządzania projektami oraz rozbudowana sieć logistyczna przyczyniły się do wypracowania rozpoznawalnej i cenionej marki w branży wystawienniczej.
Realizujemy projekty wystawiennicze w Polsce i Europie - wszędzie tam, gdzie Klienci oczekują kreatywnego i oryginalnego połączenia eventu z nowoczesnymi rozwiązaniami scenograficznymi i multimedialnymi.
Posiadamy szeroką ofertę produktów: począwszy od szybkorozkładalnych systemów wystawienniczych, poprzez rozwiązania BTL i POS, po autorską zabudowę na targi, konferencje i eventy.
Każdego roku wykonujemy ponad 600 stoisk targowych i konferencyjnych. Uważnie słuchamy sugestii naszych klientów i monitorujemy trendy, aby móc oferować najwyższe standardy światowego wystawiennictwa.
Lubimy wyzwania! W naszych projektach wykorzystujemy nowoczesne technologie, tworząc wyraziste, intrygujące realizacje. Nie boimy się sięgnąć po najnowsze multimedialne rozwiązania, takie jak: VR, videowall’e, wielkoformatowe ekrany led, ekrany bezszwowe czy ściany dotykowe.
Działamy kompleksowo! Powierzając stoisko w nasze ręce możesz spać spokojnie. Zajmiemy się organizacją cateringu i personelu, przygotowaniem dodatkowych atrakcji i opracowaniem treści multimedialnych. Zadbamy o świeże kwiaty na stoisku, fotografa czy wykwalifikowaną obsługę techniczną. Dopilnujemy też, by materiały targowo-konferencyjne znalazły się na właściwym miejscu o właściwym czasie.
W bogatej ofercie rozwiązań i systemów wystawienniczych posiadamy m.in.:
- szybkorozkładalne, mobilne ścianki wystawiennicze: podświetlane, tekstylne, magnetyczne;
- systemy bannerowe i rollupy;
- stojaki na ulotki;
- trybunki i lady targowo-konferencyjne.
Projektujemy i wykonujemy wyspy handlowe, showroom-y, studia interaktywne, scenografię eventową, posy, display’e, standy oraz rozwiązania przystosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Aranżujemy też przestrzenie komercyjne i publiczne: muzea, galerie, instytucje, sklepy, pop-up shop-y itp .
Targi, konferencje, sympozja to nasza specjalność! Należymy do Polskiej Izby Przemysłu Targowego, chętnie patronujemy wydarzeniom branżowym oraz dzielimy się wiedzą podczas prelekcji i wykładów. Jesteśmy również założycielami pierwszego w Polsce portalu wiedzy o marketingu wystawienniczym: stoisko.pl

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
marcin-com, 03.04.2018

Bardzo brzydki projekt. nijak się to ma do poziomu na świecie.

avatar użytkownika
redakcja, 03.04.2018

Operowanie kategorią "brzydki" uniemożliwia praktycznie dyskusję, bo jak wiadomo o gustach trudno dyskutować.   

herrero, 03.04.2018

Mocno niebiesko, aż razi w oczy.
Może właśnie to ma wpływ na negatywny odbiór całości.

avatar użytkownika
redakcja, 03.04.2018

Aby ocenić jak działa niebieskość należałoby znać kontekst - otoczenie stoiska. Zupełnie inaczej zadziała taka kolorystyka jeśli stoisko jest jednym z 10 "niebieskich", a inaczej jeśli wyróżni się spośród 10 "pstrokatych".  

herrero, 03.04.2018

W pokazanym na zdjęciach kontekście jest zbyt niebiesko.
  

Najnowsze w tym dziale:

ZoomArt 2018: Zwycięskie prace w Galerii Signs.pl
W Galerii Signs.pl prezentujemy zwycięskie prace ostatniej edycji Międzynarodowego Konkursu i Festiwalu Kalendarzy ZoomArt. Faworytem tegorocznego festiwalu był kalendarz Drukarni Drukomat – kalendarz „13 twórców – 1 niezwykły kalendarz charytatywny 2018” zdobył on Grand Prix. Publiczność podczas wystawy kalendarzy doceniła...
Nagroda dla nowej butelki Finlandia Vodka
Od czerwca Finlandia Vodka dostępna jest w nowej butelce. Projekt, który kontynuuje tradycję opakowań inspirowanych motywem topniejącego lodu, został entuzjastycznie przyjęty przez środowisko ekspertów. Nowa butelka FinlandiaVodka otrzymała srebrny medal w prestiżowym konkursie San Francisco World Spirits Competition.
Śląska Rzecz: Laureaci 13. edycji Konkursu w Galerii Signs.pl
- Po co w komu wzornictwo? Po co w ogóle brać udział w konkursie? Ponieważ nagrody i nominacje to potwierdzenie najwyższej jakości, a także certyfikat dbałości o ludzi – widzów, klientów, mieszkańców… – zauważyła Ewa Gołębiowska, dyrektorka Zamku Cieszyn, w którym po raz 13. wręczono nagrody w konkursie „Śląska Rzecz”.
Tofu Studio z nagrodą Miasta Gdańska i nominacjami w konkursie im. Josepha Bindera
TOFU Studio w ubiegłą niedzielę odebrało z rąk Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, nagrodę Miasta Gdańska za Promocję Kultury Gdańska im. Martina Opitza za 2017 rok. Prace gdańskiego studia zostały również zauważone i nominowane do jednego z najbardziej prestiżowych europejskich konkursów projektowych: Joseph Binder Award 2018.
Konkurs Biuletynów Firmowych: Ostatni tydzień na zgłaszanie prac
Wprowadzenie całkowitej poufności danych zawartych w zgłaszanych pracach oraz trzech nowych kategorii konkursowych to najważniejsze zmiany w 18. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych. Udział w Konkursie niezmiennie jest bezpłatny.
 
sobota 21.07.2018, 149 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone